اجاره ون | کرایه ون ارزان | کرایه ون دربستی | ون فرودگاه | اجاره خودرو | سرویس مدرسه

اجاره ون ارزان ،کرایه ون ارزان تهران،اجاره ون دربستی ارزان ،کرایه ون ارزان 7 صندلی کرمان، کرایه ون 8 صندلی شیراز،کرایه ون 9 صندلی مشهد، کرایه ون 12 صندلی اجاره ون ارزان ، اجاره ون هیوندا، کرایه ون تویوتا هایس ، اجاره اتوبوس دربستی، سواری و مینی بوس ، ون ده نفره فرودگاه دلیکا ،ون دربستی هفت نفره فرودگاه ،ون هایس تویوتا فرودگاه 13نفره سقف بلند ، اجاره خودرو ون فرودگاه 11 نفره ،اجاره خودرو ون ده نفره (سرویس فقط جمعه ها) ، اجاره خودرو ون ایویکو ،ون توریستی بنز 14 نفره ،ون هیوندای دربستی ، ون ایویکو 10نفره وی آی پی

کرایه ون دربستی

 

 

کرایه ون دربستی

کرایه ون در تهران و شهرستان‌ها با قیمت مناسب و شرایط آسان، اجاره ون یا ون دربستی یک سرویس مناسب و راحت برای مدارس بچه ها و و یا سرویس شرکت ... کرایه ون کرایه اتوبوس و یا مینی بوس از خدمات این مجموعه میباشد. قیمت کرایه ون تهران ، معرفی همراه با عکس قسمت های مختلف انواع ون اجاره ای توریستی و دربستی و اجاره ون ارزان با راننده برای مسافرت های دسته جمعی.

- اجاره ون- ون دربستی- اجاره ون - اجاره ون تشریفاتی - کرایه ون فرودگاه - اجاره ون برای تورهای مسافرتی همراه با شرایط استثنائی در تهران، مهرآباد، فرودگاه امام خمینی، مشهد، شیراز، اصفهان، کرایه انواع ون تشریفاتی، توریستی و تاکسی بصورت دربستی در تهران و کرج
 

آخرین به روزرسانی سایت ساعت 12: 10 ظهر مورخ   پنجشنبه ۱۸ مهر  ۱۳۹۸

چرا باید از یک ون استفاده کنیم ؟ دلیل اجاره ون دربستی چیست ؟

خصوصیت یک ون این است که از ماشین سواری بزرگتر و از اتوبوس کوچکتر است . یک ون ظرفیت بین 6 الی 13 نفر را دارد . به همین دلیل شاید در ایران و تهران و یا سایر شهرهای بزرگ از این خودرو به برای بردن تور ، اهداف گردشگری ، اهداف ون دربستی برای جابجایی دانش آموزان ، برای کارهای فرهنگی ، برای کارهای حمل و نقل بین شهری و برون شهری از ون استفاده میکنند .

هزینه اجاره یک ون چقدر است  ؟

کرایه یک ون بستگی به مسیرهای آن دارد . مثلا ممکن است سرویس یک مدرسه باشد . یا سرویس یک شرکت جهت انتقال کارمندان باشد. یک اجاره یک ون برای تور باشد که بنا بر میزان مسافت و مسیری که طی میشود این هزینه اجاره ون فرق داشته باشد .ممکن است یک مسیر 100 هزار تومان باشد . یک مسیر 300 هزار تومان . اما به طور معمول اجاره ون برای روزانه 900 هزار تومان میباشد . 

 اجاره ون در مشهد

مشهد یکی از شهرهای مذهبی در ایران است که مقصد بسیاری از زایران میباشد . به دلیل اینکه بسیاری از مسافرین این شهر برای زیارت میروند . جهت سهولت در حمل و نقل از ون استفاده می کنند .می توان گفت اجاره ون در مشهد میتواند مفید باشد . چرا که ظرفیت ون بین 10 تا 13 نفر میباشد  و اغلب مسافران به صورت خانوادگی زیارت میروند .

کرایه ون برای مسافرت در مشهد

یکی بهترین زمان مسافرت به مشهد اخر تابستان میباشد . مشهد یکی از بزرگترین مراکز و مقاصد گردشگری بوده و افراد بسیار زیادی هر ساله جهت زیارت امام رضا (ع) به مشهد مسافرت میکنند . همین دلیل سبب میشود که بخواهند از خودرو ون برای جابجایی خود استفاده کنند .

 اجاره ون در شیراز

شیراز یکی از شهرهای توریستی در ایران است . به همین دلیل بسیاری از توریستها و گردشگران به این شهر میروند . جهت سهولت حمل و نقل در این شیراز از ون استفاده میشود . مهمترین دلیل آن را میتوان تور گروهی دانست . اکیپ هایی که در قالب تور گردشگری با هم هستند و اغلب دوست یا هم گروه یا خانواده هستند . اجاره ون دربستی در شیراز میتواند بهترین گزینه برای توریست ها باشد .

 کرایه ون ارزان قیمت

خدمات ما شامل کرایه ون ارزان قیمت هم میشود . ما علاوه بر خدمات بهتر از نظر قیمتی هم نسبت به سایر مراکز ارزان تر هستیم .البته این هزینه ها متفاوت است بسته به مسیرهایش . سایت نام آوران در اقدامی در جهت بهبود خدمات اجاره خودرو با تنها شرکت بین المللی کرایه اتومبیل در ایران

با 13 شعبه در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، رشت ، یزد ، بندرعباس ، کیش ، قشم اقدام به همکاری کرده است .

کرایه ون به صورت ساعتی ، روزانه و هفتگی  

 کرایه کردن ون به سورت ساعتی هست ، به صورت روزانه هست و به صورت هفتگی

 اجاره ون هیوندای h350

    ظرفیت:  بین 7 الی 13 نفر

    کرایه ون به صورت روزانه بین 700 هزار الی 900 هزار تومان میباشد .
    کرایه ون  ساعتی بیرون  شهر : بین 40000هزار تومان الی  70.000 تومان
    کرایه ون برون شهری : 3.200 تومان

اجاره ون تویوتا هایس

    ظرفیت مسافر :بین 7 نفر الی  13 نفر

    کرایه ون به صورت روزانه بین 900 هزار الی 1 میلیون و 200 هزار تومان میباشد .
    کرایه ون  ساعتی بیرون  شهر :بین 40000هزار تومان الی  70.000 تومان
    کرایه ون برون شهری : 3.200 تومان

کرایه ون برای مسافرت در مشهد

کرایه ون تشریفات

بارها پیش امده که از طرف یک شرکت یا کمپانی یا طرف خارجی درخواست یک ماشین باکیفیت داشته باشید . معمولا برای انتقال افراد بین 7 الی 13 نفر میتوان از کرایه ون تشریفاتی استفاده کرد . میتوان گفت که ون تشریفاتی دسیپرین و نوع خاص خود را دارد و باید از بهترین مدل ون باشد چون مسافران آن معمولا ادمهای خاصی هستند.

اجاره ون 15 نفری
کرایه های ون 15 سرنشین ما با Ford Transit دارای گیربکس اتوماتیک هستند و در هر گالن حدود 15-19 مایل می گیرند. این ون برای حمل و نقل گروه های بزرگ طراحی شده است. ... اگر به یک اجاره بزرگ ون مقرون به صرفه نیاز دارید ، ما از شما مراقبت کرده ایم.

اجاره ون 12 نفری
ناوگان آویز ما هم از نوع ون مسافری Ford Ford Transit 12 برخوردار است و هم شورولت اکسپرس که یک ون 12 سرنشین نیز هست. آنها هر دو قابل اعتماد ، جادار و سرگرم کننده برای رانندگی هستند.

اجاره ون چقدر هزینه دارد؟
به عنوان مثال ، اجاره یک طرفه ون به 124.95 دلار اضافی نیز می رسد. معمولاً فقط ون های وانت و وانت بار با قیمت 19.95 دلار به بازار عرضه می شوند. اجاره خودروهای متحرک بزرگتر روزانه 10 تا 20 دلار اضافی دارند. هزینه مسافت پیموده شده نیز وجود دارد که از 0.59 تا 0.99 دلار در هر مایل و در صورت خالی بودن مخزن در صورت بازگشت ، هزینه بارگیری مجدد بنزین نیز دارد.

' اجاره ون ارزان '

ترفندهای که برای کرایه ون ارزان قیمت در اجاره خودرو شما همیشه مورد نیاز است ، اما هرگز شناخته شده نیست

     از اجاره ون در مکان های عمومی و سر چهارراه ها خودداری کنید. ...
     تخفیف برای کرایه ون  را بررسی کنید. ...
     استفاده از Costco یا Hotwire را در نظر بگیرید. ...
     اگر می توانید بیمه را کنار بگذارید.

اجاره ون بدون راننده به چه صورت است ؟

اجاره ون بدون راننده

 

هزینه اجاره یک ون کوچک چقدر است؟

یک ون اجاره ای 9 نفره که برای انتقال کالاهای خانگی از یک واحد دو خوابه طراحی شده است ، معمولاً 20 تا 30 دلار به مدت هشت ساعت به علاوه 68 سنت - 1.10 دلار در هر مایل هزینه دارد. اجاره ون برای مدت هشت ساعته درون شهری برای یک ون 24 پا که دارای اثاثیه ای برای خانه سه تا چهار اتاق خواب باشد ، معمولاً روزانه 40 تا 70 دلار به علاوه 68 سنت - 1.10 سنت در هر مایل اجرا می شود.

هزینه اجاره یک ون  بزرگ چقدر است؟

کلاس ون  B برای اجاره  مقرون به صرفه ترین نوع اجاره ای برای ون است: یک ون بزرگ در حدود 10 سال بین 100 تا 150 دلار قیمت دارد. یک ون بزرگ جدید (کمتر از 10 سال) بسته به نوع هزینه ، از 150 دلار - 300 دلار هزینه خواهد داشت.

اجاره ون مرسدس اسپرینتر چقدر هزینه دارد؟

به طور متوسط ، کرایه یک ون  با هزینه ای حدود 200 تا 400 دلار در هر شب ، به علاوه مالیات و هر گونه سپرده در نظر گرفته شده است