نام آوران : ساخت ویلای پیش ساخته / اجاره ویلا استخردار

طول کاروان : 8 متر

عرض کاروان : 2.4 متر

ارتفاع کاروان: 4 متر

متراژ همکف: 17.4 متر مربع

متراژ نیم طبقه: 7 متر مربع

وزن کل کاروان: 4.5 تن

تجهیزات کاروان:

این کاروان مطابق نقشه فوق شامل سالن نشیمن-اتاق خواب-آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام می باشد.

قیمت این کاروان: 63.000.000 تومان می باشد.

کاروان مسافرتی RV02

طول کاروان : 5.5 متر

عرض کاروان : 2.2 متر

ارتفاع کاروان: 3.3 متر

متراژ همکف: 14.2 متر مربع

متراژ نیم طبقه: 6متر مربع

وزن کل کاروان: 4.5 تن

تجهیزات کاروان:

این کاروان مطابق نقشه فوق شامل سالن نشیمن-اتاق خواب-آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام می باشد.

قیمت این کاروان: 45.000.000 تومان می باشد.

کاروان مسافرتی RV03

طول کاروان : 8 متر

عرض کاروان : 2.4 متر

ارتفاع کاروان: 4 متر

متراژ همکف: 20.4 متر مربع

متراژ نیم طبقه: 6 متر مربع

وزن کل کاروان: 4.1 تن

تجهیزات کاروان:

این کاروان مطابق نقشه فوق شامل سالن نشیمن-اتاق خواب-آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام می باشد.

قیمت این کاروان: 57.000.000 تومان می باشد.
رستوران های پیش ساخته چوبی


آلاچیق های ما تنها یک مخفیگاه شاعرانه برای فرار از مزاحمت های زندگی روزمره نمی باشد بلکه مکانی برای لذت از طبیعت در حال تغییر است.الاچیق یک راه مناسب برای لذت بردن از فضای خارج از منزل می باشد.

هر یک از آلاچیق های چوبی مارا می توان برای مقاصد گوناگونی از جمله یک محل امن و آرام برای داشتن یک روز خوب و ایده ال در فضای طبیعت در کنار خانواده،استدیو الهام بخش،سالن ورزش ویا تنها یک محل دنج در کنار باغ زیبای شما میباشد.یکی از مهم ترین مزیت های آلاچیق های چوبی هگمتان چوب اینست که همه ابعاد و جزئیات آن قابل تنظیم است، بنابراین شما دقیقاً آنچه را که می خواهید می توانید داشته باشید. آلاچیق های چوبی به راحتی قابل مونتاژ می باشد و جهت نصب نیازی به حفاری ، سنباده کشی و یا برش ندارد.الاچیق های ما توسط نجاران ماهر و از بهترین چوب های مقاوم در برابر رطوبت،پوسیدگی و آسیب حشرات میباشد،ساخته می شود وطراحان ما تمام سعی خود را برای جلب رضایت شما دارند.طرح های آلاچیق چوبی ذیل خلاصه ای از محصولات ما میباشد که با توجه به سلیقه های مختلف طراحی شده است وهمگی از استانداردبالا برخوردار است.نقشه ی دقیق آن در کمتر از سه روز کاری پس از سفارش برای شما فرستاده می شود و شما می توانید جزئیات را به سلیقه خود تغییر دهید.همچنین در هریک از مدل ها امکان نصب شیشه در اطراف آلاچیق وجود دارد و بدین ترتیب آلاچیق بصورت چهار فصل قابل بهره برداری خواهد بود.

پرگولای چوبی یکی از پر فروش ترین محصولات ما بوده که ساختار زیبای آن به همراه استفاده از مواد مرغوب و اتصالات مستحکم باعث می شود سالیان متوالی این سازه در فضای باز دوام داشته باشد. پرگولای تولیدی هگمتان چوب به صورت پیش ساخته و در بسته بندی مخصوص بوده و نصب آن نیاز به هچگونه حفاری و سوراخ کاری و... نداشته و نصب آن بین 4 تا 6 ساعت می باشد. نقشه های اجرایی به همراه جزئیات در پروژه های طراحی بعد از 3 روز برای مشتری ازسال می گردد، که این مسئله برای شما این امکان را بوجود می آورد تا قبل از ساخت، از جزئیات سفارش خود مطلع شده و تغییرات مورد نیاز را در صورت نیازاعمال نمایید.

تمامی آلاچیق ها - پرگولا ها و آربورهای چوبی پیش ساخته شرکت هگمتان چوب دارای گارانتی معتبر کیفیت سه ساله می باشند.

سازه های پیش ساخته کارنو با بیش از دو دهه سابقه درخشان در تولید کانکس و ساختمان­های پیش ساخته انبوه و با دارا بودن فضای اختصاصی بیش از 10 هزار متر مربع جهت تولید ، طراحی و واحد کنترل کیفیت همگام با تکنولوژی روز دنیا همواره با توجه به در نظر گرفتن محاسبات و تیم قوی در طراحی سه بعدی بسیاری از پروژه های کشور در ساخت شهرک های ویلایی ، کمپ های کارگاهی-بیمارستانی و مرکز آموزش و طراحی های خاص و نیز تولید انبوه کانکس ، کانتینر و کیوسک می­ باشد.
سازه های پیش ساخته کارنو پس از خرید خود را ملزم به تعهداتی از جمله : گارانتی یک ساله محصولات تولیدی و خدمات پس از فروش مادام می­داند ، ضمنا کانکس های تولیدی پس از استفاده و عدم نیاز قابل بازخرید مجدد برای ما می ­باشد.
مزیت های بارز ما:
تولید مستقیم و حذف واسطه ها
باز خرید مجدد پس از اتمام پروژه
بازدید از مراحل تولید بصورت حضوری یا آنلاین
گارانتی و وارانتی محصولات
مشاوره با خریداران محترم و ارایه بهترین پیشنهاد وبازدید از محل پروژه
استفاده از مواد مصرفی با کیفیت بالا
تهیه پلان 3D توسط تیم مهندسی کارنو
داشتن مراحل کنترل کیفیت پس از انجام هر مرحله از ساخت
خدمات گسترده در تمام کشور
طراحی و تولید کانکس و سازه های خاص با در نظر داشتن نوع کاربری خریدار

اجاره ویلا استخردار

کانکس کیوسک کانتینر سازه های پیش ساخته خانه های ویلایی چوبی کانکس مدیریتی کانکس اداری کانکس سرویس بهداشتی کانکس مسکونی کانکس ساندویچ پانل فروش کانکس انواع کانکس بهترین کانکس سایت کانکس خرید کانکس کانتینرفروش کانتینر خرید کانتینر کانکس کامپوزیت کانکس نگهبانی اتاقک تبلیغات کانکس تولید ساختمان پیش ساخته آگهی کانکس بهترین تولید کننده کانکس ارزانترین کانکس کانکس آبدارخانه کانکس چرخدار آلاچیق کانکس سردخانه ای قیمت کانکس صنعت کانکس بهترین سایت کانکس