قیمت شمش فولاد در بازار آهن آلات

قیمت بازار میلگرد ترکیه با کاهش قیمت به ۴۷۸ تا ۴۸۵ دلار به صورت عرضه فوب رسید. و انتظار کاهش قیمت میلگرد بیش از این نیز می رود. قیمت میلگرد صادراتی سی ای اس به ۴۶۷ دلار در هر تن فوب رسید.

در بازار چین قیمت میلگرد با قیمت ۶۰۱ تا ۶۰۸ دلار در تن عرضه شد که این قیمت شامل مالیات نیز می شود. میلگرد صادراتی چین نیز با قیمت ۵۳۷ دلار در هر تن فوب شاهد رشد ۵ دلاری بود.

در بازار اروپا قیمت میلگرد تبریز ۵۲۵ یورو در تن فروخته شد. و در بازار امریکا نیز با کاهش قیمت هر تن میلگرد به قیمت ۶۹۵ دلار درب کارخانه فروخته شد.

بیلت

قیمت بیلت صادراتی چین با ۲ دلار افت ۴۷۸ دلار هر تن فوب ثبت شد.

با کاهش تقاضای مصر بیلت صادراتی سی ای سی با کاهش قیمت به ۴۲۵ تا ۴۳۰ دلار رسید که حتی به قیمت های پایین تر هم ممکن است برسد. قیمت سی ای اف و ۱۰ دلار کاهش داشته و به ترتیب به ۴۷۵ و ۴۵۵ دلار رسیده است. قیمت بیلت در ترکیه نیز با ۱۰ تا ۱۵ دلار افت به حدود ۴۴۵ دلار رسیده است که در بازار داخلی ترکیه با قیمت ۴۵۵ دلار در هر تن عرضه می شود.

با اینکه تمام قیمت های بازار فولاد نزولی بود اما هنوز چین در مقابل کاهش قیمت مقاومت میکند

قیمت پیشنهادی ورق گرم صادراتی چین ۴۶۰ تا ۴۷۵ دلار هر تن فوب و مشابه هفته قبل شنیده شد و چینی ها هنوز در مقابل کاهش قیمت ها مقاومت میکنند. ورق گرم سی آی اس ۴۲۰ تا ۴۳۵ دلار هر تن فوب و نزولی بود ورق گرم روسیه در ۴۴۵ دلار هر تن سی اف آر معامله شد. قیمت پیشنهادی ورق گرم صادراتی ترکیه ۵ دلار هر تن ارزان تر شده ۴۵۵ تا ۴۶۵ دلار هر تن فوب ثبت شد

در بازار داخلی آمریکا ورق گرم از ۵۷۰ دلار اوایل سپتامبر به ۵۴۴ دلار هر شورت تن درب کارخانه کاهش داشت. در بازار داخلی اروپا نیز ورق گرم از ۴۶۷ یورو به ۴۵۴  یورو هر تن درب کارخانه رسید.

 

    آهن
    بازار فولاد
    سنگ آهن
    صادرات
    فولاد
    قراضه

دیدگاهی بگذارید
شاید شما بپسندید
مطالب زیر را
صادرات فولاد و سنگ آهن    
توان صادرات فولاد جایگزین نفت در سایه تحریم ها
واردات لوازم خانگی    
واردات لوازم خانگی از کره بطور کامل قطع شده است.
حمله به تانکر نفتی    
بازار آهن در هفته ای که گذشت تحلیلی بر قیمت ها و عوامل تاثیر گذار
پربازدید ترین صفحات

قیمت لوله مانیسمان

لوله مانیسمان
نوشته‌های تازه

    قیمت فولاد در نوسان
    توان صادرات فولاد جایگزین نفت در سایه تحریم ها
    واردات لوازم خانگی از کره بطور کامل قطع شده است.
    مدیر عامل ذوب آهن اصفهان گفت خام فروشی بلایی که باید جلوی آن گرفته شود.
    بازار آهن در هفته ای که گذشت تحلیلی بر قیمت ها و عوامل تاثیر گذار