Accessibility Tools

قیمت کفپوش اپوکسی ، اپوکسی کف قیمت اپوکسی


 

تلفن مشاوره :

09216304372

اپوکسی کف قیمت

جستجوی کلمه اپوکسی کف قیمت در سایت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با کد 1048

 

اپوکسی کف قیمت

 

با سلام و شادباش ، شما می توانید برای اخذ مشخصات فنی ، کاتالوگ محصولات و قیمت اپوکسی کف و سایر انواع کف پوش های صنعتی مانند کف پوش پلی یورتان و هاردملات ( آرملات ) با بخش بازرگانی و فروش کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس حاصل فرمایید.

 

 

همچنین شما می توانید برای مشاوره ، آگاهی از مزایا ، کاربرد ، روش و میزان مصرف کف پوش های اپوکسی با بخش فنی و پشتیبانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

Isonem Floor 2K

پوشش یا کف پوش بر پایه اپوکسی فاقد حلال

 

 

Isonem Floor 2K یک کف پوش یا پوشش دو جزئی بر پایه اپوکسی بدون حلال بوده که پس از اجرا و عمل فراهم کننده سطحی براق با مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا می باشد. با ایجاد لایه های ضخیم از این پوشش بر روی سطوح بتنی و فلزی می توان آنها در برابر اثرات مکانیکی و شیمیایی محافظت نمود.

 

موارد مصرف  و کاربرد - Isonem Floor 2K  یک کف پوش با دوام برای اجرای کف سازی در بسیاری از برنامه های کاری تجاری و صنعتی می باشد :

 

·         تاسیسات صنعتی ، کارخانه ها ، به ویژه نیروگاه ها و پالایشگاه ها

·         کارخانه و انبارهای مواد دارویی و غذایی به علت خصوصیت فاقد حلال بودن

·         سایت های تولید اسید

·         کارخانه و انبارهای مواد شیمیایی

·         آزمایشگاه ها

·         صنایع خودرو و هوافضا

·         تجهیزات و تاسیات تصفیه

·         مخازن آب

·         کف سازی و دیوارهای بتنی و فلزی

 

ویژگیها و مزایا :

 

·         نگهداری و شستشوی آسان

·         اجرای آسان

 

 

·         تنوع رنگ

·         بدون درز و ایجاد سطحی صاف

·         تعمیر و نگهداری آسان و سریع

·         شستشوی سریع و راحت

·         سهولت ضد عفونی و مناسب برای محلهای استریل

·         ایمن برای محیط زیست

 

مشخصات فنی :

 

·         ترکیبات : اپوکسی فاقد حلال

·         دانسیته ( پس از اختلاط ) : تقریبا 1.6 تا 1.5 گرم بر میلی لیتر

·         تعداد لایه : به طور معمول یک تا دو لایه

·         ضخامت لایه خشک شده : 400 میکرون در دو لایه

·         عمل آوری کامل در دمای 20 درجه سانتیگراد : 7 روز

·         نرخ عمل آوری : خشک شدن سطحی 6 ساعت ، خشک شدن کامل 18 تا 24 ساعت ، اجرای لایه بعد 8 ساعت تا دو روز

·         محدود دمای اجرا : 10 تا 40 درجه سانتیگراد با حداکثر رطوبت 75 درصد

·         مقاومت کششی : 22 نیوتن بر میلیمترمربع

·         مقاومت خمشی : 45 نیوتن بر میلیمترمربع

·         مقاومت فشاری : 75 نیوتن بر میلیمترمربع

·         چسبندگی به بتن با کیفیت : 2.8 نیوتن بر میلیمترمربع ( شکست بتن )

·         نسبت اختلاط : 1 : 4 ( چهار جزء A - رنگ و  یک  جزء B  )

·         ابزار کار : قلمو ، غلطک و اسپری ایرلس

 

 

روش مصرف :

 

آماده سازی سطوح بتنی: پیش از اجرای Isonem Floor 2K  سطح کار باید از هر گونه رطوبت ، روغن ، گریس ، گرد و غبار ، همه مواد و بتن های سستی که باعث ضعف در چسبندگی می گردد ، عاری گردد. هر گونه تعمیرات و هموار سازی سطح باید قبل از شروع عملیات اجرای پوشش به طور کامل تمام شود. همه نقاط ضعیف باید از سطح کار شناسایی و زدوده شود. برای این کار باید پیش از شروع عملیات سطح کار به وسیله سندبلاست ، وکیوم و یا چکش بتن های ضعیف و متخلخل جداسازی شود.از اجرای بتن های جدید حداقل باید 21 روز گذشته باشد. رطوبت بستر باید کمتر از 4 درصد باشد. چرا که پوشش اجرا شده مانند یک غشاء آب بند و غیر قابل نفوذ برای بخار خواهد بود.

 

آماده سازی سطوح فلزی : سطح فلز باید از هر گونه آلودگی ، روغن ، رطوبت ، گریس ، زنگ زدگی و عواملی که مانع چسبندگی پوشش شود ، پاکسازی گردد. اگر از قبل بر روی سطح رنگ اپوکسی وجود داشته باشد و نتوان آن را برداشت باید با استفاده از حلال مناسب نسبت به پاکسازی آن اقدام نمود.

 

شرایط اجرا : برای حصول بهترین نتیجه دمای بستر، مواد و محیط باید بین 15 تا 30 درجه سانتیگراد باشد. درجه حرارت پایین تر باعث  روانی کمتر ، کم شدن جریان و سرعت کار و بد شدن ظاهر نهایی گردد. دمای بالاتر می تواند باعث کم شدن زمان ممکن اجرای پوشش و اختلال در سطح کار نهایی گردد. دمای باید تا اتمام زمان عمل آوری در بازه دمایی گفته شده حفظ شود. درجه حرارت باید حداقل 3 درجه بیش از نقطه شبنم در زمان اجرا و 8 ساعت پس از آن حفظ گردد ( 15 درجه سانتیگراد )

 

آماده سازی مخلوط : Isonem Floor 2K در بسته بندی هایی با لحاظ نسبت اختلاط دقیق ارائه می گردد. نسبت وزنی اختلاط اجزاء A و B  به صورت 4 به 1 می باشد. ابتدا جزء A به صورت تک جزئی برای مدت چند دقیقه با سرعت کم ( 300 دور در دقیقه ) با استفاده از مته برقی و یا روش دستی مخلوط می گردد تا همگن و یکنواخت شود. سپس کل محتویات ظرف B را به ظرف A اضافه و مخلوط نموده تا ترکیبی یکنواخت و همگن حاصل شود. مواد باید دقیقا طبق نسبت اختلاط ، با هم ترکیب شوند. دقت کنید تا همه مواد موجود در ظرف در اختلاط انجامی به کارگرفته شود تا نسبت های اختلاط رعایت شود. در هنگام اختلاط سر همزن را زیر سطح قرار دهید تا هوا وارد ترکیب نشود. اختلاط خارج از ظرف اصلی انجام نگردد. مخلوط را در یک ظرف جدید ریخته و مجددا آن را به مدت یک دقیقه میکس کنید.

 

روش اجرای مخلوط :  مخلوط آماده شده را با استفاده از برس و یا اسپری وایرلس بر روی سطح اجرا کنید ، اگرضخامت بیشتری مورد نیاز است لایه دوم باید بلافاصله پس از خشک شدن لایه اول بر روی سطح اعمال گردد تا حداکثر چسبندگی بین دو لایه ایجاد و از عملکرد آن مطمئن شوید. سخت شدن پوشش طی 18 تا 24 ساعت صورت خواهد گرفت. سخت شدن کامل و حصول مقاومت فیزیکی و شیمیایی پوشش بعد از 7 روز صورت خواهد گرفت.

 

میزان مصرف : 750 گرم در هر مترمربع.

 

بسته بندی :  16 کیلوگرم جزء اپوکسی + 4 کیلوگرم هاردنر و مجموعه پکیج 20 کیلوگرمی

 

 

 

 

انبارداری : در محیط سرپوشیده و به دور از تابش آفتاب ، دمای زیاد و یخ زدگی نگهداری شود. در صورت لحاظ شرایط انبارداری و نگهداری در بسته بندی اولیه ، امکان نگهداری از آن تا 12 ماه مقدور می باشد.

 

نکات ایمنی : همانند تمامی محصولات شیمیایی دقت شود تا از تماس با چشمها ، دهان ، پوست و مواد غذایی پرهیز گردد ( این دستورالعمل در مورد بخار آن تا زمان خشک شدن نیز جاری می باشد ). در صورت تماس با پوست و چشمها بلافاصله آن را تمیز نماید . اگر به طور اتفاقی بلعیده شد . اقدامات پزشکی انجام شود . در ظرف ها را پس از استفاده ببندید و برای اطلاع از انبار داری ویژه یا انهدام باقیمانده مواد به برشور ایمنی محصول مراجعه نمایید.

 

تاییدیه کیفیت : تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران عرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران یکی از بزرگترین شرکت های پیش رو در عرصه تولید و ارائه انواع افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان  به خصوص فوق روان کننده های پلی کربوکسیلاتی و  انواع ژل میکروسیلیس در کشور می باشد. شرکت کلینیک بتن ایران همواره یکی از شرکت های تاثیر گذار در عرصه تولید جدید ترین محصولات کاربردی  در صنعت بتن به شمار آمده و می آید. شرکت کلینیک بتن ایران که دپارتمان مرکزی آن در کشور  ایران می باشد در استان های  مختلف نمایندگی عرضه محصولات دارد. این شرکت طیف زیادی از محصولات شیمیایی ساختمان را در سبد تولیدی خود منطبق با آخرین استاندارد های جهانی دارد . از همین رو شرکت کلینیک بتن ایران همواره جایگاهی رفیع و شاخص در بزرگترین پروژه های کشور داشته و همواره یکی از گزینه های مطرح در نگاه متخصصین  و  شرکت ها و  پروژه های بزرگ به شمار می آید.

 

شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران  ارائه کننده محصولات برند کلینیک بتن ایران در ایران می باشد. شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران با بیش از ده سال حضور در عرصه پروژه های عمرانی و صنعت بتن کشور جایگاهی ممتاز در پروزه های بزرگ ایران اسلامی داشته و دارد. اعتقاد به ارائه محصولاتی با کیفیت و براساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا همواره سرلوحه مدیران و کارشناسان این مجموعه می باشد. از این رو شرکت کلینیک بتن ایران  همواره شرکتی خوشنام در این عرصه در بین متخصصین به شمار می آید.

 

افزودنی ها ی بتن و محصولات شرکت کلینیک بتن ایران به شرح ذیل می باشد :

افزودنی های  بتن  شرکت کلینیک بتن ایران: انواع افزودنی های بتن ، فوق روان کننده های نفتالینی و پلی کربوکسیلاتی بتن ، روان کننده های بتن ، زودگیر کننده های بتن ، دیرگیر کننده های بتن ، منبسط کننده های بتن ، افزودنی های آب بندی کننده بتن ، هوازا یا حباب زا های بتن ، روان کننده های پمپاژ بتن،ژل میکروسیلیس .

انواع ملات ها و گروت های شرکت کلینیک بتن ایران : انواع گروت های پایه سیمانی ، گروت G2 ، گروت اپوکسی ، گروت سه جزئی و دو جزئی ، گروت G3

انواع ملات های ترمیم کننده بتن شرکت  کلینیک بتن ایران : انواع ملات های ترمیم کننده بتن بدون انقباض ، ملات های ترمیم کننده بتن ریز دانه و درشت دانه، رزین تزریق اپوکسی ویژه ترمیم بتن

انواع پوشش های محافتظی و مواد آب بندی و واترپروف شرکت  کلینیک بتن ایران :  انواع مواد آب بند پلیمری ، آنی گیر بتن ، نفوذگر بتن ، پوشش آب بند نانو ، پوشش محافظتی و آب بند اپوکسی بتن ، انواع رزین تزریقی پلی یورتان تک جزئی و دو جزئی، پرایمر قیری.

انواع چسب های بتن و آرماتور شرکت کلینیک بتن ایران: چسب بتن آب بند ، چسب اپوکسی بتن ، چسب اتصال بتن قدیم به جدید، چسب بتن ترمیم بتن ، چسب کاشت آرماتور ، میلگرد و بولت اپوکسی ، چسب کاشت آرماتور و میلگرد دو جزئی و سه جزئی .

انواع درزبند و ماستیک های شرکت کلینیک بتن ایران : انواع ماستیک های پایه قیری سرد اجرا و گرم اجرا ، ماستیک پلی یورتان ، ماستیک مقاوم در برابر مواد نفتی.

انواع واتراستاپ های بتن شرکت کلینیک بتن ایران: انواع واتراستاپ های تخت و حفره دار ، واتراستاپ های PVC و واتراستاپ های منبسط شونده بنتونیتی ، واتراستاپ های دیواری و کف خواب .واتراستاپ بتن با عرض های مختلف و ضخامت های مختلف .

انواع کف پوش های اپوکسی و پلی یورتان شرکت کلینیک بتن ایران: انواع کف پوش های آنتی استاتیک اپوکسی ، کف پوش اپوکسی ، کف پوش پلی یورتان ، پرایمر ، ماستیک اپوکسی

انواع رنگ های نمای شرکت کلینیک بتن ایران: انواع رنگ های ساختمانی و بتن بر پایه اکرلیک و پلی یورتان

انواع کیورینگ و مواد عمل آوری شرکت کلینیک بتن ایران : انواع مواد عمل آوری و کیورینگ بتن
 

 

Power Climber ساختار سازمانی جدید و محصول بهبود یافته را راه اندازی می کند

Power Climber ، بخشی از SafeWorks ، LLC ، ساختار سازمانی جدید و محصول بهبود یافته را اعلام کرده است ، به منظور احیای برند و ترویج رشد آینده طراحی شده است.

Power Climber با بازسازی تیم مدیریتی خود ، از بهترین شبکه نمایندگی در صنعت دسترسی نیرو پشتیبانی می کند. در کنار اعلامیه امروز ، سه رهبر ارشد در سمتهای اصلی منصوب شده اند:

     مایک راسل ، جانباز هشت ساله Power Climber و رئیس منتخب انجمن داربست و دسترسی صنعت (SAIA) ، اکنون نظارت بر عملکرد فروش و مدیریت مشاغل مسئول افزایش پوشش فروش و برتری عملیاتی رانندگی در سراسر ایالات متحده است.

Colby Hubler ، مدیر کلیدی حساب ، بیش از ده سال داربست و تجربه دسترسی به صنعت را با استفاده از روابط نمایندگی به ارمغان می آورد.

     ترزا کینی ، مدیر فروش منطقه ای ، بیش از هشت سال تجربه موفقیت آمیز را برای استفاده از مسئولیت فروش در شبکه نمایندگی در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر بازسازی مدیریت ، Power Climber در حال سرمایه گذاری در تازه کردن چندین محصول اصلی خود است. اولین و مهمترین چیز احیای بالابر کشش امضای PC1 است. مدل جدید و بهبود یافته با قابلیت اطمینان مجدد PC1 با قابلیت اطمینان مجدد ولتاژ با جدیدترین مدل ها ازدواج کرده است. با داشتن عمیق ترین محدوده عملیاتی ولتاژ در بازار و مادربرد قابل تعویض ، PC1 جدید قدرت کمتری را بهتر از رقابت مدیریت می کند

اسکات فارل ، مدیرعامل SafeWorks ، شرکت مادر Power Climber اظهار داشت: "سازمان جدید به ما امکان می دهد تا تعالی عملیاتی را تهاجمی کرده و تمرکز مشتری را بهبود ببخشیم." "با داشتن رهبران موفق و با تجربه در جایگاه ، قابل اعتماد ترین و قابل اعتمادترین محصولات موجود در بازار - به روز شده برای پاسخگویی به نیازهای مشتری - و پشتیبانی از تیم خدمات برتر مشتری ما ، Power Climber برای رشد چشمگیر در ماه های آینده قرار دارد."

لیز کالاهان یک شرکت رهبر شناخته شده در صنعت داربست معلق و کلایمر  سهم بسزایی در SafeWorks و در کل صنعت از طریق مشارکت برای چندین سال بوده است. او به تازگی تصمیم گرفته است تا در پی فرصت های دیگر شرکت را ترک کند.

 

دستگاه بالابر نفربر كه در ايران تحت نام كلايمر ( Climber ) بيشتر شهرت يافته است در واقع نوعي از تجهيزات دسترسي ( Access equipment ) به نماي ساختمان هاي بلندمرتبه ، سدها ، پلها ، سيلوها ، مخازن نفت و … بوده كه به منظور تعمير و نگهداري ، نظافت ، نقاشي ، نصب كامپوزيت پنل و بطوركلي بازسازي و نماسازي ( Maintenance ) سازه هاي بلندمرتبه كه امكان دسترسي به آنها دشوار مي باشد طراحي مي گردد

 

کلایمر پرتابل چیست و چه مزایایی دارد؟
کلایمر نوعی بالابر ساختمانی است که دارای یک سبد مخصوص به طول متغیر ۲ تا ۶ متری بوده و از آن می توان برای تمیزکاری و تعمیرات نمای ساختمان، بالابردن مصالح ساختمانی، جا به جایی تجهیزات کارگاهی و غیره از آن استفاده کرد. کلایمر در واقع جانشین بسیار مناسبی برای داربست های ساختمانی می باشد که علاوه بر هزینه بر بودن، وقت زیادی نیز جهت نصب آنها گرفته می شود.
کلایمر پرتابل و مزایای آن
کلایمر بوسیله موتورهای وینچی که با سیم بکسل مخصوص به پایه های نگهدارنده آن وصل می شود حرکت می کند و دارای ترمز اضطراری نیز می باشد. اما نکته مهم این است که آیا واقعا از کلایمر می توان به جای داربست استفاده کرد یا خیر؟ آیا قیمت کلایمر با قیمت داربست برابری می کند؟ از نظر فضای کاری داربست مناسب تر است یا کلایمر؟ و سوالاتی از این قبیل که در ادامه سعی می کنیم به صورت ریز به آن پاسخ دهیم.
 
۱) استفاده از کلایمرهای پرتابل در ساختمان هایی که در پشت بام ، جان پناه دارند
 
از ویژگی های مهم کلایمر پرتابل این است که پایه های این کلایمر را می توان حتی به ارتفاع ۴ متر افزایش داد تا سبد را به بالای جان پناه انتقال دهد. زیرا یکی از مشکلات راه اندازی کلایمرها این است که اگر مثلا همسایه شما اجازه استفاده از زمین خود جهت نصب کلایمر را نمی دهد و یا ساختمان کناری شما به نحوی است که نمی توانید سبد کلایمر را در پایین ترین قسمت ساختمان قرار دهید لذا مجبور می شوید سبد را به پشت بام ساختمان انتقال دهید و پس از نصب پایه ها و ریختن بکسل، نوبت به انتقال سبد به بیرون ساختمان و در راستای پایه ها می شود. اگر از پایه های معمولی ۲ متری که در همه کلایمرها استفاده می شود، استفاده کنید آنگاه در صورتی که ساختمان جان پناه داشته باشد لذا حتما بایستی حدود ۴ نفر جهت بلند کردن سبد و انتقال آن به بیرون از جان پناه اقدام کنند که کاری بسیار دشوار و وقتگیر می باشد.
 
اما با استفاده از کلایمر پرتابل این مشکل به صورت کامل حل شده است و دیگری نیازی به داشتن چندین نفر نیروی انسانی نمی باشد زیرا خود پایه ها به صورت ۴ متری طراحی شده است و به این ترتیب به راحتی سبد را می توان تا ارتفاع ۱۳۰ سانتی متر از کف پشت بام بالا آورد و از جان پناه عبور داد.
 
۲) متحرک بودن کلایمرهای پرتابل با استفاده از پایه های یکپارچه چرخدار:
 
پایه های کلایمرهای پرتابل به دلیل یکپارچه بودن و چرخدار بودن این امکان را به مصرف کننده می دهند تا هر لحظه بتوان آن را به وسیله نیروی انسانی به راحتی جا به جا کرد. شاید این سوال پیش بیاید که مگر پایه های کلایمرهای معمولی (غیر یکپارچه) را نمی توان چرخدار کرد؟ پاسخ این است که بله می توان چرخدار کرد اما به دلیل جدا از هم بودن پایه ها، جا به جا کردن آنها سخت و وقتگیر می باشد.
 
۳) استفاده کردن از ترمز و وینچ ها
 
همانطور که می دانید کلایمرها از دو قطعه اصلی ترمز (بلاک استاپ – Block Stop) و وینچ تشکیل شده اند. ترمز یا بلاک استاپ که جهت جلوگیری از سقوط ناگهانی سبد استفاده می شود و وینچ برقی کلایمر که در واقع جهت هدایت سبد در مسیر عمودی به کار می رود. البته ناگفته نماند که وینچ دستی هم وجود دارد که بیشتر برای ساختمان های با ارتفاع کم (حدود ۴ طبقه) استفاده می شود.
کلایمر ( بالابر نما ) چیست؟
کلایمر یا بالابر نما به نوعی از تجهیزات گفته می شود که جهت دسترسی به نمای ساختمان های بلندمرتبه، سدها، پلها، سیلوها، مخازن نفت و … بمنظور تعمیر و نگهداری، نظافت، نقاشی،سیمانکاری، رنگ کاری، نصب کامپوزیت پنل و بطورکلی بازسازی و نماسازی سازه های بلندمرتبه که امکان دسترسی به آنها دشوار می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این تجهیزات به جای داربست به مراتب از نظر هزینه، زمان انجام کار و همچنین ایمنی و کاهش حوادث بسیار مفید می باشد.
برخی از مزایای دستگاه کلایمر ( بالابر نما ):
کاهش هزینه و خطرات جانی نسبت به استفاده از داربست
دسترسی مطمئن و آسان به محل مورد نظر
تسریع در پیشرفت کار و جابجایی آسان تجهیزات
قابل طراحی جهت سبد به صورت شکل های مختلف هندسی
دسترسی به نقاط بسیار بلند و غیر قابل دسترس
جابجای پرسنل و تجهیزات به محل مورد نظر
مونتاژ و دمونتاژ سریع دستگاه
قابلیت کار تا ارتفاع مورد نظر
ویژگی های دستگاه کلایمر
– مجهز به سیستم پاراشوت و یا قفل ایمنی
– مجهز به سیستم خلاص کن دستی موتور در مواقع قطع برق
– مجهز به سوئیچ های محدود کننده حداقل و حداکثر ارتفاع
– مجهز به سامانه حساس به ظرفیت بیش از حد دستگاه
– مجهز به سامانه جمع کننده سیم بکسل(در صورت سفارش)
– مجهز به چهار رشته سیم بکسل مغز فولاد گالوانیزه ( 19 * 6 ) با قطر 8.3 که دو رشته آن اصلی و دو رشته دیگر سیم بکسل امنیتی بوده که در صورت بروز اشکال وارد عمل می شود
– مجهز به اتصالات استاندارد و پیچ ها و بست های فولادی
– مجهز به سبد مدولار قابل تنظیم از 1 تا 6 متر هم از جنس آهن و هم آلومینیوم
– مجهز به عرشه بالایی قابل ریگلاژ هم در ارتفاع و هم در خروجی عرشه از نما
– مجهز به وزنه های استاندارد قابل حمل
کلایمر چیست و چه کاربردی در ساختمان دارد؟
کلایمر نوعی بالابر ساختمانی است که دارای یک سبد مخصوص به طول متغیر ۲ تا ۶ متری بوده و از آن می توان برای تمیزکاری و تعمیرات نمای ساختمان، بالابردن مصالح ساختمانی، جا به جایی تجهیزات کارگاهی و غیره از آن استفاده کرد. کلایمر در واقع جانشین بسیار مناسبی برای داربست های ساختمانی می باشد که علاوه بر هزینه بر بودن، وقت زیادی نیز جهت نصب آنها گرفته می شود.
 
کلایمر بوسیله موتورهای وینچی که با سیم بکسل مخصوص به پایه های نگهدارنده آن وصل می شود حرکت می کند و دارای ترمز اضطراری نیز می باشد. اما نکته مهم این است که آیا واقعا از کلایمر می توان به جای داربست استفاده کرد یا خیر؟ آیا قیمت کلایمر با قیمت داربست برابری می کند؟ از نظر فضای کاری داربست مناسب تر است یا کلایمر؟ و سوالاتی از این قبیل که در ادامه سعی می کنیم به صورت ریز به آن پاسخ دهیم.
 
کلایمر از نگاه فنی و قیمتی
شاید اولین سوالی که در ذهنتان بوجود می آید این است که نحوه حرکت کلایمر به چه صورت است؟ آیا علاوه بر حرکت عمودی، دارای حرکت افقی نیز می باشد؟ در صورت حرکت افقی هزینه آن چقدر تغییر می کند؟ و …
 
کلایمر می تواند هم به صورت دستی و هم با استفاده از موتور جا به جا شود.
در صورت استفاده از کلایمر دستی سرعت جا به جایی آن کاهش می یابد اما با توجه به قیمت مناسب آن، می توان از آن در ساختمان های با ارتفاع کم هم استفاده کرد. برای مثال یک کلایمر دستی حدود ۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.
 
کلایمر های با موتور وینچی که فقط حرکت عمودی دارند
در واقع دارای دو پایه مخصوص می باشند که در بالای ساختمان نصب می شوند و با سیم بکسل به موتورهای وینچی که در داخل سبد کلایمر قرار دارند باعث حرکت آن می شوند. همچنین ترمزهای اضطراری نیز طراحی شده اند که در کنار موتورهای وینچی بر روی سبد نصب شده اند و سیم بکسل های دیگری جهت ایمنی به این ترمزها اتصال یافته اند تا مانع از سقوط آن شوند.
 
برای جا به جایی این نوع از کلایمرها کافیست سبد را تا پایین ترین نقطه هدایت کنید طوری که بر روی زمین قرار گیرد. حال کافیست پایه های کلایمر را که در بالاترین طبقه با وزنه مهار شده اند را به نقطه دلخواه جا به جا نمایید. در واقع جا به جایی این مدل از کلایمرها شبیه بالابرهای ساده ساختمانی می باشد و نیازی به تخصص ندارد تا جایی که کارگران ساده ساختمانی نیز می توانند آن را جا به جا نمایند.
 
کلایمرهایی که هم دارای حرکت عمودی هستند و هم حرکت افقی
از نظر قیمتی کمی متفاوت می باشند. در واقع این نوع کلایمرها در بالای ساختمان دارای ریل مخصوصی هستند که هم می توانند به صورت دستی جا به جا شوند و هم با استفاده از موتور. و هر کدام از این فاکتورها در قیمت نهایی کلایمر تاثیر گذار می باشد. بنابراین سعی کنید قبل از خرید کلایمر اطلاعات کاملی نسبت تجهیزات آن و موقعیت ساختمان بدست آورید تا هزینه اضافی بر دوشتان نباشد. برای مثال اگر ساختمان شما از چند جهت دارای نمای هلال باشد آنگاه کابرد کلایمر بسیار محدود می شود زیرا معمولا سبد کلایمر به صورت مستطیلی است و کاربردی در نمای مورد نظر نخواهد داشت.
 
شاید تنها عیب کلایمر این باشد که هنگام حرکت و یا کار کردن بر روی آن تکانهای زیادی می خورد که بایستی به نحوی مهار شود. برای مثال اگر یک بنا قرار باشد بر روی کلایمر بایستید و کارش را انجام دهد به هیچ عنوان تعادل نخواهد داشت زیرا سبد کلایمر مدام به عقب و جلو خواهد رفت. در این حالت تنها راه حل بستن سبد کلایمر به بدنه ساختمان می باشد که بایستی هنگام بتن ریزی و یا دیوارچینی تمهیدات لازم صورت گیرد.
 
کلایمر از لحاظ قیمت با داربست قابل مقایسه نیست و این تفاوت قیمت در ساختمان های مرتفع تر بیشتر به چشم می آید. از طرفی داربست ها معمولا اجاره می شوند و این درحالی است که کلایمر برای همیشه در اختیار کارفرما خواهد بود و صرفه اقتصادی بالایی دارد. برای مثال در یک ساختمان ۱۰ طبقه هزینه یک کلایمر با وینچ برقی که فقط حرکت عمودی دارد با داربست برابری می کند. در ارتفاع های پایین تر هزینه داربست کمتر خواهد بود اما بایستی در نظر داشت که پس از پایان کار داربست مال شما نخواهد بود!
 
بنابراین استفاده از کلایمر در ساختمان های مرتفع کاملا منطقی می باشد و امیدواریم در ادامه تجهیزات کامل تری از این وسیله به بازار عرضه شود تا نیازهای مشتریان به صورت کامل بر طرف شود.
اگر تصمیم گرفته اید دستگاه کلایمر ( بالابر نما ) ( جایگزین داربست ) بخرید و یا اجاره کنید مجموعه آماده عقد قرارداد برای خرید دستگاه کلایمر برقی و یا دستی و همچنین اجاره کلایمر دستی و اجاره کلایمر برقی آماده می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس  تماس حاصل فرمایید.
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟
کلایمر چیست و چه کاربردی در ساختمان دارد؟ – آسانسور
 
کلایمر نوعی بالابر ساختمانی است که دارای یک سبد مخصوص به طول متغیر 2 تا 6 متری بوده و از آن می توان برای تمیزکاری و تعمیرات نمای ساختمان، …
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟ – تالارهای گفتمان – زبان …
 
از کلایمر برای مواردی همچون مرمت ، بازسازی نمای ساختمان،سیمانکاری ساختمان ، تعمیرات نمای ساختمان ، و در کل برای مواردی که به داربست نیاز باشد میتوان از کلایمر به …
کلایمر چیست و چه کاربردهایی دارد؟
 
کلایمر یا همان داربست معلق (suspended scaffold) که به نما های دیگری نیز شناخته می شود در واقع یک … کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟ تحقیق و …
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟ – توسعه مسکن آذربایجان
 
از کلایمر برای مواردی همچون مرمت ، بازسازی نمای ساختمان،سیمانکاری ساختمان ، تعمیرات نمای ساختمان ، و در کل برای مواردی که به داربست نیاز باشد میتوان از کلایمر به …
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد –  
 
کلایمر وسیله ای است که بعنوان بالابر در کارهای ساختمانی از آن استفاده میشود . در حقیقت کلایمر جایگزین داربست های فلزی است که به طور سنتی و از دیرباز برای …
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد –  
 
کلایمر وسیله ای است که بعنوان بالابر در کارهای ساختمانی از آن استفاده میشود . در حقیقت کلایمر جایگزین داربست های فلزی است که به طور سنتی و …
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟
 
فرشته کوچک,دبستان فرشته,پیش دبستانی فرشته,دبستان فرشته کوچک,دبستان و پیش دبستانی فرشته کوچک,دبستان فرشته کوچک,پیش …
کلایمر چیست و چه کاربردهایی دارد؟ – اخبار رسمی
 
کلایمر یا همان داربست‌های معلق که در ایران به آنها بالابرنما یا قندوله هم می‌گویند. نوعی خاص از سیستم های بالابر هستند که باری دسترسی به ارتفاع و روی سطح بیرونی …
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد
 
طراح و تولید کننده سیستم کلایمر فعال در زمینه فروش کلایمر و احاره کلایمر.
انواع کلایمر,اجاره کلایمر,کلایمر دست دوم  
 
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟ کلایمر به دستگاه بالابر گفته میشود که به منظور استفاده به جای داربست به کار گرفته میشود به صورت کلی نمای ساختمانها اگر …
کلایمر چیست؟ – عمران آنلاین
 
دستگاه بالابری که در ایران تحت نام کلایمر (Climber) شناخته می‌شود درواقع نوعی از تجهیزات … داخل سبد متصل شده و دستگاه را در مسیر عمودی حرکت می‌دهند (این نوع در ایران بیشتر کاربرد دارد). … ضد یخ بتن چیست و چه کاربردی دارد؟
کلایمر جایگزین داربست چه کاربردی دارد؟ – اجاره کلایمر
 
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟ هنگامی که ساخت ساختمانها به اتمام می رسد اغلب لازم است نماکاری سیمانکاری و سایر موارد زیبا سازی بر روی ساختمان …
کلایمر پرتابل چیست و چه مزایایی دارد؟ – بالابر صنعتی
 
کلایمر نوعی بالابر ساختمانی است که دارای یک سبد مخصوص به طول متغیر ۲ تا ۶ متری بوده و از آن می توان برای تمیزکاری و تعمیرات نمای ساختمان، …
کلایمر چیست؟ – مهندسی و کنترل ساختمان
 
دستگاه بالابری که در ايران تحت نام كلايمر(Climber) شناخته می شود در واقع نوعی … شده و دستگاه را در مسیر عمودی حرکت می‌دهند (این نوع در ایران بیشتر کاربرد دارد).
کلایمر چیست و چه کاربردی در ساختمان دارد؟ – سافت سیویل
 
کلایمر چیست و چه کاربردی در ساختمان دارد؟ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ کلایمر نوعی بالابر ساختمانی است که دارای یک سبد مخصوص به طول متغیر ۲ تا ۶ متری بوده و از …
دستگاه کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟ – اسکریپت
 
دستگاه های کلایمر را میتوان به عنوان جایگزینی مناسب برای انواع روش های دسترسی به ارتفاع برشمرد. این دستگاه از استانداردهای اجباری بین المللی و معتبر پیروی …
کلایمر 
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد – سون سیویل
 
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد. قبل از نصب داربست کمی تامل کنید همه‌ ساله‌ در جهان‌ ده‌ها میلیون‌ كارگرقربانی‌ حوادثی‌ می‌شوند كه‌ منجر به‌ كشته‌ شدن‌ و یا …
کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟ 
 
هنگامی که ساخت ساختمانها به اتمام می رسد اغلب لازم است نماکاری سیمانکاری و سایر موارد زیبا سازی بر روی ساختمان انجام شود . برای موارد فوق از کلایمر جایگزین …
دیوارپوش | انواع دیوارپوش چیست و چه کاربردی دارد؟ – ساختمون
 
آیا میدانید دیوارپوش چیست و چه کاربردی در طراحی داخلی دارد؟ یا اینکه برای طراحی داخلی از چه نوع دیوارپوش هایی می توان استفاده نمود؟
کلایمر برقی – 
 
کلایمر برقی معمولی با سیستم کنترل برقی و رعایت تمام نکات ایمنی طراحی شده است. … کلایمر به راحتی و با سرعت زیاد قابل مونتاژ و در ارتفاع های مختلف کاربرد دارد . … می توان در ارتفاع مختلف کاربردی و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد. … نما,کلایمر برقی,کلایمر تبریز,کلایمر چیست,کلایمر ریلی,کلایمر …
اجاره کلایمر  
 
اجاره کلایمر  21 خرداد 1398 … ای که شما را به آن ارجاع دادیم فهمیدید که کلایمر چیست و چه کاربردی دارد،حال به اصل موضوع یعنی اجاره کلایمر میپردازیم.
الرئيسية – پادیر کلایمر- 
 
بنابراین جهت تصمیم گیری درست انخاب سیستم کلایمر کاربردی بهتر است اطلاعات پروژه خود را در اختیار … منتقل می کند ولی سیستم های کلایمر خریداری شده هم قابلیت انتقال به پروژه جدید کارفرما را دارد و هم اینکه می تواند در پروژه … کلایمر چیست.
کلایمر برقی
 
کلایمر چیست · تاریخچه کلایمر · اجزاء تشکیل دهنده کلایمر · راهنمای استفاده از … کلایمر برقی، نمونه کامل شده و مجهز شده کلایمر های مکانیکی می باشد که دارای … کاربران را نیز نسبت به ایمن تر بودن و کاربردی بودن آن بیشتر کرده است. … علاوه بر آن سازه های بکار برده شده قابلیت ریگلاژ هم در راستای افقی و هم در راستای عمودی را دارد.
 
 
کلایمر ها در واقع نوعي از تجهيزات دسترسي  به نماي ساختمان هاي بلندمرتبه ، سدها ، پلها ، سيلوها ، مخازن نفت و … بوده كه بمنظور تعمير و نگهداري ، نظافت ، نقاشي ، نصب كامپوزيت پنل و بطوركلي بازسازي و نماسازي  سازه هاي بلندمرتبه كه امكان دسترسي به آنها دشوار مي باشد طراحي مي گردد .
 
اين دستگاهها عمدتاً در دو گروه دستی و موتور دار طراحي و ساخته مي شوند که عمدتا دارای یک اتاق با طول 2 تا 6 متر می‌باشند. این اتاق از طریق دو رشته سیم بکسل به پایه های نگهدارنده در بالای ساختمان متصل است. در صورت موتوردار بودن کلایمر، در محل اتصال سیم بکسل به اتاق، دو عدد موتور وینچ وجود دارد که وظیفه‌ی بالا و یا پایین بردن اتاق کلایمر را به عهده دارد.
 
کلایمر در پروژه‌های ساختمانی با تعداد طبقات بالا بسیار مقرون به صرفه تر از داربست ارزیابی شده که با مقایسه‌ی قیمت خرید کلایمر و قیمت کرایه‌ی داربست، این مزیت بیشتر به چشم می‌خورد. از مهم‌ترین ویژگی‌های مؤثر در انتخاب کلایمرها، قدرت موتور، حجم اتاق، ایمنی و نوع کنترل آن را می‌توان نام برد.
 

این شرکت ترکیه‌ای در سال 1984 در استانبول تأسیس شد. تولیدکننده‌ی پوشاک، کفش و اکسسوری مردانه است و دارای شعبات زیادی بخصوص در کشورهای اروپایی و آسیایی مانند ترکیه، روسیه، گرجستان، آذربایجان، آلبانی، مجارستان، اسلونی،... و هم‌چنین آفریقای جنوبی است.

 

Power Climber خط کاملی از راه حل های دسترسی به حالت تعلیق را برای طیف گسترده ای از ساختارها و برنامه های کاربردی ارائه می دهد.

     فرآیند توسعه دقیق ، مهندسی ، آزمایش و تایید محصول
     کلیه محصولات تقلبی که در استاندارد آزمایش های SSFI آزمایش شده اند
     پشتیبانی بیش از 40 سال تجربه در صنعت
     کمترین هزینه برای قطعات موجودی

ما بیش از 40 سال تجربه در ساخت تجهیزات کلایمر و بالابرنما، سکوهای کار دسترسی معلق و بالابر برای انواع مشاغل ساختمانی داریم.

پرتوهای پرتابل قابل حمل
ویژگی ها و مزایا:

     تنظیم آسان
     هیچ سیستم خرپایی برای از دست دادن ، فراموش یا یادگیری نحوه راه اندازی وجود ندارد
     ابزار لازم برای مونتاژ نیست. با استفاده از اولین مونتاژ لوله شکاف تا کنون توسعه یافته است
     برچسب های ایمنی از راه اندازی مناسب اطمینان می کنند
     اندازه گیری سیستم برچسب نوار ، دسترسی سریع را تعیین می کند
     تیرها به منظور پذیرش دو طناب سیم برای سیستم های ایمنی طناب سیم ثانویه طراحی شده اند. این باعث کاهش تجهیزات مورد نیاز سیستم های 4 خط می شود
     برچسب زدن گسترده محصولات خطاها را از بین می برد
     تیرهای جلو و عقب یکسان هستند و احتمال بارگیری قطعات اشتباه روی کامیون را کاهش می دهند
     برچسب نمودار ضد وزن نشان می دهد چه مقدار وزن 50 پوند (22.7 کیلوگرم) برای دسترسی شما لازم است.

حداکثر رسیدن مجمع
امکانات:

     دسترسی بیشتری داشته باشید و زحمت دستگاههای دارای فشار کابل و خطر تنظیم نادرست آنها را از بین ببرید
     نصب ساده - تنظیم کانال ها در وب پرتو ، پین با استفاده از پین های لوله شکاف ، قلاده های یراق در قسمت انتهای کانالها و محکم کردن - بدون حفاری!
     به راحتی با استفاده از روشهای استاندارد 5 out 5 جابجایی کنید
     در صورت نیاز بیشتر نیازی به خرید و انبار کردن پرتوی تخصصی نیست
     برچسب های تنظیم مرحله به مرحله کامل حدس را از بین می برد
     مهندسی و کاملاً آزمایش شده برای دیدار با ANSI SPS 1.1
     تیرهای جلو و عقب یکسان هستند و احتمال بارگیری قطعات اشتباه روی کامیون را کاهش می دهند
     برچسب نمودار ضد وزن نشان می دهد چه مقدار وزن 50 پوند (22.7 کیلوگرم) برای دسترسی شما لازم است

Power Climber از سال 1972 مشغول مهندسی و تولید بالابر ، سکو ، تجهیزات تقلبی ، تجهیزات ایمنی و لوازم جانبی برای صنعت دسترسی معلق است. با استفاده از امکانات در آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا ، Power Climber شبکه مطمئن محصولات خود را به صاحبان تسهیلات کلاس جهانی توزیع می کند. و شرکت های کرایه ای بهترین کلاس در سراسر جهان.

تایتان

Titan یک طراحی با الهام از مشتری است که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است و آن را به یکی از بادوام ترین ، قابل اعتماد و بهترین عملکرد بالابر کششی در بازار تبدیل کرده است.

فواید

    وسایل ایمنی یکپارچه که در بدنه بالابر ساخته شده اند ، با از بین بردن خطر نصب فراموش شده ، امنیت ایمنی اپراتور را بهبود می بخشند.
    کنتور ساعت استاندارد به راحتی در تعیین خدمات بعدی واقع شده است
    پوشش های پلیمری مهندسی شده باعث جلوگیری از آسیب دیدن اجزای گران قیمت می شوند و از ایجاد بقایای آن جلوگیری می کنند
    کشش وابسته به بار عمر طولانی طناب سیم را ارائه می دهد
    ریخته گری و سیم طناب مستحکم برای طناب سیم سیم غیرممکن است
    چراغ نشانگر قدرت هنگام وصل شدن به اپراتور هشدار می دهد
    طولانی ترین چرخه وظیفه در کلاس خود اعتماد به نفس اپراتور را برای اتمام کار فراهم می کند
    ساخت ماژولار با برد مادر امکان انعطاف پذیری را برای تعویض پاور فراهم می کند و زمان سرویس سریع را امکان پذیر می کند
    تأیید نوع CE مناسب برای هرجای جامعه اروپا

امکانات

    بلند کردن کشش خودپسند
    سیستم کشش وابسته را بار کنید
    ساخته شده در دستگاه ایمنی طناب شلخته
    ترمز سرویس الکترو مکانیکی
    سیستم فرود اضطراری "بدون نیرو"
    سرعت صعود: 8.5 متر در دقیقه.
    وزن خود: 36 کیلوگرم
    طناب ایمنی و کابل تعلیق: 8.4 میلی متر ((56 کیلو نیوتن)

غرفه های مخصوص باند نورد و ثابت Outrigger
امکانات:

    دیوارهای 6 فوت (1.8 متر) را پاک می کند
    کاستورهای 8 اینچی (203 میلی متر) 750 پوند (340.2 کیلوگرم) (A-11394) یا 12 اینچ (305 میلی متر) 1200 پوند (544.3 کیلوگرم) کاستور (A-11835)
    سازگار با تمام مجموعه های پرتو 5 x 5 (8-0217-XX)
    از مقادیر ضد وزنی که در برچسب پرتو ذکر شده است استفاده می کند - هیچ فرمول وزنی لازم نیست
    پشتیبانی از تلسکوپ های سر به صورت عمودی در 12 اینچ (305 میلی متر) برای پاک کردن ارتفاعات مختلف کفپوش و اجازه می دهد تا چندین سکو در گوشه ها جمع شود
    زاویه سر قابل تنظیم در 15 درجه افزایش از 0 تا 45 درجه برای کاهش دسترسی پرتو در گوشه ها
    ترکیبی از ترخیص کالا از گمرک و سرهای چرخان اجازه می دهد تا در اطراف بیشتر اجزای سازنده سقف نصب شده (واحدهای HVAC ، آنتن ها ، فرستنده و غیره)
    افزایش ارتفاع پرتو با استفاده از فریم های پشتیبانی پرتو Outrigger (A-11393) یا قاب های داربست و بریس متقابل
    نقطه لنگر انداختن برای کابل های tieback ، اتصال به اعضای سازه بالای سقف یا پیشخوان هایی که روی سطح سقف قرار می گیرند
    فضا برای حداکثر 3200 پوند (1451.5 کیلوگرم) پیشخوان در قاب
    حداکثر 1000 پوند (453.6 کیلوگرم) ضد وزن مجاز هنگام غلتیدن به قطره بعدی

پایه پشتیبانی قابل تنظیم
امکانات:

     پرتوی بیرونی تا 48 اینچ ارتفاع (1،219 میلی متر) ارتفاع کل؛ موقعیت پرتو در 16 ، 24 ، 32 و 40 اینچ (406 ، 610 ، 813 و 1،016 میلی متر)
     اتصال U-Bolt تیر را برای ایستادن تضمین می کند
     پایه پشتیبانی گسترده توانایی واژگون شدن را کاهش می دهد
     49 اینچ (1،245 میلی متر) ارتفاع پایه
     برچسب های تنظیم مرحله به مرحله کامل حدس را از بین می برد
     مهندسی و کاملاً آزمایش شده برای دیدار با ANSI SPS 1.1
     تیرهای جلو و عقب یکسان هستند و احتمال بارگیری قطعات اشتباه روی کامیون را کاهش می دهند
     برچسب نمودار ضد وزن نشان می دهد چه مقدار وزن 50 پوند (22.7 کیلوگرم) برای دسترسی شما لازم است.

ارسال پشتیبانی گوشه

با حرکت دادن نقطه یخچال به جلو در گوشه های ساختمان ، دسترسی به پرتوهای بیرون زده فعلی را گسترش می دهد.
امکانات:

     برای استفاده در برنامه های گوشه ای برای کوتاه کردن میزان دسترسی از تیرهای موجود
     برای استفاده با تیرهای سری 5 x 5 8-0217-x
     ضمیمه Rolling Outrigger Gantries 701960-2
     اجازه می دهد تا نقطه پرتوهای پرتو به گوشه ها و فضاهای محدود گسترش یابد که در آن نمی توان به حصارها و قابها رسید
     ساخت و ساز فلزات سنگین
     برچسب زدن کامل نصب بدون نگرانی را تضمین می کند
     ارتفاع کاملاً قابل تنظیم از 5 فوت 5 اینچ (1.7 متر) تا 9 فوت 4 اینچ (2.8 متر)
     برچسب نمودار ضد وزن نشان می دهد چه مقدار وزن 50 پوند (22.7 کیلوگرم) برای دسترسی شما لازم است

Power Climber ، بخشی از SafeWorks ، LLC ، PowerMod را راه اندازی کرده است - یک سکوی معلق مدولار مدولار.
با ظرفیت بار 2000 پوند و انواع مختلف تنظیمات ممکن ،
PowerMod برای ساخت و سازهای مختلف در فضاهای کاری با دسترس و سخت قرار می گیرد ، برنامه های تعمیر و نگهداری ، ترمیم ، نقاشی و بازرسی. داخلی
Power Climber در بیانیه ای گفت: صندلی های تخته ، محافظ های قابل تنظیم ، پین های قفل شونده یک مرحله ای و وزن سبک کلی آن باعث می شود تا PowerMod حمل و نقل و مونتاژ آسان شود.
قطعات جمع و جور هزینه های موجودی را کاهش می دهند و اجزای اکستروژن آلومینیوم با مقاومت در برابر خوردگی ناشی از محیط های سخت ، عمر محصول را تمدید می کنند.
PowerMod در تسهیلات دارای مجوز ISO 9001: 2008 و OHSAS 18001: 2007 ساخته شده در Power Climber ، با استانداردهای صنعت مطابقت یا فراتر رفته است و به راحتی با سایر محصولات و لوازم جانبی پیشرو در بازار قابل تعویض است.
مایک راسل ، مدیر فروش ملی Power Climber گفت: "Power Climber متعهد است محصولاتی را ارائه دهد که ایمن ، هوشمند و کاربردی آسان باشند." PowerMod دقیقاً همین است. با طراحی ساده خود ، PowerMod را می توان تنها در 10 دقیقه توسط یک نفر مونتاژ کرد و ضمن حفظ بالاترین استانداردهای ایمنی ، کارایی را در فضای کار افزایش می دهد. "

دکل های عمودی

استفاده از دکل های عمودی رایج تر شده است ، تا حدودی به لطف:

    رشد در انواع برنامه های کاربردی که برای آن مناسب ترین است ، به عنوان مثال در تنظیمات صنعتی و انبار.
    محصولات جدید برای متناسب با این طیف وسیع تر از نیازها.
    انعطاف پذیری بیشتر در مقایسه با انواع دیگر محصولات
    پتانسیل رشد در آمریکای شمالی

Manitou 90 VIRAir خود را در سال 2014 راه اندازی کرد ، مخصوصاً برای صنعت هواپیما. در پایان سال 2018 و آغاز سال 2019 ، این شرکت فاز 2 را با 100 VJR و 80 VJR برای استفاده عمومی تر راه اندازی کرد. همچنین به روزرسانی هایی انجام شد ، از جمله اضافه کردن جیب های چنگال برای کمک به حمل و نقل.

مدل های ارتفاع کار 8m و 10m اساساً یکسان هستند و مجهز به یک جیب هستند تا امکان دسترسی به اپراتور بیش از 3 متر را فراهم کنند. سومین مدل ارتفاع کار 9 متر ، برای صنعت هواپیما ، طرحی دارد که طرفین سبد را می توان پایین آورد ، دسترسی آسان اپراتور به اجزای هواپیما را فراهم می کند. همه دارای لاستیک های بدون مارک هستند و میزان پاکسازی زمین و چرخش برجک بسیار کم است.

به روزرسانی های Manitou

ساموئل ویاود ، مدیر محصول AWP Manitou ، Manitou ، می گوید: "از لحاظ تاریخی ، بالابر ماست عمودی در فرانسه راه اندازی شد. فرانسه بزرگترین بازار آسانسورهای عمودی در جهان است. امروز فرانسه و آلمان بازارهای اصلی ما را در این نوع بسترها نشان می دهند.

"ما فهمیدیم که بسیاری از تولید کنندگان در حال درخواست دستگاه کوچک جمع و جور هستند که فضای کمتری از قیچی می گیرد ، ما باید راه حلی پیدا کنیم که این شرایط را برآورده کند."

ویاود می افزاید: حمل و نقل ماشین آلات به نگرانی عمده مشتریان تبدیل شده است. برای این کار ، ما 80 و 100 VJR خود را بهبود بخشیدیم - اکنون دامنه ما برای تسهیل حمل و نقل دستگاه ، از جیب های چنگال مجهز شده است. ما همچنین نقاط شلاق دستگاه را دوباره طراحی کردیم تا قابلیت حمل و نقل از نظر ایمنی بهبود یابد. "

و از نظر جغرافیایی فرصت های بسیار خوبی برای بالابر دکل وجود دارد. ویو می گوید: "ایالات متحده می تواند جمعیت بسیار بیشتری برای این ماشین ها داشته باشد." و علاوه بر این ، "امروز ، ما پتانسیل رشدی برای این نوع دستگاه برای بازارهای در حال ظهور مشاهده می کنیم که از نظر ایمنی کارگران به طور فزاینده ای ساختار یافته اند.

علاوه بر این ، آسانسور دنده عمودی مزیت انعطاف پذیری بیشتری را به لطف فشردگی آن دارد. به همین دلیل است که این نوع سکو در اروپا به خوبی مورد استقبال قرار می گیرد. "

یکی دیگر از تولید کنندگان فرانسوی ، Haulotte ، در اواخر اخیر در این منطقه از محصولات بسیار فعال بوده است. Star 8S در ابتدای سال جاری راه اندازی شد. سخنگوی شرکت می گوید: "دکل های عمودی به طور واضح از نظر محبوبیت در صنعت دسترسی پیدا می کنند ، تقاضا برای این محصول در حال رشد است و در 5 سال گذشته با سرعت رشد 10٪ ترکیبی قوی (CAGR) رو به رشد است."

Haulotte چابکی را اضافه می کند

همانطور که گفته شد یکی از نکات اصلی فشردگی آنهاست ، فراهم کردن امکان کارگران در بیشتر موارد در درب های استاندارد و قابلیت مانور بیشتر با شعاع چرخشی بسیار محکم و چرخش دم صفر.

ماشین های Haulotte به چنین ویژگی هایی مجهز هستند و شامل یک جیب مخصوص لیفتراک ، درجه بندی 25٪ درجه بندی ، درایو الکتریکی مستقیم با موتورهای AC بدون تعمیر و نگهداری و تشخیصی پردازنده صفحه نمایش اکتیو که دارای استانداردی در سطح وسیع هستند. در اکثر آنها می توان از فضای داخلی و خارج از منزل در طبقات اسلب استفاده کرد. هر دو Star 6 موجود و Star 8S جدید ، بدون جیب عرضه می شوند و به عنوان مثال ، مرحله ضد لغزش ، ظرفیت بار سبد 230 کیلوگرم و عرشه پسوند سکوی 0.4 میلی متر را به عنوان گزینه انتخاب می کنند. هر دو عاری از زنجیره هستند. دو سینی در حال چرخش به معنای آن است که منجر به حداقل تعمیر و نگهداری و خرابی می شود.

برای نگهداری صنعتی ، ستارگان 8 و استار 10 با جیب و نوسان دم صفر همراه هستند. پاکت کاری آنها دسترسی به 3 متر را فراهم می کند. وی ادامه داد: "سقوط از ارتفاع از نردبان ، تریبون یا داربست های تاشو و نورد شایع ترین علت صدمات و تلفات در محل کار است. دکل های عمودی به یک جایگزین ایمن تبدیل شده اند و به شرکت ها کمک می کنند تا خطر صدمات یا تلفات ناشی از ریزش از ارتفاع را به حداقل برسانند.

به همین دلیل دکل های عمودی در بازارهای بالغ بسیار متمرکز شده اند که ایمنی در ارتفاع به طور فزاینده ای به یک عامل اصلی تبدیل می شود. وی گفت: "یکی دیگر از دلایل افزایش تقاضای دکل عمودی ، نگهداری صنعتی است ، به عنوان مثال تجهیزات تولید در محیط های تولید ، به لطف فشردگی و لرزش آنها. دلیل اصلی افزایش تقاضا برای انتخاب برنامه ها است. "سخنگوی تأیید می کند.

Skyjack رشد را می بیند

این چالش برای دکل های عمودی فراهم کردن ظرفیت آسانسور سکوی بیشتر ضمن ارائه محصولات سبک تر به طور کلی ، به خصوص در بخش دسترسی به سطح پایین است. کریستوفر اشمیت ، مدیر محصولات شرکت Skyjack می گوید که او طی سه سال گذشته شاهد رشد سطح بالایی در بازار ماست عمودی اروپا ، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) بوده است. "از سال 2017-2018 یک کاهش جزئی وجود داشته است ، اما بازار این ماشین ها دوباره با رشد قابل توجه در طول آغاز سال 2019 در حال برداشت است."

Skyjack دارای دو دکل عمودی است که دارای ارتفاعات کار از 5.65m تا 6.75m است. او می گوید شرکت های بیشتری در استفاده از دستگاه دستیابی سطح پایین نسبت به روشهای سنتی کار در ارتفاع بهره مند هستند و Skyjack به ویژه هنگامی که شرکتهای بیشتری شروع به انتخاب دستگاههای دستیابی نسبت به داربست و نردبان کردند ، افتتاح بازار کردند.

قابل حمل در ارتفاع کامل ، SJ12 و SJ16 Skyjack شعاع چرخش صفر در داخل را برای حداکثر مانور ، درجه بندی 30٪ و بار آسانسور بار به ترتیب از 16 تا 20 ثانیه فراهم می کنند. تمایز اصلی کلید آسانسورهای عمودی Skyjack این است که طراحی دکل ها را در قسمت عقب سکو نگه می دارد و حداکثر دید را برای اپراتور فراهم می کند.

مدل SJ16 سازگار با CE همچنین برای استفاده در فضای باز با ویژگی درجه بندی باد در نظر گرفته شده است که پس از بلند شدن بیش از 3.65 متر ، به اپراتور هشدار می دهد تا به آنها یادآوری کند که دستگاه در هنگام خارج از منزل نباید بلند شود. سرانجام ، دکل های عمودی Skyjack دارای بستر پیمایشی هستند که دسترسی آسان به سقف های سقفی را برای کار در فضای داخلی فراهم می کند.

در فوريه 2017 ، اسنوركل TM12E را راه اندازی كرد ، كه ارتفاع كاری تا 5.65 متر را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند تا 227 كیلوگرم وزن داشته باشد و وزن آن فقط در 840kg است. یک سال بعد ، در فوریه 2018 ، اسنورکل نمایش TM16E ، سومین مدل در خط خود را به نمایش گذاشت. TM16E با داشتن ارتفاع کاری تا 6.87m ، می تواند تا 227 کیلوگرم وزن داشته و وزن آن نیز در 1110 کیلو گرم باشد.

این شرکت گفت ، اصلی آسانسور درایو هیدرولیکی اسنورکلل TM12 اصلی محبوب است ، اما اکنون به عنوان TM12E و TM16E با سیستم جدید درایو برقی برای افزایش راندمان در سایت های کاری ارائه می شود.

برای کار در فضاهای محدود ایده آل است ، Snorkel TM16E را می توان از طریق یک درب داخلی استاندارد هدایت کرد و به اندازه کافی سبک است که در آسانسور ها قابل حمل است. این واحد با قابلیت بلند کردن 227kg تا 6.87m ، وزن آن فقط 1،105 کیلوگرم است. اسنورکل می گوید ، سیستم جدید درایو برقی 50 درصد آمپر از بیشتر آسانسورهای دنده هیدرولیکی جذب می کند و در شعاع چرخش صفر ارائه می دهد.

آسانسورهای دنده تلسکوپی Snorkel شامل جعبه کنترل بالایی با قدرت بالا برای خروج از سکو به صورت استاندارد ، درهای ورودی به سبک سالن استاندارد ، به علاوه یک مرحله ساخته شده در شاسی برای سهولت دسترسی به داخل و خارج از سکوی نگهدارنده است.

پس از راه اندازی TM16E ، این شرکت در ادامه به بررسی سایر مدل های تغییرات این خانواده می پردازد. اکثر اپراتورهای اجاره ای گزارش می دهند که تقاضای سایت های کار و کاربران نهایی برای این دستگاه ها افزایش یافته است. متیو الوین ، مدیر عامل شرکت اسنورکل می گوید ، آسانسورهای مستطیل عمودی معمولاً توسط پیمانکاران مکانیکی و برقی و همچنین در شرایط مدیریت امکانات استفاده می شوند.

وی گفت: "حجم کم بطور کامل توسط تسهیلات برنامه های تعمیر و نگهداری خریداری می شود. از طرف پیمانکارانی که به حجم نیاز دارند ، اقدام به خرید یا اجاره نامه می کنند ، اما این امر ممکن است باعث تغییر دسترسی سطح پایین تر از طریق کانال اجاره شود. "

خط جنی

Genie دارای خط کاملی از محصولات GR ، GRC و QS است که همه دارای شعاع چرخش درجه صفر و پایه جمع و جور هستند. کنترل های متناسب باعث می شود این ماشین ها به راحتی مانور داده شده و در موقعیت مکانی دقیق برای کار در فضاهای به پایان رسیده قرار گیرند.

Genie GRC mast_outside عمودی

با توجه به اندازه جمع و جور ، ماشینهای بیشتری می توانند در همان منطقه شغلی جای بگیرند توضیح می دهد Molly Frank ، مدیر محصول Genie ، Terex AWP و با داشتن فناوری جدید در مصالح ساختمانی و فرآیندهای مختلف ، سیستم عامل های بزرگتر ، عرشه های فرمت و ظرفیت های موجود در آسانسورهای قیچی لازم نیست آنچه به طور فزاینده ای به وظایف یک نفره تبدیل می شوند.

فرانک می افزاید: یکی از موضوعات ، استانداردهای آینده ANSI / CSA در آمریکای شمالی است. این تغییر در تمام تولید کنندگان دکل عمودی ایجاد خواهد کرد. به عنوان مثال ، آنها اکنون بین ماشینهای توانمند داخلی و خارجی تمایز قائل می شوند. وی گفت: "این مورد در گذشته نبوده و نیاز به همکاری بین تولید کننده ، مشاغل اجاره و کاربران نهایی دارد تا درک کامل این تغییر را انجام دهد. ما امسال درگیر این گروه ها ، بصورت آنلاین و حضوری هستیم تا انتقال به استانداردهای جدید را هموار کنیم. "

فرانک افزود: "دکل های عمودی اغلب نسبت به بالابر قیچی قابل مقایسه وزن کمتری دارند و وزن کمتری دارند. علاوه بر این ، ارتفاعات پایین سکوی فراهم می کند تا یک رقابت بهتر بین قابلیت های ماشین و تقاضای سایت شغلی ، بهبود بازده اجاره سرمایه سرمایه گذاری شده را فراهم کند.

وی گفت: "با توجه به اندازه جمع و جور ، ماشین های بیشتری می توانند در همان محل کار قرار گیرند و با فناوری جدید ، سیستم عامل های بزرگتر ، عرشه های فرمت و ظرفیت روی قیچی برای آنچه در حال تبدیل شدن به کارهای یک نفر هستند ضروری نیست.

انتخاب عملی از Faraone

Faraone اخیراً ارتفاع کاری 5.15 متری Elevah 5 picking move را راه اندازی کرد.


فشرده ترین طبقه آن ، با ردپای 70cm x 98cm ، می تواند به راحتی در فضایی تنها 95 سانتی متر حرکت کند. مزیت دیگر این است که می تواند 360 درجه را در جای پای خود بچرخاند و رانندگی آن آسان است. این سبد از ظرفیت 200 کیلوگرم برخوردار است ، در حالی که صفحه چیدن 100 کیلوگرم ظرفیت دارد و از نظر الکتریکی قابل تنظیم است.

سبد آن به طول 115 سانتی متر گسترده است و دارای دستگیره های جانبی است ، و این کار را عملی تر و ایمن تر می کند. همچنین طیف وسیعی از ویژگی های ایمنی از جمله بلوک درب اتوماتیک ، دستگاه شیب و سه حسگر مجاورت وجود دارد که می توانند با لوازم جانبی Blu Spot Faraone ادغام شوند.

این شرکت می گوید که این محصول روند اصلی در بخش ماست عمودی را نشان می دهد ، حرکت به سمت سنسورهای بیشتر و محافظت ثانویه و همچنین افزایش فعالیت های چیدن. ”جمع و جور بودن ، وزن سبک و درعین حال ، ارتفاع و قدرت عالی نیز ویژگی های اصلی دستگاه های ما هستند. برای به اشتراک گذاشتن فرهنگ ایمنی ، و ایجاد درک مردم به معنای کار با ایمن ، ما فعالیت های زیادی را برای افزایش آگاهی در مورد این موضوع ترتیب می دهیم. "

موزاییک واش بتن  :


واش بتن کفپوشی با پایه بتنی است که این محصول از سیمان، پودر سنگ ، چسب بتن ، ژل میکروسیلیس و مواد روان کننده بتن تولید می‌شود و در فرآیند تولید آن از تجهیزات و دستگاه‌هایی مانند فشار آب شدید(واتر جت) و ساب استفاده می‌کنند. نمونه‌های متنوعی با برجستگی و رخ‌سنگ‌های متنوع از این محصول در بازار مصالح وجود دارد که در رنگ‌های زیبا زینت‌بخش کف حیاط ،پیاده رو ، پارکینگ ، روف گاردن و دیگر اماکن مورد استفاده قرار میگیرد.
انتخاب مصالح با کیفیت ،سیستم تولید در خلاء و اتاق بخار ، باعث می گردد تا این محصولات مقاومت سایشی و خمشی بالایی داشته باشند و همچنین بهرمندی از دستگاه های فول اتوماتیک ,هزینه های مربوط به کارگر و فضای تولید به حداقل رسانیده است به همین دلیل این افتخار را داریم محصولات را با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارایه دهیم. 
واش بتن های کیان برنا، جهت محوطه های پارکها ، ویلاها ، پیاده راه ها ، پارکینگها و روف گاردنها مورد استفاده قرار می گیرد.


روش تشخیص میزان مرغوبیت موزاییک واش بتن :

:: اگر در پروسه تولید واش بتن عیار سیمان استاندارد و افزودنی های بتن اهم از چسب بتن ، ژل میکروسیلیس و روان کننده استفاده گردد و همچنین دوره کیورینگ و بخاردهی به طور کامل انجام شود ، نمونه واش بتن پس از شکستن ، سنگ و سیمانش همگن شده و از هم جدا نمیشوند.
:: پس از برش عرضی محصول و یا شکستن آن سنگدانه ها باید به صورت منظم در تمام ضخامت قطعه وجود داشته باشند.
:: در برش عرضی و تمامی بعد های قطعه حباب هوا وجود نداشته باشد و سطحی یکنواخت داشته باشد.
:: طول و عرض و ضخامت محصول دقیقا منطبق با ابعاد ذکر شده و گوشه های قطعه کاملا 90 درجه باشد.


مزایای موزاییک واش بتن شرکت کیان برنا :

:: تولید شده با دستگاه تمام اتوماتیک ایتالیایی
:: استفاده از سیمان پرتلند تیپ دو
:: استفاده از سنگ های معدنی رنگی الیگودرز ،اصفهان و تبریز (مرغوبترین معادن سنگ ایران)
:: عیار سیمان ۴۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب
:: استفاده از ژل میکروسیلیس جهت کاهش نفوذ آب و رطوبت به داخل قطعه
:: استفاده از روان کننده و چسب بتن به منظور افزایش استحکام

سرویس بالابر خدمات بالابر برای توربین های بادی سازگار با تمام توربین های بادی
در حال حاضر 6 عدد از آسانسورهای خدمات Climber RW برای توربین های بادی 80mts 690V موجود است. آنها را می توان به راحتی در سیستم عامل های Vestas ، Gamesa Senvion-REpower ، Suzlon 2Mw نصب کرد. شرکت ما دارای مجوز نصب و راه اندازی این آسانسورها در سطح جهان است. قیمت در صورت درخواست
آیا می خواهید برای این توربین های بادی بخواهید برای این سرویس بالابر خدمات بالادستی درخواست کنید؟ شما می توانید فقط با چند کلیک از طریق Spares in Motion با تهیه کننده تماس بگیرید. آنها وضعیت این قسمت را جدید توصیف می کنند و مدت زمان اصلی آن در مدت 1 هفته است. این قسمت (در گروه محصول: سایر قطعات مکانیکی) برای کلیه توربین ها قابل استفاده است. این قطعات یدکی توسط Power Climber ساخته شده است.

خدمات بیرونی Platform Service Climber BAP 360 سازگار با کلیه توربین های بادی

سکوی معلق خارجی برای تیغه ها و سرویس های برج به روش ایمن و سریع. نصب و راه اندازی آسان. تجهیزات مورد استفاده ، در شرایط عالی و مطابق با مشخصات سازنده و مقررات نگهداری می شوند. این کشور در اسپانیا واقع شده است و در دسترس است که مورد بازرسی قرار گیرد.
زمان سرب پیش بینی شده:

سرویس بالابر خدمات بالابر برای توربین های بادی سازگار با تمام توربین های بادی
در حال حاضر 6 عدد از آسانسورهای خدمات Climber RW برای توربین های بادی 80mts 690V موجود است. آنها را می توان به راحتی در سیستم عامل های Vestas ، Gamesa Senvion-REpower ، Suzlon 2Mw نصب کرد. شرکت ما دارای مجوز نصب و راه اندازی این آسانسورها در سطح جهان است. قیمت در صورت درخواست
آیا می خواهید برای این توربین های بادی بخواهید برای این سرویس بالابر خدمات بالادستی درخواست کنید؟ شما می توانید فقط با چند کلیک از طریق Spares in Motion با تهیه کننده تماس بگیرید. آنها وضعیت این قسمت را جدید توصیف می کنند و مدت زمان اصلی آن در مدت 1 هفته است. این قسمت (در گروه محصول: سایر قطعات مکانیکی) برای کلیه توربین ها قابل استفاده است. این قطعات یدکی توسط Power Climber ساخته شده است.

برای انجام عملیات بازرسی و تعمیر تیغه ، سیستم عامل های معلق یک جایگزین ایمن ، کارآمد و مقرون به صرفه برای جرثقیل ها ، آسانسورهای زمینی و راه حل های شفاف ارائه می دهند.

Power Climber Wind طیف وسیعی از کارها را برای قرار دادن کارگران روی سطوح تیغه برای طیف وسیعی از کارهایی که در ارتفاع انجام می شود ارائه می دهد. از بازرسی تک نقطه ای تا سیستم عامل های دسترسی 360 درجه گرفته تا طراحی های تخصصی سفارشی ، با پیکربندی سیستم عامل های ایمن ، قابل اعتماد ، تجهیزات تقلبی و مراحل کار ، ما به پیمانکاران کمک می کنیم تا کارهای برج را با کارایی بیشتری نسبت به گذشته انجام دهند.

بالابر سرویس توربین

تنها مهمترین وسیله ایمنی تکنسین های خود را تنها بهترین ها را مشخص کنید

Power Climber Wind برای بهبود ایمنی ، بهره وری و نگهداری از تکنیک های معتبر بالابر خدمات توربین طراحی و تولید می کند. طراحی شده برای دیدار با مشخصات سازنده WTG و تنظیمات برج ، طیف کاملی از آسانسورهای مورد تأیید CE و AECO با آسانسورهای اختصاصی کلاس جهانی ما یکپارچه شده است. ما به مدت 65 سال کار می کنیم ، ما طراحی این تجهیزات را داریم و تجربه مالکیت را هر روز زندگی می کنیم.

TSL های ما:

     با بالاترین استانداردهای ایمنی در سراسر جهان ملاقات کنید
     شامل چندین سیستم ایمنی با افزایشی
     ویژگی فن آوری اختصاصی بالابر
     در امکانات دارای مجوز ISO 9001: 2015 ساخته شده اند
     ویژگی های ساده ، آسان برای درک کنترل های داخلی و خارجی

معرفی آسانسور سرویس توربین نسل بعدی

     سرعت سفر سریعتر
     کنترل هوشمند
     بالاترین استانداردهای ایمنی جهانی

ویژگی / عملکرد / مزیت

درباره ویژگی های TSL های Power Climber Wind بیشتر بخوانید و بدانید که چگونه آنها می توانند از شما سود ببرند.

دستیار صعود IBEX® ثبت اختراع

فناوری پیشرو بازار نوآورانه

دستیار IBEX® صعود ما استانداردی را برای عملکرد ، ایمنی و سهولت نصب در هر توربین جدید یا موجود تعیین می کند. این سیستم کنترل هوشمند ثبت شده و ثبت شده ، راحت ترین و پرشورترین صعود در بازار را ارائه می دهد. چندین مدل IBEX® برای عملکرد و نیازهای بودجه شما در دسترس هستند.

مزایای IBEX® Climb Assist

     بازسازی در هر برج بادی
     محدودیت های بودجه حتی مزارع کم توان را برآورده می کند
     ایمنی و قابلیت اطمینان را تضمین می کند
     راحتی کوهنوردان را بهبود می بخشد
     صعود صاف و مطمئن اجازه می دهد
     به سادگی در هر برج توربین نصب می شود
     راحتی و کارایی را برای کوهنوردان با وزن های مختلف بهینه می کند
     اجازه می دهد تا کاربر توسط چند کوه نورد بدون "تنظیم مجدد" زمان

استفاده از کلایمر برای دسترسی برج خارجی

قابل اعتماد… سازگار با کد کامل…. قابل اعتماد… .تجرب

سکوهای برج خارجی ما نیاز به جرثقیل های گران قیمت را از بین می برد و نگهداری سریعتر ، ایمن تر و مقرون به صرفه تر از یک شریک قابل اعتماد را امکان پذیر می کند.

ما به صاحبان توربین های بادی ، اپراتورها و ارائه دهندگان خدمات راه حل های سکولار مدولار ارائه می دهیم که حمل و نقل و نگهداری آسان برای کلیه مدل ها و مدلهای برجسته توربین.

مهندسان برنامه ما با OEM ها ، شرکت ها و اپراتورهای O&M برای توسعه راه حل های تقلبی مصوب کار می کنند.

استفاده از کلایمر سبب سکیوریتی در برج ها میشود

 

در طراحی برج دوبی علاوه بر رعایت ملزومات کدهای بین‌المللی ساختمان یا آی‌بی‌سی از استانداردهای بریتانیا هم استفاده شده است. تیم طراحی برج دوبی، برای سیستم‌های ایمنی زندگی و ایمنی در برابر آتش از روش‌های پیشرفته‌تری استفاده کرده تا بتوانند برای ساکنان برج محیط ایمن‌تری ایجاد کنند. برای محاسبه بالاترین میزان ایمنی در برابر آتش، تیم طراحی برج از سه مفهوم کلی و اساسی ایمنی زندگی استفاده کردند:

۱. کنترل و مهار آتش‌سوزی و تأثیرات آن

۲. آماده‌سازی شرایط برای جابه‌جایی ساکنان یا تخلیه آنها

۳. تسهیل عملیات آتش‌نشانی

بزرگترین خطری که برج خلیفه را تهدید می‌کند، آسانسورهای پرسرعت آن است. این برج دارای ۵۷ آسانسور و ۸ پله‌برقی است. در حالی‌ که در بیشتر بحران‌ها احتیاجی به تخلیه کامل ساختمان نیست، برج دوبی دارای سیستم بالابری است که می‌تواند در زمان تخلیه کمک کند. سازمان دفاع غیر نظامی دوبی به کمک تیم نجات و با استفاده از استراتژی «تخلیه با کمک آسانسور» کارکنان ساختمان و ساکنان را از درون ساختمان به بیرون منتقل می‌کنند. برای کمک‌رسانی به تخلیه ساکنان، آسانسورهایی به نام «تخلیه با قایق نجات» طراحی شده‌اند که باعث می‌شود آتش‌نشانان یا افراد آموزش‌دیده، ساکنان را از طبقات بالای برج به طبقات مشخصی انتقال دهند. آسانسورها با برق اضطراری هم کار می‌کنند. تجهیزات آسانسورها ضد آب و ظرفیت گنجایش آن برای حمل آتش‌نشانان و تیم خدمات برج ٥٥٠٠ کیلوگرم است. برای آنهایی که در عملیات تخلیه از راه‌پله‌ها استفاده می‌کنند، در ساختار دیواره‌های راه‌پله‌ها، بتون ضد حریق به کار رفته است. یکی از نگرانی‌های اولیه درباره ساختمان‌های بسیار بلند این است که موثرترین و سریع‌ترین روش برای تخلیه هزاران نفر که در آن سکونت دارند، چیست. برج دوبی در این زمینه از روشی پیشگیرانه‌ استفاده می‌کند.

سیستم ارتباطی ایمنی زندگی

یکی از نگرانی‌هایی که در طی بحران وجود دارد، گردش اطلاعات و مدیریت آن است. برج خلیفه دارای سیستم اتوماسیون خانگی و ال‌سی‌دی‌هایی است که اطلاعات اضطراری را به ساکنان نشان می‌دهد. این صفحات نمایشی در محل‌های کلیدی مانند واحدهای مسکونی و مکان‌های امن نصب شده‌اند. حسگرهای چندکاره مانند حسگرهای دود، گرما و نوری در تمام اتاق‌های ساختمان کار گذاشته شده‌اند. در مواقع اورژانسی،‌ مانند آتش‌سوزی، از طریق سیستم ارتباطی هشداردهنده، هم به زبان عربی و هم انگلیسی به ساکنان هشدار داده می‌شود.

آیا بالاترین نقطه برج امن است؟

سوال مهم درباره بلندترین برج دنیا این است: آیا بالاترین نقطه برج امن است؟ خود برج چقدر ایمن ساخته شده است؟

«ویلیام بیکر»، مهندس ارشد سازه برج خلیفه و شریک شرکت «اسکیدمور، اویینگز و مریل یا (اس‌او‌ام)» با گالف نیوز صحبت کرده تا به مردم اطمینان دهد که برج ایمن است. او می‌گوید: «برج سازه بسیار خوبی دارد. در روند ساخت آن، جزییات بسیاری را رعایت  و  از پیشرفته‌ترین ابزار و مصالح استفاده کردیم و همه چیز دو بار کنترل شده است.»

مهندسان برج طوری طراحی آن را پیاده کرده‌اند که بتوانند از دو چالش بزرگ اجتناب کنند؛ باد و جاذبه. بیکر می‌گوید: «ساخت برج بلند یعنی همکاری با مام طبیعت.»

بیکر توضیح می‌دهد که اگر ساختمان از پایین تا بالا در یک خط صاف بود، اثر نیروی باد بیشتر می‌شد. وقتی باد به شئی برخورد می‌کند، باید از کنار آن عبور کند. در حالی‌ که باد رفتار ناپایداری دارد، حرکت از یک سمت به سمتی دیگر باعث حرکت نوسانی برج می‌شود. اگر زمانی باد مداومی بوزد، شدت اثر آن بر ساختمان بیشتر بود و برج هیچ‌وقت نمی‌توانست به این ارتفاعی که هست، باشد. برای حل این مسأله، طراحی برج شکل خاصی دارد تا آن را در برابر نیروی باد مقاوم‌تر کند. بیکر می‌گوید: «با تغییر شکل برج سعی کردیم باد را گیج کنیم.» در حالی‌ که سازه برج در برابر تست باد مقاوم است، بالکن‌ها هم طوری طراحی شده‌اند که تأثیر نیروی باد بر آنها کمتر از طبقه اول باشد.

یکی دیگر از نیروهای طبیعت، جاذبه است که به جای این‌ که باعث ایجاد خطر شود، از آن استفاده شده است. برای این‌ که ساختمانی محکم پابرجا بماند، از طرحی استفاده شد تا پایه محکمی ساخته شود. بیکر می‌گوید: «ما وزن برج را در بال‌های آن پخش کردیم.» پایین برج را می‌توان مشابه کف لیوانی توصیف کرد. لیوان کاغذی که پر از قهوه است نسبت به لیوان کاغذی خالی ثبات بیشتری دارد‌. ما هم برای برج از همین روش استفاده کردیم.» این برج دارای سه بال است و آسانسورها در وسط پایه برج قرار گرفته‌اند. بیکر می‌گوید: این باعث می‌شود تا برج نچرخد که بسیار مهم است.»

 

 

 

 

 

نگاهی بر تکنولوژی نوین صنعت برج سازی و ساختمان

تکنولوژی همواره در حال پیشرفت و دگرگونی است، صنعت ساخت و ساز و صنایع ساختمانی نیز از این پیشرفت باز نمانده‌اند، اگر نگاهی به این صنعت داشته باشیم به سادگی این پیشرفت‌ها را شاهد خواهیم بود و میتوانیم نظاره گر انواع نوآوری در تکنولوژی ساخت باشیم.

همانطوری که بارها در این خصوص صحبت کرده‌ایم، به عنوان مثال مصالح ساختمانی جدید، مثل پتن‌های نورانی، آجر‌های تسفیه‌کننده‌ی هوا و… از جمله مواردی هستند که به تازگی در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانید با مراجعه به مقاله‌ی مصالح ساختمانی جدید این موارد را دیده و بیشتر با آن‌ها آشنا شوید.

دلیل استفاده از  تکنولوژی‌های نوین در صنعت ساختمان چیست ؟

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در هدر رفت انرژی در ساختمان ها، مصالح ساختمانی به کار رفته در ساخت ساختمان یا نمکاری آن است. مصالح ساختمانی می توانند باعث هدر رفت انرژی شوند یا به عنوان عاملی موثر در بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان به کار آیند. در سال های اخیر تکنولوژی به کمک آمده تا مصالح ساختمانی نیز همانند سدی برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی مورد استفاده قرار گیرند.

تکنولوژی های جدید (استفاده از کلایمر )  کمک می کنند تا مصالح ساختمانی مختلف از بتون گرفته تا آجر و حتی چوب های ترمووود به نحو بهینه تولید شوند. در روند ساخت مصالح ساختمانی از تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده می شود تا به عایق بودن مصالح ساختمان کمک کند. هر نوعی از مصالح ساختمانی عایق بهتری باشد، برای بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان مفیدتر است.

یک ساختمان بلند چیست؟

استفاده از کلایمر در ساختمانهای بلند و برج ها چیست ؟

هیچ تعریف کاملی از آنچه که یک ساختمان بلند محسوب می شود وجود ندارد. این بنایی است که در یک یا چند دسته از عناصر بلند قد نشان می دهد:

الف) ارتفاع نسبت به متن

این فقط مربوط به قد نیست بلکه به زمینه ای است که در آن وجود دارد. بنابراین ، در حالی که یک ساختمان 14 طبقه ممکن است یک ساختمان بلند در یک شهر مرتفع مانند شیکاگو یا هنگ کنگ در نظر گرفته نشود ، در یک شهر اروپایی استانی یا حومه ممکن است این یک ساختمان بلندتر از هنجار شهری باشد.

 

ب) نسبت

باز هم ، یک ساختمان بلند فقط مربوط به ارتفاع نیست بلکه نسبت آن نیز زیاد است. ساختمانهای بی شماری وجود دارند که به خصوص زیاد نیستند ، اما باریک و باریک هستند که جلوه ای از ساختمان بلند دارند ، به خصوص در پس زمینه های کم شهری. در مقابل ، بسیاری از بناهای بزرگ / بزرگ ردپای وجود دارد که کاملاً بلند هستند ، اما وسعت / مساحت آنها باعث می شود که به عنوان یک ساختمان بلند طبقه بندی شوند.

http://nameavaran.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%B1.jpg

ج) فن آوری های ساختمانی بلند

اگر یک ساختمان دارای فناوری هایی باشد که ممکن است به عنوان محصول "بلند" شناخته شود (به عنوان مثال ، فن آوری های حمل و نقل عمودی خاص استفاده از بالابرنما یا کلایمر  ، مهاربندی باد سازه به عنوان محصولی از ارتفاع و غیره) ، آن ساختمان را می توان به عنوان یک ساختمان بلند طبقه بندی کرد. تعداد طبقات نشانگر ضعیف در تعیین یک ساختمان بلند به دلیل تغییر کف به ارتفاع کف بین ساختمانها و کارکردهای مختلف (به عنوان مثال دفتر در مقابل استفاده از مسکونی) ، ساختمان شاید 14 یا بیشتر داستان - یا بیش از 50 متر (165 فوت) از نظر ارتفاع - شاید بتوان از آن به عنوان آستانه استفاده از ساختمان بلند استفاده کرد.

 

ساختمانهای Supertall و Megatall چیست؟

 

CTBUH "ابرخودرو" را به عنوان ساختمان بیش از 300 متر (984 فوت) در ارتفاع ، و "megatall" به عنوان ساختمان با ارتفاع بیش از 600 متر (1،968 فوت) تعریف می کند. از آگوست 2014 ، 82 ساختمان سوپرال و 2 مگاتال در سطح جهان تکمیل و اشغال شده اند.

چرا استفاده از کلایمر در ساختمانها بالا بلند ضرورت دارد ؟

ژنراتورهای با اندازه مناسب برای استفاده با بالابر Power Climber متداول هستند. سوء تفاهم در مورد نحوه عملکرد ژنراتور نیز در بین اپراتورها متداول است. سوئیچ که سرعت موتور ژنراتور را اداره می کند ، معمولاً دارای دو تنظیم است. اولین تنظیم برای کنترل موتور ، موقعیت "START / IDLE" است. تنظیم دوم "RUN" است. هنگام کار با این نوع ژنراتورها ، لازم است ژنراتور را راه اندازی کنید و کنترل سرعت موتور را در موقعیت "START / IDLE" حداقل برای پنج دقیقه بگذارید.

انجام این کار به ژنراتور فرصت می دهد تا قبل از برآورده کردن مطالبات تأمین انرژی ، به اندازه کافی گرم شود. پس از اتمام زمان گرم شدن تولید کنندگان ، شما باید کنترل سرعت موتور را بر روی تنظیمات "RUN" تغییر دهید. اگر قبل از استفاده از بالابرها ، ژنراتور به تنظیمات "RUN" تغییر ندهد ، ژنراتور ولتاژ یا وات کافی را برای اجرای ایمن آنها تأمین نمی کند. این روش معمولاً توسط اپراتورهای بی تجربه نادیده گرفته می شود و به یک سرویس سرویس نیاز دارند ، زیرا برخی از آسیب ها به بالابر وارد خواهد شد. برخی از ژنراتورها همچنین توانایی تنظیم ولتاژ واقعی را دارند که از طریق پاوربانک تأمین می شود. هنگامی که این عملکرد در ژنراتور وجود دارد ، لازم است که اطمینان حاصل کنید که این دستگاه برای تجهیزات مورد نظر برای اجرای یک ولتاژ مناسب تنظیم شده است.

این نوع کلایمر یا بالابرنمادارای کابین به طول 6 متر( متشکل از 3 قطعه 2 متری) و قابلیت تبدیل به کابین های دو، چهار و شش متری می باشد. کلایمر ZLP 630  حداکثر بار  630 کیلوگرم را با ضریب ایمنی  2.5 حمل خواهد کرد. حداکثر ارتفاع قابل دسترسی در این نوع کلایمرها 300 متر است که در پک وارداتی آن، سیم بکسل 100 متری در نظر گرفته شده است. دو عدد دستک کالسکه ای مدولار که بسته به نیاز می توان هم طول دستک و هم ارتفاع دستک را در پشت بام ساختمان تغییر داد.

مقدار 1000 کیلو گرم وزنه بتنی با پوشش ورق گالوانیزه جهت حفظ تعادل دستک های کالسکه ای در نظر گرفته شده است(1000= 20 ×عدد 50). دستگاه کلایمر ZLP 630، در سه ساختار کابین گالوانیزه و کابین رنگ و کابین آلومینیومی عرضه می گردد.

Power Climber

کلایمر وسیله ای برای رسیدن به ارتفاع در انواع پروژه های ساختمانی و صنعتی می باشد. در صنعت ساختمان عمدتا از کلایمرهای پرتابل استاندارد برقی و یا دستی بهره می برند در دیگر صنایع نیز کلایمرهای استاندارد به صورت متوسط می توانند بالای 70% از نیاز کاربران و کارفرمایان را تامین کنند.

در موارد خاصی عمدتا در صنایع غیر از صنعت ساختمان مانند صنعت سد سازی، سازه های صنعتی و پتروشیمی، پل سازی و تعمیر و نگهداری پل ها نیاز است تا کلایمر خاص با کاربری تعریف شده مشخص، طراحی و ساخت گردد. لازم به توضیح است که در طراحی کلایمر های خاص، هیچگونه تغییر در ساختار اصلی دستگاه مانند وینچ های کشنده، ترمزهای اضطراری، ملحقات اصلی تابلو برق، سیم بکسل ها ایجاد نمی گردد و صرفا کابین یا پلت فرم و سازه های نگه دارنده براساس نیاز پروژه و صنعت طراحی و ساخت می گردد. لذا هیچگونه تغییر که باعث کاهش ایمنی دستگاه و اخلال در عملکرد سیستم های ایمنی کلایمر باشد انجام نمی پذیرد و کلیه تغییرات در کابین و سازه های نگه دارنده بر اساس معیارهای تعریف شده در استاندارد کلایمر انجام می پذیرد.

یکی از کاربردهای خاص کلایمر، در داخل مخازن نگه داری گاز در سایت های پتروشیمی می  باشد. در حاضر این شرکت در حال اجرای چندین پروژه در عسلویه برای نصب کلایمر در داخل مخازن گازی و طراحی و ساخت کلایمر مخصوص برای بیرون مخازن گازی می باشد.

شرکت ایمن کلایمر، آمادگی خود را برای بازدید و طراحی و ساخت کلایمرهای خاص پروژه های مختلف صنعتی و ساختمانی اعلام می دارد. در ادامه چندین نمونه از کلایمرهای مخصوص طراحی شده برای پروژه های صنعتی و ساختمانی ارائه شده است.

از سال 1972 مشغول مهندسی و ساخت دستگاه آسانسور ، سکو ، تجهیزات تقلبی ، تجهیزات دنده ایمنی و لوازم جانبی برای صنعت دسترسی معلق است. و شرکت های کرایه ای بهترین کلاس در سراسر جهان.
از سال 1972 ، Power Climber BVBA ، یک شرکت تابعه از SafeWorks LLC (ایالات متحده) ، مستقر در کنتیچ ، بلژیک ، یکی از طراحان و تولید کنندگان برجسته جهان در زمینه دسترسی به آسانسور ، فن آوری پیموده و بالابرهای طناب است. ما با استفاده از سبد محصولات ما ایمنی شما را در حین نگهداری ، بازرسی و تعمیر در هر کار با ارتفاع قابل تصور تضمین می کنیم. علاوه بر این ، ما یک سبد کامل محصول را برای نیروی باد ارائه می دهیم - از آسانسورهای خدمات گرفته تا سیستمهای نگهداری تیغه روتور تحت نام تجاری Power Climber Wind.

http://www.powerclimber.com/_uploads/banner-inside-dark.jpg
با داشتن دفاتر استراتژیک در آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا ، Power Climber تولید کننده و توزیع کننده پیشرو در صنعت دسترسی آسانسور در سراسر جهان است - ما ارائه می دهیم مفاهیم راه حل برای ساختمان ها ، پل ها ، ورزشگاه ها و انواع دیگر برنامه ها!

مقاله دوم
Power Climber ایمن ترین و مطمئن ترین بالابر کشش در بازار را تولید و طراحی می کند. تجربه ما به خودی خود با قرار دادن افراد به سرعت در ارتفاع کار و ارائه راه حلهای دستیابی به تولید برای چالش برانگیزترین پروژه های صنعتی و تجاری صحبت می کند. ما طراحی بالابرهای کلاس خود را طراحی و تملک می کنیم. ما پیش از درخواست مشتریان از دستگاه های ایمنی پیشگام شده ایم. ترمز پر فشار ما یک نمونه است. به عنوان یک پسوند یا جداگانه پیچیده شده در جایی که می توان آن را فراموش کرد ، دور زد و یا دستکاری کرد ، به بالابر ما اضافه نشده است. در عوض ، آن را در بدن بالابر ما ادغام شده است ، همیشه آماده برای محافظت در برابر جدی ترین خطر برای آسیب.
ایمن ، اثبات شده ، قابل اعتماد

    کارکرد آسان
    عمر طولانی تر
    کمترین هزینه سرویس سالانه
    کمترین هزینه برای قطعات موجودی
    مشکلات ولتاژ کمتر است
    کارگران در تمام سطوح مهارت می توانند بیشتر مشکلات را برطرف کرده و برطرف کنند
    خدمات و پشتیبانی محلی سریع
    عرضه قطعات سریعتر
    سریعترین زمان چرخش

PC3
PC1
لوازم جانبی بالابر
همه تولید کنندگان در طبقه بندی UL® و CUL® سرمایه گذاری نمی کنند. کوهنورد قدرت.

Power Climber این امکان را دارد که بالابرهای ما را با UL و CUL لیست کند ، زیرا تجهیزات لازم را در اختیار کاربران قرار می دهد که از محصولات لیست شده توسط آزمایشگاه های دیگر ایمن تر است. این باعث آرامش خاطر مشتریان می شود.

همه تولید کنندگان در لیست UL سرمایه گذاری نمی کنند. بالابرهای ما در فهرست UL ذکر شده اند. برای تأیید وضعیت لیست ، ببینید که SafeWorks طبقه بندی UL خود را بدست آورده است و همچنان این لیست را در پرونده TUFV.SA5062 در www.U( ، که همچنین برعکس چاپ می شود ، حفظ کند.

بازرسان شاغل در آزمایشگاه های Underwriters بطور منظم در هنگام تولید در کارخانه های خود از بالابرهای ما را بررسی می کنند تا تولید پایدار محصولات را همانطور که طراحی و در ابتدا آزمایش و ذکر شده است بررسی کنند. این محصول محصولی ایمن تر و مطمئن تر را برای کاربران ما به ارمغان می آورد.
PC1

بلندگو به روز شده PC1 با عملکرد قابل اعتماد مجدد PC1 با عملکرد ولتاژ کم از جدیدترین مدلهای ما ، ازدواج می کند. PC1 با داشتن عمیق ترین محدوده ولتاژ در بازار و مادربرد قابل جایگزینی ، قدرت ضعیف را بهتر از رقابت مدیریت می کند. به مبتکر بازار اعتماد کنید تا عملکرد ولتاژ صنعت پیشرو در صنعت را به سمت PC1 و پیشرو در بازار منتقل کند.

امکانات

     پیشرو در بازار PC1 اثبات شده با عملکرد قابل اعتماد از 177-229 ولت اجرا
     عیب یابی برقی ساده با استفاده از روش تعویض مادربرد
     بازپرداخت Breech اجازه می دهد تا تقلب و معدوم سازی بدون نیرو ، صرفه جویی در وقت و هزینه باشد
     به راحتی خود را باز می کند
     کارکردن آسان ، آموزش و رفع عیب
     اجزای سازگار با عقب به صاحبان این امکان را می دهد تا PC1 های قدیمی خود را با بهترین ترکیب مدیریت انرژی و ویژگی های کارآمد ناوگان به راحتی بروزرسانی کنند.
به عنوان یک رهبر صنعت ، Power Climber برای هر برنامه دسترسی موقت به حالت موقت ، تخصص بی نظیری را ارائه می دهد. از ساختمانهای تجاری مرتفع گرفته تا تأسیسات صنعتی از قبیل پل ها ، برج های آب ، سکوهای نفت فلات قاره ، ژنراتورهای توربین بادی ، سدها ، نیروگاهها ، تأسیسات هسته ای و سایر مکانهای مهم زیرساختهای مهم ، Power Climber تأمین کننده راه حلهای مطمئن برای حفظ ایمن است. هر نوع ساختار.
لوازم جانبی بستر های نرم افزاری
محکم

Stirrups برای سوار کردن بالابر روی سکو استفاده می شود. سبک های زیادی از جمله C-stirrups ، A-frame و سبک پایان در دسترس هستند.
یوکها

یوک ها که به عنوان شکاف یا تارهای Y نیز شناخته می شوند ، به اپراتور اجازه می دهد تا از یک بند ناف استفاده کند و آن را برای دو بالابر تقسیم کند.
تارهای برق

از سیم برق برای تأمین برق سیستم عامل استفاده می شود. این کابل قطره برقی 10/3 SO با 220 ولت است که در طول های مختلف از جمله 50 فوت ، 100 فوت ، 125 فوت ، 150 فوت ، 200 فوت ، 250 فوت و 500 فوت فروخته می شود.
ضربه گیر غلتکی

ضربه گیر غلتکی سکوها یا سبدهای کار را قادر می سازد تا بدون آسیب رساندن به سازه ، بدون سیم و بدون سیم در مقابل نما غلت بزنند.

    A-10234 دارای 6 اینچ ضخامت ، 9 اینچ طول ، 5 پوند است و با سیستم عامل های مدولار سازگار است
    A-01234-1 6 اینچ ضخامت ، 12 اینچ دراز ، 5 پوند و سازگار با قفسهای کاری 8-0124 و 8-0202
    9-80 وزن آن 6 پوند است و در سطح تخته های نردبان به طول ثابت ضمیمه می شود
    9-81 با 12 پیمایش فاصله دارد. در صورت تمدید کامل ، وزن آن 8 پوند است و در سطح تخته های نردبان به طول ثابت وصل می شود

بادگیرهای سیم

سیم پیچ جمع و جور و سبک وزن کوهنبر قادر به ذخیره طناب به قطر 600 فوت (183 متر) از 5/16 در (8 میلی متر) یا 500 فوت (152.4 متر) از 3/8 در (10 میلی متر) است. با ساخت و ساز جوش داده شده و آبکاری روی برای محافظت در برابر خوردگی ، روشی ناهموار و بدون تعمیر و نگهداری برای نگهداری راحت طناب های سیم و از بین بردن خطوط دم است. پرتوهای پرتابل قابل حمل
ویژگی ها و مزایا:

    تنظیم آسان
    هیچ سیستم خرپایی برای از دست دادن ، فراموش یا یادگیری نحوه راه اندازی وجود ندارد
    ابزار لازم برای مونتاژ نیست. با استفاده از اولین مونتاژ لوله شکاف تا کنون توسعه یافته است
    برچسب های ایمنی از راه اندازی مناسب اطمینان می کنند
    اندازه گیری سیستم برچسب نوار ، دسترسی سریع را تعیین می کند
    تیرها به منظور پذیرش دو طناب سیم برای سیستم های ایمنی طناب سیم ثانویه طراحی شده اند. این باعث کاهش تجهیزات مورد نیاز سیستم های 4 خط می شود
    برچسب زدن گسترده محصولات خطاها را از بین می برد
    تیرهای جلو و عقب یکسان هستند و احتمال بارگیری قطعات اشتباه روی کامیون را کاهش می دهند
    برچسب نمودار ضد وزن نشان می دهد چه مقدار وزن 50 پوند (22.7 کیلوگرم) برای دسترسی شما لازم است

مشخصات فنی

طول 8-0217-16
8-0217-22
8-0217-25 16 فوت (4.9 متر) 2 x 8 فوت (2.4 متر) با لوله شکاف دار
تیرهای 22 فوت (6.7 متر) 2 x 8 فوت (2.4 متر) با لوله شکاف 9 فوت (2.7 متر)
پرتوهای 25 فوت (7.6 متر) 3 x 8 فوت (2.4 متر) با لوله های شکاف 2 x 3 فوت (0.9 متر)
حداکثر رسیدن 74 اینچ. (1،880 میلی متر) @ 750 پوند (340.2 کیلوگرم)
66 اینچ (1،676 میلی متر) @ 1000 پوند (453.6 کیلوگرم)
54 اینچ (1250 میلی متر) @ 1،250 پوند (567 کیلوگرم)
48 اینچ (1،219 میلی متر) @ 1،500 پوند (680.4 کیلوگرم)
حداکثر رسیدن مجمع
امکانات:

    دسترسی بیشتری داشته باشید و زحمت دستگاههای دارای فشار کابل و خطر تنظیم نادرست آنها را از بین ببرید
    نصب ساده - تنظیم کانال ها در وب پرتو ، پین با استفاده از پین های لوله شکاف ، قلاده های یراق در قسمت انتهای کانالها و محکم کردن - بدون حفاری!
    به راحتی با استفاده از روشهای استاندارد 5 out 5 جابجایی کنید
    در صورت نیاز بیشتر نیازی به خرید و انبار کردن پرتوی تخصصی نیست
    برچسب های تنظیم مرحله به مرحله کامل حدس را از بین می برد
    مهندسی و کاملاً آزمایش شده برای دیدار با ANSI SPS 1.1
    تیرهای جلو و عقب یکسان هستند و احتمال بارگیری قطعات اشتباه روی کامیون را کاهش می دهند
    برچسب نمودار ضد وزن نشان می دهد چه مقدار وزن 50 پوند (22.7 کیلوگرم) برای دسترسی شما لازم است

مشخصات فنی

قسمت شماره 704241-3 و 704241-4
حداکثر رسیدن 8 فوت (2.4 متر) @ 1000 پوند (453.6 کیلوگرم)
6 فوت 4 اینچ (1.9 متر) @ 1.250 پوند (567 کیلوگرم)
5 فوت 4 اینچ (1.6 متر) @ 1،500 پوند (680.4 کیلوگرم)
وزن 54.8 پوند (24.9 کیلوگرم) در کل
سنگین ترین قطعه 19.4 پوند (8.8 کیلوگرم)
ساخت و ساز آلومینیوم و فولاد
غرفه های مخصوص باند نورد و ثابت Outrigger
امکانات:

    دیوارهای 6 فوت (1.8 متر) را پاک می کند
    کاستورهای 8 اینچی (203 میلی متر) 750 پوند (340.2 کیلوگرم) (A-11394) یا 12 اینچ (305 میلی متر) 1200 پوند (544.3 کیلوگرم) کاستور (A-11835)
    سازگار با تمام مجموعه های پرتو 5 x 5 (8-0217-XX)
    از مقادیر ضد وزنی که در برچسب پرتو ذکر شده است استفاده می کند - هیچ فرمول وزنی لازم نیست
    پشتیبانی از تلسکوپ های سر به صورت عمودی در 12 اینچ (305 میلی متر) برای پاک کردن ارتفاعات مختلف کفپوش و اجازه می دهد تا چندین سکو در گوشه ها جمع شود
    زاویه سر قابل تنظیم در 15 درجه افزایش از 0 تا 45 درجه برای کاهش دسترسی پرتو در گوشه ها
    ترکیبی از ترخیص کالا از گمرک و سرهای چرخان اجازه می دهد تا در اطراف بیشتر اجزای سازنده سقف نصب شده (واحدهای HVAC ، آنتن ها ، فرستنده و غیره)
    افزایش ارتفاع پرتو با استفاده از فریم های پشتیبانی پرتو Outrigger (A-11393) یا قاب های داربست و بریس متقابل
    نقطه لنگر انداختن برای کابل های tieback ، اتصال به اعضای سازه بالای سقف یا پیشخوان هایی که روی سطح سقف قرار می گیرند
    فضا برای حداکثر 3200 پوند (1451.5 کیلوگرم) پیشخوان در قاب
    حداکثر 1000 پوند (453.6 کیلوگرم) ضد وزن مجاز هنگام غلتیدن به قطره بعدی
پایه پشتیبانی قابل تنظیم
امکانات:

     پرتوی بیرونی تا 48 اینچ ارتفاع (1،219 میلی متر) ارتفاع کل؛ موقعیت پرتو در 16 ، 24 ، 32 و 40 اینچ (406 ، 610 ، 813 و 1،016 میلی متر)
     اتصال U-Bolt تیر را برای ایستادن تضمین می کند
     پایه پشتیبانی گسترده توانایی واژگون شدن را کاهش می دهد
     49 اینچ (1،245 میلی متر) ارتفاع پایه
     برچسب های تنظیم مرحله به مرحله کامل حدس را از بین می برد
     مهندسی و کاملاً آزمایش شده برای دیدار با ANSI SPS 1.1
     تیرهای جلو و عقب یکسان هستند و احتمال بارگیری قطعات اشتباه روی کامیون را کاهش می دهند
     برچسب نمودار ضد وزن نشان می دهد چه مقدار وزن 50 پوند (22.7 کیلوگرم) برای دسترسی شما لازم است

مشخصات فنی

قسمت شماره 1258-1
وزن 55 پوند (25 کیلوگرم)
ابعاد 48 اینچ. x 8 اینچ. x 52.7 اینچ (1،219 mm x 203 mm x 1،339 mm)
فولاد ساختمانی با اجزای مهاربندی تخته سه لا
مهار

امکانات:

     کشویی پشت حلقه D با پد انعطاف پذیر حلقه D - قابلیت تنظیم و راحتی راحت و راحت را برای دستگیری پاییز ارائه می دهد
     نشانگر سقوط - در پشت تارهای پارچه ای مهار شده دوخته شده است. در صورت وقوع سقوط ، نشانگر مهار باید از خدمات خارج شود
     تسمه های زیر لگن - به شما کمک بیشتری می کنند و شما را در هنگام سقوط دستگیر شده به طور قائم نگه می دارند
     بندهای سبک Grommet از چرم تقویت شده در قسمت دست و پنجه نرم برای جلوگیری از شناور شدن سگک برخوردار هستند
     حلقه تسمه یا طناب - کاربران هنگامی که برای راحتی بیشتر استفاده نمی شوند ، تسمه وصل می کنند. خطرات ناشی از تسمه حلق آویز را کاهش می دهد
     برچسب زدن به زبان انگلیسی و اسپانیایی - شامل شبکه بازرسی و شناسایی شخصی است
     با استانداردهای OSHA 1910.66 ، 1926.500 ، ANSI A10.14 و Z359.1 مطابقت داردما به همراه مشتریان ، راه حل های نوآورانه را توسعه داده و پروژه های شما را با تیم های عامل جهانی خود پشتیبانی می کنیم - در سراسر جهان! محصولات ما مقاوم و هدفمند طراحی شده اند ، از دستیابی آسان ، حداکثر ایمنی و از همه مهمتر کمترین هزینه کل مالکیت در صنعت اطمینان حاصل می کنند!
محصولات

Power Climber یکی از شرکت های پیشرو در جهان برای دسترسی دائم و موقت به بزرگراه ها و وینچ های کششی است. با شبکه جهانی ما ، ما یک محصول کامل و خدمات نمونه کارها را به شما ارائه می دهیم و می توانیم پروژه های خواستار شما را مستقیماً در سایت پشتیبانی کنیم.
Power Climber یک طراح و تولید کننده برجسته قرقره های طناب در سراسر جهان است. ما به عنوان پیشگام در این بازار مربوط به امنیت ، از استانداردهای بالا می فهمیم و آنها را با موفقیت برای دهه ها پیاده سازی می کنیم. ایمنی شما بالاترین نگرانی ماست!

ما روی مهارت اصلی ما - وینچ - تمرکز می کنیم و دائماً روی پیشرفت ها و سایر محصولات نوآورانه کار می کنیم. بنابراین ما دنده ایمنی یکپارچه را توسعه داده ایم و با موفقیت معرفی کردیم - با ادغام دنده ایمنی در وینچ ، نه تنها به یک نصب ساده و سریع دسترسی پیدا می کنیم بلکه از نظر ایمنی در محل کار یک معیار جدید تعیین می کنیم! بنابراین ، در حین نصب هیچگونه عملیات اضافی برای اتصال تجهیزات ایمنی مورد نیاز ضروری نیست زیرا در حال حاضر در وینچ نصب شده است!
ایمن ، قابل اعتماد ، اثبات شده - Power Climber!

     عملکرد آسان
     کار مستحکم ماندگاری طولانی مدت محصولات را تضمین می کند
     نگهداری آسان و سریع سالانه و در نتیجه سرگرمی مقرون به صرفه
     قطعات یدکی مقرون به صرفه - طراحی ماژولار قطعات اصلی
     انعطاف پذیر با ولتاژ های مختلف برق کار می کند
     عیب یابی آسان و سریع به دلیل مؤلفه های Plug n 'Play
     خدمات و پشتیبانی به موقع در سایت
     تحویل سریع قطعات یدکی
به عنوان یک پیشرو صنعت ، Power Climber در همه برنامه های موقت بستر کاری ، تخصص بی نظیری را ارائه می دهد. از ساختمان های تجاری و نمای ساختمان گرفته تا تأسیسات صنعتی مانند پل ها ، برج های آب ، سکوهای خارج از ساحل ، توربین های بادی ، سدها ، نیروگاه ها و نیروگاه های هسته ای ، Power Climber راه حل های خاص مشتری و پروژه را ارائه می دهد. Power Climber برای ایمنی شما شریک قابل اعتماد است!
سیستم عامل کار معلق دائمی ما ، که به عنوان واحدهای نگهداری ساختمان (BMUs) نیز شناخته می شود ، با چرخ دستی های سقف ، مونوریل یا دیوها کار می کند و یک راه حل دسترسی ایمن ، مطمئن و ساده برای تمیز کردن و نگهداری ساختمان ها ارائه می دهد. سکوهای کاری دائمی Power Climber به استاندارد صنعت برای BMU تبدیل شده اند و توسط سازندگان و نصب کنندگان در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند! سکوهای کاری ما مطابق با استاندارد EN1808 اروپایی برای واحدهای تعمیر و نگهداری دائمی ساختمان نصب شده است. بخش صنعت
Power Climber با بیش از 40 سال تجربه در صنعت دسترسی بالا ، راه حل های قابل اعتماد و ابتکاری را برای ساختمان ها ، کارخانه های صنعتی و پل ها ، برج های آب ، سکوهای فراساحلی ، توربین های بادی ، سدها ، نیروگاه ها ، نیروگاه های هسته ای و کاربردهای بی شماری دیگر ارائه می دهد. Power Climber شریک قابل اعتماد شما است و شما را در پروژه های خواستار شما پشتیبانی می کند - در سراسر جهان!
آیا برای کارآمد در همه مراحل ساخت پل ، تعمیر و نگهداری ، بازرسی و تعمیر به یک راه حل دسترسی نیاز دارید؟ از برنامه استاندارد گرفته تا راه حل کامل مشتری و پروژه خاص کوهنورد قدرت می تواند به شما کمک کند!
از طریق بخش Power Climber Wind ، ما از تولید کنندگان برجسته توربین در جهان در زمینه انرژی باد و همچنین اپراتورهای مزرعه بادی و ارائه دهندگان خدمات پشتیبانی می کنیم.

نمونه کارها محصولات ما دسترسی کامل به ارتفاع باد را شامل می شود - از آسانسورهای خدماتی و کمکهای صعود کننده گرفته تا سیستم های برج و تیغه روتور.این کار با یک مجموعه کامل آموزش و آموزش صورت می گیرد ، به طوری که مهمتر از همه یک برخورد ایمن و مناسب از محصولات ما تضمین می شود.

راه حل های نوآورانه ما برای دسترسی به ارتفاع در توربین های بادی امکان دسترسی سریع ، ایمن و مطمئن را در داخل و خارج از توربین بادی فراهم می کند. این به معنای راندمان بیشتر ، زمان طولانی تر بدون وقفه و کاهش هزینه های عملیاتی و نگهداری برای دارندگان و اپراتورهای توربین ها است !. خواه به دنبال سیستم عامل برای کار در مورد خرابی ها ، شرایط اضطراری یا تعمیر و نگهداری معمول و تعمیر دیگ بخار هستید - مفاهیم راه حل ما شما را فراهم می کند. Power Climber وینچ های اثبات شده ، استحکام و بادوام را برای مرحله نصب آسانسورهای شما فراهم می کند. از طریق تیم فروش و مهندسی با تجربه و در سطح جهانی ما می توانیم در پروژه های خواستار شما کمک کنیم.
دور از ساحل

Power Climber دارای چندین دهه تجربه در حمل و نقل ایمن و مؤثر مردم به اماکن کاری خود در ارتفاع زیاد است و همچنین راهکارهای ابتکاری ای را برای کار در پالایشگاه ها ، مزارع مخزن ، کشتی سازی ، سکوهای فراساحلی و صنعت ساخت و ساز ارائه می دهد. Power Climber به شما کمک می کند حتی سخت ترین وظایف پروژه را در زمینه تعمیر و نگهداری انجام دهید.
ارتباط با ما - ما مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم

    من بیش از 20 سال است که از محصولات Power Climber استفاده می کنم و محصولات و لوازم جانبی آنها قابل ضرب نیست. خدمات مشتری و پشتیبان فنی آنها از درجه یک برخوردار است و محصولات آنها بی نظیر است.

    هارولد گیدیش ، نماینده فروش داربست معلق - تجهیزات H&E


 

بالابرهای PowerClimber  ( کلایمر) به سوئیچ ایمنی overspeed داخلی مجهز شده اند که وقتی ماشین بیش از پاهای طراحی شده در دقیقه می شود ، درگیر می شود. ترمز ثانویه دستی اجازه می دهد تا بالابر بی قدرت به آرامی از زمین پایین بیاید. این ویژگی های ایمنی PowerClimber را به یک آسانسور همه کاره و ایمن برای هر نوع نیاز به چرخش تبدیل می کند. Powerclimber محصولی عالی را ارائه می دهد که هم قابل اعتماد و هم ایمن است.

Power Climber Wind طیف وسیعی از کارها را برای قرار دادن کارگران روی سطوح تیغه برای طیف وسیعی از کارهایی که در ارتفاع انجام می شود ، ارائه می دهد. از بازرسی تک نقطه ای تا سیستم عامل های دسترسی 360 درجه گرفته تا طراحی های تخصصی سفارشی ، با پیکربندی سیستم عامل های ایمن ، قابل اعتماد ، تجهیزات تقلبی و مراحل کار ، ما به پیمانکاران کمک می کنیم تا کارهای برج را با کارایی بیشتری نسبت به گذشته انجام دهند.

 

5ft Blade Access Platform
(Americas)

2m Blade Access Platform
(EU/Asia)

360° Blade Access Platform
(Americas)

360° Blade Access Platform
(EU/Asia)

Platform Capacity

750 lbs

280 kg

750 lbs

360 kg (live load)

Platform Weight

600 lbs

220 kg

2,210 lbs

920 kg

Dimensions

60.25 in L x
29.375 in W x
31 to 45 in (variable) H

2m L x
740mm W x
1.1m H

10 ft 9 3/16 in x
13 ft 7 in outside

4729 mm x
3238 mm

Hoisting speed

35 ft/min

8.5 m/min

35 ft/min

8.5 M/min

Working load limit of hoist

1,500 lbs

500 kg / 650 kg
hoist capacity

1,500 lbs

500 kg / 650 kg

 

Photos

Download brochure

Photos

Download brochure

Photos

Download brochure

Photos

Download brochure

 

 

کفپوش اپوکسی آزمایشگاهی کف و هاردنر مربوطه از محرمانه محصولاتی می‌باشد که بر مبنا رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر تحول صورت یافته ساخت و ارائه میشود. در‌این کالا از هیچ سیرتکامل حلال و رقیق کننده های غیر برخورد گرا به کارگیری نگردیده و همین دستور موجب میشود که ساختار پلیمری متاع بعد از عکس العمل به حالت اثبات و استوار باقی بماند.

با دقت به مختصات پر رنگ مکانیکی ، شیمیایی ، حرارتی و الکتریکی این متاع شایسته ترین تعیین برای پوشش سطح های صنعتی بوده و افزون بر آن با اعتنا به قابلیت و امکان اجرای روکش به طریق یکدست و فارغ از درز و همینطور مختصات ضد میکروبی آن، می‌تواند تحت عنوان مطلوب ترین پوشش بهداشتی گزینه استعمال قرار گیرد.

موردها مصرف :

- روکش سطح های صنعتی که در معرض نیروهای مکانیکی مانند فشار، ضربه و سایش قرار میگیرد .

- روکش سطح های صنعتی که در معرض رخنه آب و همینطور انتقال آلودگی های ناشی از رخنه آب هست .

- روکش سطح های صنعتی که عدم وجود گرد و غبار در سطح ، بسیار دارای اهمیت می‌باشد.

- روکش سطح های صنعتی که در معرض خوردگی و زخم ناشی از اسیدها، قلیاها، الکلها، روغنها، نمک ها ، حلالها و مشتقات نفتی میباشد .
کفپوش اپوکسی

- روکش سطح ها بهداشتی که عدم وجود درز و نقص‌ و فرج و قابلیت گندزدایی و ضدعفونی کردن صد در صد سطح های بسیار دارای اهمیت هست .

 
بهترین نوع کفسازی سوله چیست؟

اجرای کفپوش اپوکسی

این سوالی میباشد که ذهن کارخانه داران و مدیران فنی کارخانه ها را به خود مشغول کرده .

چنانچه مستحضرید مهم ترین بخش تارنما کارخانه را کف آن شامل میشود، چراکه در اکثر اوقات کارخانه ها کلیه دستگاه های تولید و مونتاژ بر روی کف قرار میگیرند، و یا رفت وآمد لیفت تراک، جک پالت و اتومبیل های حمل سنگین وزن بر روی کف سوله انجام می‌گردد که با استعمال هر روز و مستمر و فشار توشه مضاعف و ترددهای سنگین وزن از بیشینه و کمینه دما اصطلاک در کارخانه برخوردار خواهد بود .

ولی
حقیقتا بهترین کفپوش و شایسته ترین نوع کفسازی برای انواع سوله ها چیست؟
این سوال دارای جواب واحدی برای تمام کارخانجات نیست . بطور نمونه در سوله تولید مربا احتمال ریزش اسید میوه ها مانند میوه های ترش بر روی کف دوچندان می باشد . یا در تالار های داروسازی و یا این که اثاثیه طبابت آنتی باکتریال بودنت تراز حائز اهمیت هست و یا این که در کارخانه لبنیات علاوه بر این که تالار بایستی آنتی باکتریال باشد می بایست در برابر مواد لبنی هم مقاوم باشد . و یا در سوله های چاپ وجود دستگاههایی با توشه دینامیکی متغیر زخم های بدون شوخی میتوانند به تراز وارد نمایند .

دوستان عزیز عزیزم نگران نباشید هر کدام از موردها ذکر گردیده و هزاران موضوع ذکر نشده دارای منش حلی عالی و ماسب میباشند .

در اینجا متذکر می‌گردد که زیرسازی اولیه در اکثر اوقات کارخانه ها یکسان خواهد بود که شامل: 1 . اجرای بتن مگر و 2 . آرماتوربندی یا به عبارتی بافت آرماتور و یا این که استفاده از مش آماده با شماره میلگرد و کانال هایی که که توسط کارشناس کفسازی صنعتی با توجه به کاربری مرحله و اندازه توشه وارده سفارش می گردد .

 

کفپوش پی وی سی

اجرای کفپوش اپوکسی

پوشش کف یا این که کفپوش اتاق در دکوراسیون داخلی از چنان اهمیت بالایی برخوردار میباشد که کف اتاق را پایه اصلی اتاق می‌نامند . دکومو وارد کننده و ساخت کننده گونه های کفپوش پی وی سی , کفپوش pvc و فروش کفپوش در سراسر مرزوبوم در خدمت هموطنان گرامی هست .

کفپوش

بسیاری از دکوراتورها، دکور اتاق را بر مبنای پوشش کف انجام می‌دهند . هنگام انتخاب پوشش کف باید الگوهای رفت و آمد را نیز در حیث داشت . به‌طور معمول در مکان‌های مالامال رفت و آمد از کف‌پوش‌های سخت و بادوام و در جاهای کم ‌رفت و آمد از کف‌پوش‌های تزیینی استفاده‌ می‌شود .

کفپوش
لمینیت laminate بسیار شبیه به کفپوش های چوبی است، ولی laminate کفپوش لمینت مانند کفپوش های چوبی تنوع بافت ندارند و صرفا مشخصه متمایز کننده آنان رنگشان می باشد .
موقع انتخاب laminate کفپوش لمینت همانند تعیین سایر کفپوش ها به یاد داشته باشید که رنگ کف منزل، پس زمینه و فونداسیون کل دکوراسیون شما خواهد بود . در شرای مبلمان تیره دارید از کفپوش هایی با رنگ های روشن تر به کار گیری کنید و در‌صورتی‌که مبلمان شما واضح است یک کفپوش با رنگ میانه یا تیره گزینش مناسب تری خواهد بود .از لحاظ ضخامت گونه های مختلفی از این کفپوش ها وجود دارااست و با در لحاظ به چنگ آوردن بعد مقاومت و داوم بهتر هست کفپوش های ضخیم خیس را انتخاب نمایید و البته واکس زدن این کفپوش ها را نباید فراموش نمود .

کفپوش
های ارتجاعی کف پوش های ارتجاعی از موادی که کمی امکان ارتجاعی دارند ساخته می شوند . آنها دربرگیرنده محصول های تصنعی و مصنوعی مختلفی از قبیل لینولئم ، ، چوب پنبه (ورقه و یا کاشی) ،پلاستیک و جنس های دیگر می شوند . سطح ها نمایش که برای رقص و یا برای ورزشکاران استفاده می شود از کف پوش های چوبی و یا این که کف پوش های ارتجاعی ساخته می شوند .
کفپوش
بامبو کفپوش بامبو یکی از گونه های کفپوش های چوبی محسوب می شود . باید دقت داشت که درحقیقت بامبو یک چوب سخت نبوده و نوعی نی می باشد . این جور کفپوش مزایای زیادی از گزاره سختی و استحکام ، مقاومت و ظواهر شیک داراست . از لحاظ مقاومت کفپوش بامبو به سختی چوب بلوط می باشد که معمول ترین چوب مصرفی برای کفپوش است، ولی ممکن می باشد ظواهر کفپوش بامبو سست باشد البته در اصل بسیار مقاوم است . حیاتی ترین خصوصیات بامبو این میباشد که نسبت به سایر کفپوش های چوبی کمتر منبسط می شود و از همین رو برای هر دسته آب و هوایی مطلوب می‌باشد .بامبو به دو رنگ طبیعی بلوند و کهربایی وجود داراست . قطعات کفپوش بامبو می توانند به صورت عمودی یا افقی بریده شوند که ترکیب آن‌ها در وضعیت افقی بسیار زیباتر می باشد .
بتن
طاقت فرسا صنعتی
نوع
اول: کفسازی سوله با بتن طاقت فرسا رنگی
کفسازی سوله کارخانه های صنعتی سنگین وزن مثل کفسازی سوله کارخانه خودروسازی، کفسازی سوله تالار تراشکاری، کفسازی سوله کارخانه ساخت اثاثیه خانگی، کفسازی سوله تولید قطعات صنعتی، کفسازی سوله آب معدنی، کفسازی سوله انبار دارویی، کفسازی سوله انبار اسباب خانگی، کفسازی سوله کارخانه دخانیات، کفسازی سوله کارخانه ساخت قند و شکر و نمک، کفسازی کارخانه سوله ذوب آهن و نورد، کفسازی گونه های سوله هایی که استاندارهای G .M .P برای آن حائز اهمیت نمی‌باشد .

برای کارخانه هایی با کاربری های ذکر گردیده و مورد ها شبیه استفاده از کفپوش بتن دشوار صنعتی بهترین مورد خواهد بود چراکه در این سیستم از پودر ضد سایش با مقاومت فشاری، خمشی بالا به کار گیری میگردد که به علت جور منش اجرایی کنده شدن تراز امری محال و غیر ممکن خواهد بود .

دستگاه فوم بتن تکفاز سه چرخ

دستگاه‌های تولید فوم بتن تک‌فاز
در مناطقی که جریان برق بسیار ضعیف است به راحتی می‌توان با استفاده از یک دستگاه استابلایزر با دستگاه تکفاز کار کرد
این دستگاه‌ها در کلیه اماکن شهری و روستایی که امکان دسترسی به برق سه فاز وجود ندارد قابل استفاده می‌باشد


    حجم میکسر از 1 الی 1.5 مترمکعب
    موتور 5.5 اسب زیمنس آلمان یا موتوژن
    گیربکس CEW درجه یک

    منو پمپ با مارک بهلول یا آسیا
    موتور 7.5 اسب آلمانی به همراه گیربکس
    ارتفاع پمپاژ 35 متر
    ظرفیت تولید در یک شیفت کاری 50 متر مکعبدستگاه‌های سه چرخ

    چرخ جلو قابل باز شدن در زمان یدک
    محور عقب نیسانی

دستگاه‌های چهار چرخ

    محور جلو روی کف گرد غلطکی نصب می‌شود
    محورهای جلو و عقب نیسانی


    مدل تابلو پیانویی
    قطعات داخلی Hyundai یا LG
    اینورتر 15 اسب (Telemecanique ساخت کشور فرانسه) یا ( LS ساخت کشور کره )


دستگاه‌های تولید فوم بتن کانتینیوز
دستگاه کانتینیوز یکی از بهترین نوع دستگاه‌های تولید فوم بتن می‌باشد
ویژگی منحصر بفرد این دستگاه راندمان بالا و سرعت اجرا می‌باشد، دلیل این امر امکان آماده سازی مواد در میکسر بالا و تخلیه همزمان فوم بتن از مخزن پایین می‌باشد یعنی بطور مداوم عمل ساخت و پمپاژ امکان‌پذیر است.

    دستگاه نیسانی
    دستگاه نیسانی کانتینیوز

دستگاه‌های تولید فوم بتن نیسانی
ساختار دستگاه فوم بتن بگونه‌ای است که براحتی میتوان اجزاء آنرا بر روی وانت نیسان و یا خودروهای باری دیگر نصب کرد.
این دستگاه‌ها به دو شکل معمولی و کانتینیوز ساخته می‌شود.


خط تولید بلوک بتن سبک CLC به روش برشی

در این روش مواد اولیه پس از انتقال به بچینگ مرکزی و ترکیب و آماده سازی به درون قالب ها ریخته می شوند . پس از گذشت زمان مورد نیاز برای عمل آوری اولیه بتن ، قالبها که بر روی واگنهای مخصوص قرار داده شده اند بر روی ریلهای تعبیه شده در سالن تولید به سمت دستگاه های برش هدایت گردیده و پس از عملیات برش و گذشت زمان لازم محصول نهایی بسته بندی شده و بر روی پالت ها در فضای بیرونی سالن تولید انبار می گردد .

   سیستم بچینگ مرکزی
    تابلو فرمان اتوماتیک
    سیستم توزین مواد
    نوار نقاله جهت انتقال مواد
    مخزن دپوی ماسه
    واگن های حمل قالب
    سرند برقی
    سیلوی سیمان
    اسکرو سیمان
    ریل گذاری سالن تولید
    دستگاه روغن پاش قالب
    دستگاه های برش
    منابع تامین آب گرم

    کمپرسور باد 350 لیتر
    رگلاتور تنظیم فشار
    موتور 3 اسب زیمنس آلمان یا موتوژن
    لنسر انتقال فوم
    پمپ جتی ( Pentax ایتالیا )
    شیر برقی “


بالابر زمینی (طرح ترکیه)بالابر زمینی

دستگاه فوق که به بالابر طرح ترکیه شناخته می شود جهت حمل مصالح در ساختمانهای در حال ساخت ، بسیار کاربرد دارد. تابلو برق دستگاه به صورت سه فاز طراحی گردیده و دارای سیستم کنترل فاز جهت جلوگیری از سوختن موتورها می باشد.
 

Power Climber (کلایمر) ، بخشی از SafeWorks ، LLC ، PowerMod را راه اندازی کرده است - یک سکوی معلق مدولار مدولار.
با ظرفیت بار 2000 تن میباشد  واین نوع کلایمر داری انواع مختلف تنظیمات ممکن میباشد .
PowerMod برای ساخت و سازهای مختلف در فضاهای کاری با دسترس و سخت قرار می گیرد ،این نوع کلایمر میتواند برای کارهایی نظیر
برنامه های تعمیر و نگهداری ، ترمیم ، نقاشی و بازرسی برج ها و ساختمان های بلند بالا استفاده میشود
Power Climber در بیانیه ای گفت: صندلی های تخته ، محافظ های قابل تنظیم ، پین های قفل شونده یک مرحله ای و وزن سبک کلی آن باعث می شود تا PowerMod حمل و نقل و مونتاژ آسان شود.
قطعات جمع و جور هزینه های موجودی را کاهش می دهند و اجزای اکستروژن آلومینیوم با مقاومت در برابر خوردگی ناشی از محیط های سخت ، عمر محصول را تمدید می کنند.
PowerMod کلایمر در تسهیلات دارای مجوز ISO 9001: 2008 و OHSAS 18001: 2007 ساخته شده است و در Power Climber ، با استانداردهای صنعت مطابقت یا فراتر رفته است و به راحتی با سایر محصولات و لوازم جانبی پیشرو در بازار قابل تعویض است.
مایک راسل ، مدیر فروش ملی Power Climber گفت: "Power Climber متعهد است محصولاتی را ارائه دهد که ایمن ، هوشمند و کاربردی آسان باشند." PowerMod دقیقاً همین است. با طراحی ساده خود ، PowerMod را می توان تنها در 10 دقیقه توسط یک نفر مونتاژ کرد و ضمن حفظ بالاترین استانداردهای ایمنی ، کارایی را در فضای کار افزایش می دهد. "

تکنولوژی کلایمر جایگزین داربست فلزی
پیشرفت علم و گسترش تکنولوژی در دنیای امروزی عامل اصلی پیدایش فناوری های نوظهور در بسیاری از امور زندگی شده است . به دلیل دشد تکنولوژی های نوین صنعت ساختمان در سال های اخیر با رویکرد مهندسی ارزش ، سه اصل مهم امنیت ، توجیه اقتصادی و سرعت پیشرفت کار یکی از ملزومات استفاده از تکنولوژی های نوین دار این صنایع میباشد .
در این مقاله به بررسی تفادوت های استفاده از داربست های فلزی با رویکرد مهندسی ارزش می پردازیم
با توسعه علوم و تکنولوژی های نوظهور در صنعت ساختمان لزوم کاهش هزینه های ساختمانی با اهداف متفاوت از قبیل نماکاری سیمان کاری و رنگ امیزی و ... محققان را بر ان داشت که تکنولوژی ایمن تر و اقتصادی تری را جایگزین سیستم های امروزی ( داربست ) کنند . انها از سال 1389 تحقیقات خود را در قالب طراحی سیستم های جایگزین داربست اغاز کرده و تاکنون توانسته چندین محصول نواورانه ای در این زمینه به بازار ارائه دهند که یکی از پرکاربردترین این محصول بالارونده مکانیکی است.

http://nameavaran.ir/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%B1.jpg
در این تکنولوژی نوظهور ضمن توانایی انجام کلیه کارهای ساختمانی از قبیل نماکاری ، سیمان کاری رنگ امیزی در سریع ترین زمان ممکن سیستم می تواند ایمنی کاربران را تا 100 درصد تامین کند . امنیت کاربران یکی از فاکتورهای مهم در طراحی این تکنولوژی است که برای رسیدن بالاترین درجه ایمنی از سیستم های ایمنی پیشرفته استفاده شده که میتوان به چند مورد ان اشاره کرد
سیستم افزایش ضریب اطمینان با افزایش بار روی سازه
سیستم ترمز گریز از مرکز یا سیستم  ترمز پاراشوت
سیستم ترمز کمانی یا v شکل
سیستم ترمز لنتی یا اصطکاکی
در کنار سیستم های امنیتی به کار رفته فوق یک سیم بکسل تحت عنوان سیم بکسل امنیتی برای مواقع بحرانی استفاده شده است . سیم بکسل امنیتی سیم بکسلی است که وزن دستگاه بر روی آن وارد نمیشودو در مواقعی که هیچ یک از سیستم های امنیتی کار نکند پلت فرم (سبد) را در محل خود ثابت نگه می دارد .
استفاده از این تکنولوژی علاوه بر افزایش ایمنی کاربران و سرعت افزایش پیشرفت پروژه ، هزینه اجراحی پروژه را کاهش می دهد که به عنوان بهترین جایگزین برای داربست های فلزی در دنیا شناخته شده است و در کشورهای پیشرفه دارای جایگاه بسیار خوبی میباشد
تولید محصول کلایمر در داخل کشور از اهمیت بالایی برخوردار میباشد . زیرا کلایمر ها عمدتا نیاز به تعویض قطعات مصرفی سرویس های دوره ای دارند در نتیجه تولید صفر تا 100 قطعات این کلایمر ها در داخل کشور علاوه بر ارزش افزوده بالایی که ایجاد می کنند باعث تامین و پشتیبانی های فنی لازم توسط شرکت سازنده خواهد بود که این اصل از اهمیت بالایی برخوردار میباشد .

http://nameavaran.ir/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%DA%A9%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%B1.jpg
مقایسه سرعت پیشرفت پروژه در داربست های فلزی و کلایمر
یکی از مزیت های اصلی کلایمر سرعت پیشرفت پروژه است کلایمرهای سازه های فلزی هستند که قابلیت حرکت طولی و عرضی را دارند این مزیت به کاربران کلایمر این امکان را می دهد که پروژه نماکاری خود را در سریع ترین زمان ممکن به پایان رسانند .
مقایسه هزینه های اجرای داربست های فلزی و کلایمر
هزینه اجراحی پروژه برای ساختمان با متراژ 3400 متر نما کاری در روش خرید داربست قیمت ان بیش از 1 میلیارد ریال بوده که عمدتا روش منسوخی از نظر توجیه اقتصادی است . در روش کرایه داربست برای متراژ 3400 متر مربع فضای نما کاری هزینه کرایه داربست. حال انکه در روش خرید محصول کلایمر مکانیکی برای همین مقدار فضای کاری با دو سوم هزینه روش کرایه داربست میتوان پروژه را در سریع ترین رمان ممکن به اتمام رساند
تلفات انسانی
طبق بررسی های به عمل امده حدود 20 درصد تلفات مرگ و میر کل کشور را حوادث کار ساختمانی تشکیل میدهد که از این میزان حدود35 درصد مربوط به حوادث کار روی داربست هنگام نماکاری و سیمان کاری است
این در حالی است که حوادث کار در کشورهای صنعتی که تکنولوژی نوظهور کلایمر جایگزین داربست های فلزی برای اجراحی موارد کاری مشابه استفاده می کنند در حد صفر است .
نتیجه گیری
با توجه به لزوم استفاده بهینه از زمان و صرفه جویی در هزینه با رویکرد مهندسی ارزش تکنولوژی نوظهور کلایمر می تواند جایگزین مناسبی برای داربست های فلزی باشد که به کاربران امکان میدهد تمامی عملیات نماکاری سیمان کاری تعمیر و نگه داری ریل گذاری چاه اسانسور رنگ امیزی سند بلاست و نماشویی را به راحتی و با کمترین حوادث ساختمانی انجام داد

 

کلایمر

از کلایمر برای مواردی همچون مرمت ، بازسازی نمای ساختمان،سیمانکاری ساختمان ، تعمیرات نمای ساختمان ، و در کل برای مواردی که به داربست نیاز باشد میتوان از کلایمر به عنوان جایگزین داربست استفاده کرد. طراحی و تولید کلایمر کاملا مهندسی بوده و از لحاظ امنیتی همه لحاظ پیش بینی و تست امنیتی جانی در ان انجام شده است فعلا تا به این تاریخ مشکل فنی اساسی در استفاده از کلایمر گزارش نشده است و از لحاظ امنیتی کاملا بی خطر می باشد.


امنیت دستگاه کلایمر

طراحی و تولید کلایمر کاملا مهندسی بوده و از لحاظ امنیتی همه لحاظ پیش بینی و تست امنیتی جانی در ان انجام شده است فعلا تا به این تاریخ مشکل فنی اساسی در استفاده از کلایمر گزارش نشده است و از لحاظ امنیتی کاملا بی خطر می باشد. به منظور جلوگیری از بروز حادثه یک سیم (سیم بکسل) یدکی در کلایمر تعبیه شده است در صورتی که سیم بکسل اول و هدایتگر کلایمر دچار بریدگی شد این یدک (سیم بکسل) دوم از افتادگی سبد کلایمر جلوگیری کند.

صنعت ساختمان یکی از اشتغال زاترین صنایع در کشور است که این گستردگی و تنوع کار در بخش ساختمان موجب گردیده به طور متوسط بیش از 35 درصد حوادث ناشی از کار را به خود اختصاص دهد. بررسیها نشان می دهد علت وقوع اغلب حوادث در ساختمان  ناشی از سقوط از داربست های فلزی می باشد. داربست ساختاری است موقتی که شامل یک یا چند جایگاه اجرایی، اتصالات و تکیه گاه می باشد که در طی اجرای هرگونه عملیات از قبیل تعمیرات، نماسازی، تمیزکاری، رنگ آمیزی و سایر کارهای مشابه و به منظور حفظ و نگهداری کارکنان یا مصالح و ابزار در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد.
سقوط از ارتفاع بزرگترین علت مرگ و میر، 33 درصد، از تمامی مرگ و میرها را در پروژه های ساختمانی به خودش اختصاص داده است. برخورد، گیر افتادن و برق گرفتگی به ترتیب بزرگترین علل مرگ و میر در این حوزه است. سقف و داربست محل های عمده سقوط  است. بخشی از سقوط ناشی از کار روی داربست که مخاطراتی همچون سقوط از ارتفاع ناشي از سرخوردن، دسترسي ناايمن، فقدان تجهيزات حفاظت از سقوط، صدمه بواسطه سقوط ابزار و مواد زائد، برق گرفتگي ناشي از تماس با خطوط انتقال نيرو، صدمه و خراب شدن داربست بواسطه عدم تعادل يا بارگذاري بيش از حد، تخته گذاري ناايمن است. بنابراین سالانه شاهد حوادث ناگواری هستیم که باعث تحمیل هزینه های سنگین مالی و جانی به کارفرمایان و کاربران می گردد. از مهمترین مخاطرات داربست ها فلزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    نصب و برداشت داربست
    بالا رفتن و پايين آمدن از داربست
    لغزيدن يا شکستن تخته هاي سکوي کار
    بارگذاري نامناسب يا بيش از حد بارگذاري
    عدم تنظيم کامل سکوها
    سکوهايي بدون ميله هاي حفاظ
    نقص نصب تمام اجزاء مورد نياز
    تماس الکتريکي با سيم هاي بالاي سر
    حرکت دادن داربست با کارگر روي سکوي کار

در سالهای اخیر تکنولوژی های جدید، در صدد هستند تا جایگزین خوبی بر ای داربستها باشند و بتوانند تمامی مخاطرات اشاره شده را مرتفع نمایند که در این خصوص می توان به انواع بالابرها اشاره کرد که در بازار عمدتا با اصطلاح کلایمر شناخته شده اند. کلایمرها (بالابرنما)در دو بخش مکانیکی و برقی در بازار موجود می باشند. این دستگاه ها با توجه به ویژگی هایی که دارند می توانند کارایی بسیار بالایی داشته باشند . از ویژگی های برتر بالابرهای جایگزین داربست می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    ضریب اطمینان کاری بسیار بالا به دلیل استفاده از سیستم های مختلف امنیتی
    توجیه اقتصادی بسیار مناسب و بازگشت سرمایه درکوتاه مدت.
    امکان نصب و راه اندازی آسان و سریع و قابلیت جا به جایی بسیار ساده بدون نیاز به نیروی متخصص.
    کارایی بسیار بالا و افزایش سرعت عملکرد کاربران و در نتیجه افزایش سرعت پیشرفت پروژه اشاره کرد.

کلایمرها (بالابرنما)مناسب برای کارهای ساختمانی مانند نماکاری، سیمان کاری، نماکاری، تعمیر و نگه داری ساختمان، نماشویی، کارهای صنعتی مانند سایت های پتروشیمی و نیروگاهی و …. بوده و دارای طول عمر زیادی می باشند و حساسیت کاری آنها نیز بسیار پایین است. این نوع بالابر های از سیستم ها مختلف امنیتی بهره برده شده اند که باعث می گردد تا ضریب امنیت کاربران به میزان قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کند. از مهمترین سیستم های امنیتی به کار رفته در این کلایمر ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    سیستم ترمز گریز از مرکز یا پاراشوت، این سیستم ترمز در مواقع شتاب گیری دستگاه کلایمر برای سقوط وارد عمل شده و از سقوط دستگاه جلوگیری می نماد. این سستم در آسانسورها نیز با نام پاراشوت به عنوان یک سسیتم امنیتی بهره برده شده است.
    سیستم ترمز لنتی با صفحات لنتی. این سیستم دقیقا مانند ترمز لنتی خودروها عمل می نماید و از شتاب گیری و سقوط دستگاه جلوگری کرده و حالت خود ترمزی در دستگاه ایجاد می کند و باعث می گردد که دستگاه در هر ارتفاعی ثابت باقی بماند.
    سیستم افزایش دهنده ضریب اطمینان با افزایش بار. هر چقدر بار دستگاه یا به اصطلاح وزن قفسه کاربران زیادتر گردد، این مکانیزم ها باعث می گردند تا حالت خودترمزی در دستگاه تشدید گردد و وقتی بار بیش از حد مجاز به سیستم اعمال گردد، این مکانیزم باعث می گردد تا دستگاه قفل نماید تا از بروز خطرات مختلف جلوگیریی به عمل آید.
    علاوه برسیستم های امنییتی اشاره شده، سیستم ایمنی مستقلی با نام سیم بکسل امنیتی نیز بر روی این دستگاه ها قرار گرفته است. این سیم بکسل ها کامل مستقل عمل می نمایند و موقعی که هیچ کدام از بخش های مختلف امنیتی اشاره شده، وارد عمل نگردند، این سیستم امنیتی باعث می گردد تا کل مجموعه روی سیم بکسل اطمینان قفل گردد تا از سقوط دستگاه جلوگیری نماید. این سیم بکسل مانند کمربند ایمنی برای مواقع اضطراری عمل می نماید و ضریب اطمینان آنها بسیار بالا بوده و درصد خطای آنها در حد صفر در نظر گرفته می شود.

علاوه بر مسائل امنیتی، استفاده از این نوع بالابرها توجیه اقتصادی بسیار مناسبی برای کارفرمایان و پیمانکاران دارد. قیمت تمام شده این دستگاهها بسیار پایین تر از داربست های فلزی می باشند و این تفاوت قیمت نسبت به پروژه ها و ارتفاع مختلف ساختمان ها متفاوت می باشد که توجیه اقتصادی استفاده از این دستگاه ها برای انبوه سازان بسیار مناسب خواهد بود.
سایه رکود در صنعت ساختمان کشور در طی سال های اخیر به این بخش از صنعت ساختمان کشور بسیار تاثیر گذار بوده است و باعث افزایش هزینه های متعدد برای شرکت های سازنده و پیمانکاران این صنعت شده است. لزوم کاهش هزینه های تولید بدون کاهش کیفیت در ساخت و ساز یکی از بحث های روز صنعت ساختمان کشور می باشد. متاسفانه به دلیل استفاده محدود از تکنولوژی های نوین در صنعت ساختمان شاهد افزایش هزینه های تولید مسکن و کاهش کیفیت تولید هستیم. در شرایط فعلی که لزوم کاهش هزینه های تولید ساختمان برای افزایش قدرت خرید مصرف کنندگان از اهمیت بسیار بالائی برخودارداست، استفاده از تکنولوژی های جدید در ساخت و ساز ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
یکی  از فناوری های نوین ساخت و ساز ساختمان، کلایمر( بالابر نما ) می باشد که عمدتا به جای نصب داربست های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله صرفا به بررسی توجیه اقتصادی کلایمر در مقایسه با داربست پرداخته شده است، در مقالات دیگر به سایر مزیت های کلایمر از جمله ایمنی بالا و دیگر مزیت ها پرداخته شده است.
برای بررسی توجیه اقتصادی کلایمر (بالابر نما)در مقایسه با داربست، آمار واقعی از میزان هزینه های برآورد اجرای داربست و اجرای کلایمر در چندین شرکت ساختمانی کشور که در حال حاضر از سیستم کلایمر به جای داربست استفاده می کنند بر اساس نمودارهای تحلیلی ارائه میگردد. جهت بررسی آمار 7 شرکت بزرگ ساختمانی که در حال حاضر به جای داربست از کلایمر استفاده می کنند در نظر گرفته شده است و کلیه اطلاعات ارائه شده بر اساس اسناد موجود می باشد.
درباره کلایمر (بالابرنما)

کلایمر یا بالابرنما، دستگاهی برای دسترسی به ارتفاع جهت نماکاری، سیمانکاری، نماشویی و تعمیر و نگه داری و….  در پروژه های ساختمانی و صنعتی می باشد و عمدتا به جای داربست برای دسترسی به ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. کلایمر (بالابرنما) در مدل ها و ظرفیت های متفاومت تولید می گردد که از مهمترین آنها می توان به کلایمرهای پرتابل برقی، کلایمر پرتابل مکانیکی ، کلایمر مونوریل اشاره کرد. از مهمترین مزیت های کلایمر می توان به ایمنی بسیار بالای آنها، کاربری آسان و تسهیل برای دسترسی به ارتفاع، ظرفیت مناسب برای حمل نفر و بار همراه کاربر به ارتفاع، افزایش سرعت کار، جابه جایی آسان و توحیه اقتصادی بسیار مناسب اشاره کرد.

 

موزاییک اتوماتیک پرسی

موزاییک اتوماتیک پرسی(گرانیتی،ساده،فرنگی و حیاطی) با ماشین آلات اتوماتیک تولید می گردد که این محصول جهت کف پارکینگ،کف پشت بام،کف سوله و کارخانجات صنعتی،کف حیاط و پیاده رو سازی مناسب می باشد.

ویژگی های موزاییک پرسی سنگ استون:

    500 تن فشار پرس
    مقاومت خمشی بالا
    مقاوم در برابر یخ زدگی
    سیستم کیورینگ، اتاق بخار
    دارای استاندارد 755 ملی ایران
    بسته بندی به صورت پالت و شیرینگ
    ابعاد محصولات 40*40 به قطر 30 میلیمتر        

واش بتن آنتیک

واش بتن آنتیک(سابخورده) جهت  کف محوطه سازی ویلا و باغ ،پیاده رو سازی،حیاط،روف گاردن و تمامی فضاهای بیرونی مناسب می باشد.

ویژگی واش بتن آنتیک سنگ استون:

تک لایه بودن(سطح رویه تا انتها سنگ دانه)

سطح رویه ساب خورده

تراکم یکنواخت سنگ دانه

استفاده از افزودنی های بتن

استفاده ازسنگدانه های معدنی درجه 1

استفاده ارسیمان پرتلند تیپ 2 با عیار 400

طیف گسترده رنگ بندی

ابعاد محصولات 40×40 و 60×

- سنگ گرانیت مصنوعی

- موزاییک اتوماتیک پرسی

- کفپوش بتنی

- واش بتن

- جدول بتنی

واش بتن کد ۱۷۱۳

۳۱,۰۰۰ تومان
ابعاد    40*40 و 30*60 سانتی متر
ضخامت    30 میلیمتر
وزن هر مترمربع    85 کیلوگرم
تلورانس ابعاد     10 میلیمتر
چسب بتن و روانکننده    دارد
انواع    ساب خورده و ساب نخورده
ابعاد    قیمت هر مترمربع
۲۰ در ۲۰    27000 تومان
۲۰ در ۲۰ رزین ویژه
(مناسب برای نواحی سردسیر)    29000 تومان
۴۰ در ۴۰
۳۰ در ۶۰    25000 تومان
۴۰ در ۴۰ رزین ویژه
۳۰ در ۶۰ رزین ویژه
(مناسب برای نواحی سردسیر)    27000 تومان
۵۰ در ۵۰    27000 تومان
۵۰ در ۵۰ رزین ویژه
(مناسب برای نواحی سردسیر)
    29000 تومان

پله واش بتن

۲۲,۰۰۰ تومان
طول    ۱۰۰ سانتی متر
عرض    ۳۵ سانتی متر
ضخامت    ۵ سانتی متر
وزن هر عدد    ۳۰ کیلوگرم
چسب بتن و روانکننده     دارد

جدول واش بتن

۱۸,۰۰۰ تومان
طول    50 سانتی متر
ارتفاع    30 سانتی متر
ضخامت    70 میلیمتر
وزن هر عدد    30 کیلوگرم
چسب بتن و روانکننده     دارد

واش بتن دوردرختی

۱۷,۰۰۰ تومان
ابعاد تک    ۴۰ در ۴۰ سانتی متر
ابعاد کامل    ۸۰ در ۸۰ سانتی متر
ابعاد به همراه رابط    ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر
ضخامت    ۷ سانتی متر
وزن هر عدد    ۱۴ کیلوگرم
چسب بتن و روانکننده     دارد
رنگبندی واش بتن    در تمام رنگبندی های واش بتن موجود است
رنگبندی سیمانی    قرمز
نوع    قیمت هر عدد
دوردرختی واش بتن    13200 تومان
دوردرختی سیمانی قرمز    9300 تومان
واسط دوردرختی سیمانی قرمز    6300 تومان
تعداد
دسته: جدول بتنی, محصولات ویبره, واش بتن برچسب: پیاده رو, تک لایه, حیاط, محوطه سازی

 

طرح پا واش بتن

۱۴,۵۰۰ تومان
بیشترین طول    ۶۰ سانتی متر
بیشترین عرض    ۳۰ سانتی متر
ضخامت    ۷ سانتی متر
وزن هر عدد    ۱۴.۵ کیلوگرم
چسب بتن و روانکننده     دارد
رنگبندی    در تمام رنگبندی های واش بتن موجود است
تعداد
دسته: محصولات ویبره, واش بتن برچسب: پیاده رو, تک لایه, حیاط, محوطه سازی

موارد استفاده و کاربرد کفپوش بتنی

    سیستم های روسازی کف و ضد سرخوردگی
    کفسازی صنعتی و تزئینی
    مکان هایی که سطوح تحت سایش شدید قرار دارند
    پارکینگ ها و انبار ها و بندرگاه ها
    سطح معابر ، پیاده روها و تقاطع ها
    کف پله محوطه های بیرونی
    رویه رمپ ها ، شیب ها و پیچ ها
    کف های هشدار دهنده و سرعت گیر حاشیه ای و عرضی جاده ها واتوبا ن ها و رویه محدوده های ایستگاه های عوارضی
    رویه محوطه های پالایشگاهی و جایگاه های سوخت گیری

موارد استفاده از جدول بتنی

  • جداسازی مسیر های تردد
  • جداکردن مسیر به صورت فیزیکی یا ظاهری
  • تعبیه زهکش یا ایجاد جوی آب
  • جداسازی فضای سبز از مسیر تردد

 مشخصات فنی جدول 12*30*50

نام تجاری:  جدول آپتوس

37 kg ±1kg وزن جدول:

 ابعاد اسمی :12*30*50

جمع شدگی خطی :  0/025

روش تولید : پرس خشک / قالب خوابیده

حداکثردرصد جذب آب : 5 درصد وزنی

 5 Mpa : حداقل مقاومت خمشی

 حداقل مقاومت فشاری  حاصل از مغزه گیری: 30Mpa

مقاومت سایشی : 20 میلیمتر حداکثر طول سایشی هر نمونه

مقاومت در برابر ذوب و یخبندان : 50 سیکل

 مشخصات فنی جدول 15*50*50

نام تجاری:  جدول آپتوس

وزن جدول:  kg ±1kg82

 ابعاد اسمی : 15 *50*50

جمع شدگی خطی :  حداکثر 0/25 میلیمتر

روش تولید : پرس تر

درصد جذب آب : حداکثر 5 درصد وزن

 5 Mpa : حداقل مقاومت خمشی

 حداقل مقاومت فشاری  حاصل از مغزه گیری:  30Mpa

مقاومت سایشی : حداکثر 20 میلیمتر

مقاومت در برابر ذوب و یخبندان : 50 سیکل

 


بلوک سبک بتنی

 

بلوک های سبک بتنی:

بلوک سبک بتنی (مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 7782) به بلوک هایی گفته می شود که چگالی آنها حداکثر 1700 کیلوگرم برمتر مکعب باشد. بلوک سبک از سیمان، ماسه، آب و سبک دانه های طبیعی یا صنعتی  ساخته می شود.

سبک دانه های طبیعی به عنوان پوکه معدنی نظیر پوکه بستان آباد (Pomis) و پوکه قروه (Scoria) و سبک دانه های صنعتی به صورت رس منبسط شده (لیکا) و سبک دانه ها که الزامات استاندارد ملی ایران را برآورده می سازد قابل استفاده می باشد.

بلوک های معدنی :

این بلوک از مخلوط سبک دانه های طبیعی با سیمان و آب بدست می آید. برای حفظ سبکی  این قطعات، مقدار ریزدانه طبیعی کاهش یافته و محصول نهایی با تخلخل بالا تولید می شود. جرم حجمی بلوک های سبک معدنی کمتر از 1200 کیلوگرم بر متر مکعب و مقاومت آنها حداقل 30کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. از جمله پوکه های معدنی بسیار مناسب برای تولید این بلوک ها، پوکه معدنی بستان آباد می باشد که دارای وزن مخصوص کم و مقاومت بالا در ترکیب با مواد سیمانی می باشد که در بلوک های معدنی تولیدی شرکت  نیز از این پوکه ها استفاده می شود.

بلوک های صنعتی :

این بلوک از مخلوط سبک دانه های صنعتی (لیکا) با سیمان و آب بدست می آید. جرم حجمی بلوک های سبک صنعتی کمتر از 900 کیلوگرم بر متر مکعب و مقاومت آنها حداقل 30کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. ضخامت جداره بلوکهای توخالی برای بهره گیری بیشتر از ویژگی های عایق کاری آنها بیش از بلوک های سیمانی معمولی است ( حدود 3 سانتی متر ). بلوک های سبک آپتوس در انواع مختلف جهت دیوارهای پیرامونی و تیغه داخلی تولید شده و دارای کاربردهای گسترده ای در ساخت انواع دیوارهای پوشش خارجی ، جدا کننده و نما می باشند.

ویژگی ها و مزایای بلوک سبک بتنی :

وزن کم : وزن کم بلوک های لیکا باعث کاهش وزن بار مرده ساختمان و نیروی موثر زلزله شده و نیز زمان و هزینه اجرای کار را تقلیل می دهد. وزن دیوار چیده شده با بلوک سبک آپتوس در مقایسه با مصالح سنتی مانند آجر 5/2 برابر کمتر است.

مقاوم در برابر آتش : مقاومت اجزای سازه ای در برابر آتش سوزی بر اساس مدت زمانی سنجیده می شود که این اجزا می توانند آتش را بدون سوختن و فرو ریختن تحمل کنند. دانه های لیکا در دمای 1200 درجه سانتی گراد تولید می شوند که می توانند شوک های حرارتی تا دمای 1100 درجه سانتی گراد را تحمل نمایند. هر متر مربع دیوار حدود 3 ساعت مقاومت دارد.

عایق صوتی : ویژگی های سطح بلوک و خواص دانه های لیکا باعث جذب صوت می شود. میزان افت صدا از بلوک سبک آپتوس به ضخامت 15 سانتی متربرابر با  46 دسی بل می باشد. با مصرف بلوک سبک آپتوس، الزامات مبحث 18 مقررات ملی ساختمان بر آورده خواهد شد.

عایق حراراتی : استفاده از بلوک سبک آپتوس در عایق کاری دیوارهای پیرامونی، مورد تایید سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور قرارا گرفته و بدون استفاده از هرگونه عایق دیگری، دیوار چیده شده با بلوک آپتوس به عنوان عایق همگن محسوب می شود و الزامات مبحث 19 مقررات ملی ساختمان را تامین می نماید.

مقاومت : بلوک های سبک آپتوس طبق آخرین استاندارد های موجود تولید می گردند و دارای مقاومت مطلوب در برابر بارهای وارده هستند. همچنین پایین بودن مدول کشسان این بلوک ها، به عنوان اجزاء پر کننده در ساختمان های مناطق زلزله خیز ، موجب افزایش دوره نوسانی ساختمان و به عبارت دیگر کاهش نیروی زلزله وارد بر ساختمان می گردد.

کارپذیری فیزیکی : بلوک سبک آپتوس در اشکال و ابعاد مختلف فارسی بر و آجر تولید می شود. عملیات برش، میخ کوبی، سوراخ کاری و شیارزنی مسیرهای کابل و لوله های تاسیساتی بروی بلوک آپتوس به راحتی انجام می گردد. این بلوک به آسانی با فرز بریده می شود و در صورت استفاده از تیشه تنها از محل ضربه می شکند که این ویژگی باعث کاهش پرت مصالح به میزان چشم گیری می شود.

کارپذیری با انواع ملات : شکل هندسی بلوک های تو خالی آپتوس علاوه بر کاهش وزن، از هدر رفتن ملات در هنگام ساخت دیوار جلوگیری می کند.

علت استقبال از بلوک سبک آپتوس چیست؟

با توجه به زلزله خیز بودن اکثر شهرهای کشورمان، تمام سعی مهندسان در ساخت و سازها، کم کردن وزن بار مرده ساختمان ها می باشد. بلوک سبک آپتوس از جمله مصالحی است که با توجه به وزن کم توانسته یکی از ابزارهایی باشد که وزن سازه ها را نسبت به محصولات مشابه به نسبت قابل توجه ای کاهش دهد.

ویژگی های خط تولید بلوک سبک بتنی
خط تولید کاملا مکانیزه با تکنولوژی اسلامپ صفر
توانایی تولید بیش از 50 نوع قطعه بتنی ( همچون انواع بلوک های ساختمانی سبک و کفپوشهایی معمولی و ترافیکی )
حجم و ظرفیت بالای تولید محصولا حدود 150000 قطعه بلوک و 6000 متر مربع کفپوس در یک روز
کیفیت یکسان محصولات و فرایند تولید یکنواخت ( انجام قالب گیری اتوماتیک با سرعت بالا)
چیدمات قطعات در قفسه های عمل اوری بصورت مکانیزه
عمل اوری محصول در شرایط استاندارد ( نگهداری در بخار با حرارت 30-40 درجه و 90 درصد رطوبت به مدت 3 روز )
پالت بندی و بسته بندی مطلوب محصولات تولیدی
بارگیری حمل و تخلیه مکانیزه توسط ماشین الات مجهز به اخرین تکنولوژی مرتبط
کنترل کیفی انجام ازمایشات و صدور شناسنامه فنی برای انواع محصولات تولیدی
نیروی انسانی با تجربه و متخصص

ماشین روف ریلی
این سیستم با بازوی ثابت یا تسکوپیک قابلیت حرکت اتوماتیک در سه محور X، Y و Z نسبت به نـمای ساختـمان را داشتهو برای ساختمانهای بلنـد مرتبه ایده‌آل‌ترین روش جهت نگـهداری نمـا می‌باشد.حرکت افقی آن توسط ترولی‌های برقی روی یک جفت ریل آهنی تعبیه شده درکف بام صورت می‌گیرد. بدنه ماشین قابلیت گردش و هدایـت پلت فرم بر روی بام را دارد.

این ماشـین خود می‌تواند مجهز بـه سیستم بالاکشی مصالح باشد. فرمان پذیری کلیه حرکات سیستم از داخل پلت فرم امکان‌پذیر است.

 
- IMP  نیوری محرکه الکتریکی و تأیین حرکت افقی درحالت باز و بسته

بالابر ریلی تک ستونه خودکشش

شعاع دور زدن داخلی صفردرجه و حرکت پذیری در فضاهای باریک
قابلیت استقرار در شیب%30
ترمز هیدرولیک و چرخهای قطر 25 سانتی متری لاستیکی

 

 

 

 

 

 

- AMP  بالابر پرتابل ریلی تک ستونه سبک

بالابر پرتابل ریلی تک ستونه سبک

ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم با مقاوت بالا و تک پایه با قابلیت حرکت و یدک  شدن راحت، بدلیل سبکی و دارای خصوصیات ایمنی متعدد می باشد.
 

 

 

 

 

 ماشین روف چرخدار

این سیستم توانایی حرکت در هر سه محور مختصات نسبت به نما را داشته و به صورت خود ایستا بر روی چرخهای خود تکیه می‌کند.حرکت افقی آن توسط نیروی محرکه الکتریکی بر روی چرخ صورت می‌پذیرد.دور یا نزدیک کردن پلت‌فرم نسبت به نما توسط

جک‌های هیدرولیکی تعبیه شده بر روی ماشین صورت می‌گیرد.

دستگاه منوریل

در سيستم هاي Mono Rail دور تا دور كرنيش ساختمان ريل كشي مي گردد و پلت فرم با استفاده از سیستم ترولی(Trolley) بصورت برقي يا دستي در سطح افقي دور تا دور ساختمان در مسیر ریلحركت مي نمايد.ریلها در انواع و شکل های مختلف با آلیاژ خاصی از آلومینیوم آندایز شده برای مو قعیت های مختلف طراحی گردیده اند.ريل كشي مي تواند روي نماي ساختمان با استفاده از دستكهاي ويژه بنام Wall Mounted Brackets يا بر روي كف بام با دستكهايي بنامRoof Mounted Boackets و یا زیر سقف و کنسول نصب گردند. این سیستم قابلیت حرکت در مسیر های شیبدار را نیز دارد و در انواع مختلف قابل اجرا می باشد.. با استفاده ازترولی‌های صعود کننده قابلیت حرکت درمسیرهای عمودی و شیبدارنیز میسر می‌گردد. پلت فرم متصل به سیستم منوریل معمولاً تک وینچ و حداکثر 2 متری می‌باشند.واش‌بتن یا موزاییک شسته، یکی از انواع کفپوش‌های بتنی است که با ترکیب سیمان، ماسه، سنگ‌های معدنی، چسب‌بتن و مواد روانکننده بتن در رنگ‌های مختلف تولید می گردد.

محصولات واش‌بتن گروه تولیدی نوین بتن پارس  3.5 تا 4.5 سانتیمتر ضخامت دارد و تمام این ضخامت دارای سنگدانه و ملات به صورت همگن و مساوی است.

در برخی از محصولات موجود در بازار، سنگدانه تنها در 1.5 سانتیمتری رویه بوده و الباقی ضخامت صرفا ملات و سیمان می باشد.

که این امر به مرور زمان باعث خالی شدن روی واش‌بتن می شود که سطحی بسیار زشت و ناخوشایند دارد اما محصولات واش‌بتن نوین بتن پارس بعد از گذشت سالیان، و تردد بسیار، باز هم زیبایی اولیه خود را حفظ نموده و سطح رویه بدون آسیب باقی می ماند.

واش بتن در رنگ های مختلف تولید می شود که رنگ های اصلی در رویه تولید نوین بتن رنگ های سفید ، سفید قرمز ، سفید مشکی ، رودخانه ای و آجیلی می باشند و رنگ های دیگر به صورت سفارشی در ابعاد دلخواه (60*30 – 40*40 -50*50) برای مشتریان نوین بتن پارس تولید می شوند.

 

 از موزاییک واش بتن در مکان زیر استفاده می شود :

حیاط

پیاده رو

رمپ پارکینگ

محوطه سازی باغ ها و ویلاها

پارک و بوستان ها  و…

موزاییک واش بتن به 2 نوع تقسیم می شود که نام آن ها برگرفته از روش تولید این محصول می باشد.

1) واش بتن پرسی:

از لحاظ ظاهری قطر این نوع از واش بتن بین 3 تا 4 سانتی متر می باشد.مشخصه  ظاهری این محصول،2 لایه بودن آن است. یعنی در لایه بالایی به قطر 1 تا 2 سانتی متر سنگ  و در لایه زیرین سیمان مشاهده می شود.این محصول به علت عدم یکنواختی پخش سنگ در کل محصول و روش تولید سریع و کم هزینه اش،از کیفیت لازم برخوردار نیست. واش بتن پرسی تحمل ضربات، فشار،تغیر دما را ندارد و در کمتر از 12 ماه سنگ ها از بدنه واش بتون جدا شده و نمای ظاهری بسیار ناخوشایندی پدید می آورد.معمولا از واش بتن های پرسی در ساختمان های ارزان قیمت،مناطق کم تردد و مناطقی که از لحاظ رفت و آمد و تردد خودرو خلوت باشند،استفاده می شود.

2)واش بتن ویبره ای:

برای تولید واش‌بتن که عمدتاً به روش ویبره تهیه می‌شود، مواد اولیه شامل سیمان، ماسه و انواع سنگ با دانه های مختلف را با هم مخلوط شده و از سنگدانه های مرمریت(غبرمتخلخل و نا تراوا ) ، پودرسنگ میکرونیزه (سنگ آهک) و سیمان خاکستری  و افزودنی های بتنی نظیر روان کننده ها و سخت کننده های طبیعی می باشد .

 سپس آن را درون قالب‌های پلاستیکی می‌ریزند.

این قالب ها روی میز ویبره قرار گرفته تا هوای داخل مخلوط کاملاً گرفته شود و مواد به صورت کاملاً یکدست و همگن با یکدیگر ترکیب شوند.

پس از این مرحله که حدود ۲ الی ۳ دقیقه به طول می انجامد، واش بتن داخل اتاق بخار شده تا مقاومت آن تثبیت گردد.مدت زمان انتظار در اتاق حدود ۲۴ ساعت می باشد. بعد از این مرحله نوبت به مرحله واترجت است تا واش‌بتن بتواند شکل زیبای کنونی خود را بدست بیاورد. به این شکل که با استفاده از فشار آب و برس‌های فلزی، لعاب سیمان، از روی محصول واش‌بتن پاک می گردد تا سنگدانه‌های آن نمایان شده و واش‌بتن با ظاهر زیبایی به دست آید.

موزاییک پلیمری:

موزاییک پلیمری کف پوشی هست که تراکم بالایی داشته و در حقیقت نوعی بتن متراکم هست و این تراکم را از طریق مراحل پلیمریزاسیون و عمل میزویبره به دست می آورد و مواد دیگر مثل سیمان ، سنگدانه ، رزین سمنت پلاست به آن اضافه می شود.
افزودنی های شیمیایی وترکیبات پلیمری ،چسبندگی میان تمامی اجزاء این محصول را بوجود آورده و مقاومت و زیبایی این محصول را بالاتر میبرد.
نکته مورد توجه این هست که موزاییک پلیمری مقاومت بالایی در آب و هوای سرد و یخبندان دارد و علت آن جذب آب پایین و تراکم زیاد این محصول هست.

 

از جمله مزایای موزاییک های پلیمری یا سمنت پلاست :

    مقاومت و استحکام بالا به دلیل استفاده از تکنولوژی و علم روز
    سبک بودن و آسان بودن جابجایی این محصول
    نصب آسان و سریع
    به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی
    دارای رنگ ها و طرح های بسیار مختلف و شیک
    قابلیت تولید بر اساس نوع محیط و شرایط جوی حاکم بر محیط
    قابل استفاده در نمای داخلی و خارجی ساختمان ،دیوار ها ، کف ، دکوراتیو و…)
    عدم نیاز به برشکاری و اتلاف وقت
    عدم نیاز به ابزار خاص و گران

با توجه به امکان تولید سنگ از نوع پلیمری در طرح و رنگ های مختلف و متنوع این نوع سنگ کاربرد زیادی در ساختمان پیدا کرده که به برخی از آنان اشاره میکنیم:

مشخصات موزاییک پليمری:
رنگ در موزاییکپلیمری از رنگدانه های شیمیایی استفاده شده و امکان تولید در رنگ های مختلف را فراهم کرده.
این رنگدانه ها دارای رنگ های مختلفی هستند مانند: مشکی، سفيد ، قرمز آبی و…

طرح: این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده و متناسب با سلیقه های مختلف هست

موارد استفاده از موزاييک پليمری:

استفاده به عنوان موزاييک برای کف حياط ،کفپوش پياده روها،سنگ پشت بام، سنگ فرش کردن باغ، سنگ فرش برای کف حياط، سنگ فرش برای حياط خانه، پارکینگ مکان های تجاری و مسکونی و…
 

 

 

واش بتن در کدام مناطق آب و هوایی استفاده می شود و طول عمر این محصولات چند سال است ؟

اگر در فرآیند تولید واش بتن از مواد اولیه مرغوب و نسبت های علمی و مهندسی شده استفاده شود،نوع مرغوب واش بتن قادر به تحمل دمای40 تا 60 درجه سانتی گراد خواهدبود.محصولات تولیدی ما در پالایشگاه های بندرعباس و … وهمین طور در مناطق سردسیر کشور از جمله تبریز و اردبیل سالهاست که کیفیت خود را به رخ سرما و گرما می کشند.همچنین در مناطق پر بارش مانند شمال کشور و منطقه توریستی نمک آبرود واش بتن ها به خوبی کارایی خود را نشان داده اند و از استحکام بسیار بالایی در کنار زیبایی و جلوه ی بسیار عالی در منظره برخوردار هستند.

واش بتن با کیفیت عمر بالای 30 سال خواهد داشت.البته در بسیاری از محصولات نامرغوب،عمر واش بتون پس از طی یک سال(سرمای زمستان و گرمای تابستان)به پایان خواهد رسید.در این محصولات بی کیفیت،به علت عدم استفاده از چسب بتن،سیمان مرغوب،تولید با فرمول غلط و دستگاه های از رده خارج و…،سنگدانه ها از بدنه اصلی جدا می شوند.

معرفی سمنت پلاست و مزایای استفاده از آن در ساختمان

 

سنگ های نانو سمنت پلاست از انواع سنگدانه های معدنی تشکیل شده، مواد معدنی چسباننده طبق استاندارد های لازم، مواد پلیمری جهت ایجاد مشخصات فیزیکی و ظاهری و جهت کنترل های فرآیند های واکنش هنگام ساخت، همچنین مواد نانو جهت کنترل فرآیند و ایجاد خاصیت های ویژه در محصولات ، مقدار بسیار کمی مواد شیمیایی غیرسمی، پیگمنت های معدنی جهت رنگ آمیزی محصولات و با خاصیت های مقاومت در برابر پدیده های طبیعی و باران های اسیدی و نورمستقیم خورشید و ... که منجر به ساخت محصول نانو سمنت پلاست می گردد.
در ادامه به مزایای سنگ های نما و کفپوش سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست و اینکه چرا باید در این قسمت ها از محصولات سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست استفاده گردد می پردازیم:

    سبک بودن وزن نما و سمنت پلاست نسبت به سایر موارد
    عایق صوتی و حرارتی سنگهای مصنوعی سمنت پلاست

    مقاومت در برابر حرارت و برودت ، نور خورشید ، و باران های

    عدم نفوز تیرگی در بافت داخلی سنگ مصنوعی سمنت پلاست

    سهولت در اجرا ، عدم نیاز به اسکوپ ، نصب کردن با انواع متریال ها

    قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات ساختمانی

    تنوع در طرح ، تنوع در رنگ ، تنوع در ابعاد ، کیفیت بالاتر نسبت به مصالح دیگر

    سنگ های مصنوعی نانو سمنت پلاست دارای دوام و طول عمر همسان سنگ های طبیعی مرمریت و گرانیت می باشند

 

ویژگی های سمنت پلاست:

    تنوع‌پذیری بالا (تنوع در رنگ با قابلیت اجرای طرح‌های مختلف و دلخواه)

    سبکی وزن نسبت به سنگ‌های طبیعی (با وزن مخصوص 2200 كیلوگرم بر مترمكعب ، 1200 الی 1700 کیلوگرم بر مترمکعب و کمتر از آن) که باعث وزن كمتر ساختمان و در نتیجه كاهش اثر زلزله بر ساختمان می شود

    قابلیت جذب آب کمتر از 2/2 درصد (در حد سرامیک و کاشی) و در محصولات فوق سبک 5 درصد

    عدم محدودیت در ابعاد تولیدی یا نصبی همانند سنگ طبیعی

    استقامت (مقاومت كشش و فشار) بالاتر از سنگ‌های طبیعی

    قابلیت چسبندگی بیشتر با مصالح سیمانی (بدین معنی كه برخلاف سنگ‌های طبیعی در اثر عوامل جوی و عدم چسبندگی به مرور زمان از بدنه ساختمان جدا نمی شود، از آشناترین معایب سنگهای طبیعی، همین جدا شدن تدریجی از بدنه ساختمان است)

    مقاومت بالا در برابر عوامل جوی و نیز مقاومت رنگ در مقابل تشعشعات خورشید

    مقاومت بالا در برابر یخبندان (تا پنجاه درجه سانتی گراد زیر صفر)

    مقاومت بالا دربرابر حرارت (تا پانصد سیکل دمایی) و دویست و پنجاه درجه حرارت غیر مستقیم

    مقاوم در برابر انبساط و انقباض ، که همین امر موجب می شود در مناطق کویری دچار شکستگی و ترک نشوند

    استحكام و انسجام بالا

    نصب آسان و بدون دردسر و ...

 
روش نصب محصولات سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست چگونه می باشد؟
روش نصب کفپوش های نانو سمنت پلاست همانند نصب سرامیک می باشد . یعنی یک لایه ملات خشک به مقدار زیر سازی مورد نظر روی سطح پهن کرده و روی آن را دوغاب سیمان پاشیده و اقدام به نصب کفپوش ها و تراز نمودن آنها می نمائیم . با ایجاد ضربه دوغاب سیمان کلیه خلل و فرج های زیر محصول را پوشانده و مابقی دوغاب از بین درزهای کفپوش بیرون می آید. با تمیز کاری آن همزمان بندکشی محصول نیز انجام می گردد.

قیمت روز میلگرد یا آرماتور فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد و فولاد میلگرد نامیده می‌شود. در کشورهای مختلف فولاد میلگرد با استانداردهای متفاوتی تولید می‌شوند و در هر استانداردی طبقه‌بندی مشخصی در ارتباط با خواص مکانیکی فولادها وجود دارد. در ایران قسمت عمده فولادهای میلگرد که توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شوند با استاندارد روسی مطابقت دارند. فولادی که در ایران تولید می‌شود (طبق استاندارد روسی) به سه گروه تقسیم می‌شود: فولاد نوع A-1، فولاد نوع A-2 و فولاد نوع A-3. فولاد A-۱ از نوع صاف بوده و مقاومت تسلیم و مقاومت کششی آن به ترتیب ۲۴۰۰ و ۳۶۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع می‌باشد. فولاد A-2 از نوع آجدار با مقاومت تسلیم ۳۴۰۰ و مقاومت کششی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است، و فولاد A-3 نیز ازنوع آجدار با مقاومت تسلیم ۴۰۰۰ و مقاومت کششی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. از نظر تنوع قطر میلگردها نیز استانداردهای تولید کنندگان متفاوت است. در سیستم روسی که در کارخانجات ذوب آهن اصفهان مورد استفاده است میلگردها تا قطر ۴۰ میلیمتر ساخته می‌شوند.

احداث و فروش خط تولید بلوک سبک ازجنس بتن سبک
احداث خط تولید بلوک تیغه ای( ازجنس بتن سبک CAC)
راه اندازی و احداث خط تولیدو کارخانه بتن سبک گازی.عایق و نسوز ( CAC )توسط شرکت بتن سبک ارسباران خرم
بازدهی سود، بیش از 50 درصد در سال می باشد
1- احداث کارخانه و کارگاه جهت تولید انواع بلوک تیغه ای هوادار گازی ( CAC ) از جنس بتن سبک با استحکام عالی
2- احداث کارخانه و کارگاه جهت تولید انواع پانل های پیش ساخته بتنی سبک و سنگین و بلوک های هوادار گازی ( CAC )در سراسر کشور

پاره ای از مزایاهای بلوک سبک تیغه ای از جنس بتن سبک:
1-عایق رطوبت
2-عایق گرما وسرما
3- عایق صوت
4-مقاومت بیش تر در مقابل حریق
5-کاهش بار مرده ساختمان
6- مقاوم در مقابل نفوذ آب لطفا فقط با این شماره ها تماس بگیرید:
7-خاصیت خوب جذب و دفع آب
8-راحتی در عمل بریدن و میخ کوبی
9-سازگار با انواع مصالح و چسب
10- مقاوم در برابر یخ زدگی

لیست قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن نسبت به نوع مواد اولیه ( وارداتی و داخلی ) گرید مواد و خلوص مواد اولیه تولید لوله پلی اتیلن، متفاوت می‌باشد منظور از خلوص مواد میزان ترکیب مواد اولیه تولید لوله پلی‌اتیلن با مواد ضایعاتی می‌باشد و پارس اتیلن کیش در تولید لوله‌های پلی اتیلن خود از هیچگونه مواد ضایعاتی استفاده نمی‌کند و به کیفیت عالی و تولید لوله پلی اتیلن بینظیر متعهد می‌باشد و افتخار دارد که لوله‌های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش در تمامی آزمایش‌ها مورد تائید بوده و کیفیت بالای محصولات پارس اتیلن کیش به اثبات رسیده است.
لیست قیمت محصولات پارس اتیلن کیش و منجمله قیمت لوله پلی اتیلن را میتوانید با ارائه درخواست از واحد فروش این شرکت دریافت نمائید و همچنین لیست قیمت لوله پلی اتیلن را به صورت روزانه میتوانید از این واحد درخواست نمائید . این روزها به دلیل شرایط موجود و عدم تعادل در قیمت مواد اولیه , قیمت لوله‌های پلی اتیلن و دیگر محصولات پلیمری که از مواد پلی اتیلن ساخته می‌شود داراری نوسانات بسیاری است. پیشنهاد میشود در حیت درخواست لیست قیمت در میزان اعتبار آن اطمینان حاصل نمائید و پیش‌بینی‌های لازم مالی را برای پروژه‌های خود در نظر داشته باشید تا در ادامه راه دچار مشکل نشوید و پروژه‌های عمرانی خود را با موفقیت به سرانجام برسانید.
پیشنهاد میشود جهت دریافت لیست قیمت انواع لوله پلی اتیلن اطلاعات درخواست خود را به صورت کامل مشخص نمائید , لوله های پلی اتیلن انواع مختلفی دارند و اگر با انواع لوله پلی اتیلن آشنایی ندارید , کاربرد خود را ذکر نمائید تا کاشناسان واحد فروش مناسبترین لوله پلی اتیلن را به شما پیشنهاد دهند و قیمت را به شما ارائه نمایند.
لیست قیمت لوله پلی اتیلن باید دارای ضوابطی باشد تا شما به صورت کاملا شفاف کلیه اطلاعات را در مورد نوع لوله پلی اتیلن بگیرید ؛ این اطلاعات باید شامل نوع لوله , اندازه و میزان تحمل فشار کاری , نوع مواد اولیه , مواد اولیه برای کدام پتروشیمی است, شماره استاندارد تولید لوله , متعلقات احتمالی مانند رینگ و فلنج , نوع و مدل ماشین آلات خط تولید , نام و برند تولید کننده , تاریخ تولید لوله مدنظر , محل و زمان تحویل لوله پلی اتیلن در لیست قیمت و پیش فاکتور ذکر شده باشد.

سایز لوله‌های پلی اتیلن به اینچ عبارتند از :

لوله پلی اتیلن ۱/۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۳/۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۱/۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۱/۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۱/۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۳اینچ, لوله پلی اتیلن ۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۵ اینچ, لوله پلی اتیلن ۶ اینچ, لوله پلی اتیلن ۸ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۰ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۶ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۸ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۰ اینچ , لوله پلی اتیلن ۲۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۶ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۸ اینچ, لوله پلی اتیلن ۳۰ اینچ, لوله پلی اتیلن ۳۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۳۲ اینچ
سایز لوله‌های پلی اتیلن به میلیمتر عبارتند از :

لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۲۰ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۲۵ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۳۲ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۴۰ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۵۰ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۷۵ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۹۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۱۱۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۱۲۵ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۱۴۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۱۶۰ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۱۸۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۲۲۵ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۲۵۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۲۸۰ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۳۱۵ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۳۵۵ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۴۰۰ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۴۵۰ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۵۰۰ میلیمتر , لوله پلی اتیلن ۵۶۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۶۳۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۷۱۰ میلیمتر

لوله‌های پلی اتیلن تشکیل شده از مواد پلی اتیلن می‌باشند که قیمت این مواد در بورس همواره در حال تغییر و نوسان میباشد و ثبات نسبی در قیمت لوله‌های پلی اتیلن وجود نداردهمچنین فاکتورهای متعدد دیگری اعم از نرخ ارز ( مواد وارداتی) , هزینه حمل و نقل, هزینه های برق و هزینه‌های پرسنلی و بسیاری موارد دیگر ممکن است در قیمت نهایی لوله پلی اتیلن و تهییه لیست قیمت ( جدول قیمت لوله پلی اتیلن ) تاثیر گذار باشد. از این‌رو تولید کنندگان و فروشندگان قیمتهای خود را به صورت روزانه و با مدت اعتبار یک روز به مشتریان می‌دهند و شرکت در مناقصات یک ریسک بسیار پر خطر میباشد. چون در مناقصات قیمت را بر اساس لیست قیمت روز پلی اتلین ارائه میدهید و پاکتها در چند روز آینده باز و تائید میشود و پروژه و تولید لوله‌ها آغاز میشود و امور مالی و تسویه حساب در این چنین پروژه‌هایی بسیار طولانی و بلند مدت میباشد که عملا سوددهی پروژه را منتفی میکند. از این رو در تهییه لیست قیمت لوله پلی اتیلن برای مناقصات باید آینده نگری خاصی در نظر داشت و بسیاری از فاکتورها را مد نظر قرار داد تا از ضررهای احتمالی جلوگیر کرد.
قیمت لوله پلی اتیلن رابطه مستقیمی با قیمت اتصالات پلی اتیلن دارد و لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قیمت لوله پلی اتیلن است.

لوله پلی اتیلن 10 میلیمتر
لوله پلی اتیلن مخصوص کشاورزی و آبیاری

لوله‌های پلی اتیلن سایز 10 میلیمتر ( قطر اسمی خارجی )پارس اتیلن کیش با برترین مواد PE100 در کلاف‌های 100 , 200 و 400 متری طبق جدول استاندارد Inso 14427 تولید می‌گردد.

لوله‌ پلی اتیلن 10 میلیمتری عمدتا به عنوان لوله‌ فرعی در آبیاری و انتقال آب در زمین‌های کشاورزی و آبیاری باغات و گلخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و این لوله‌ها ( لوله پلی اتیلن ) قابلیت نصب انواع دریچه‌ و دریپرهای موجود در بازار را دارا می‌باشد و سازگاری 100 درصدی با تمامی اتصالات استاندارد را دارد.

کاربرد این لوله‌های پلی اتیلن 10 میلیمتر : آبیاری معمولی و انتقال آب , انواع سیستم‌های آبیاری قطره‌ای , سیستم‌های آبیاری تحت فشار , سیستم آبیاری بارانی و سیستم‌‌های آبیاری سنتر پیوت، لینیر و رول لاین.
روش اتصال این لوله‌‌های پلی اتیلن غالبا بوسیله اتصالات پیچی می‌باشد که البته می‌توان از روش جوش لب به لب (Butt Fusion) نیز استفاده کرد.

لوله‌های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش مخصوص آبیاری . کشاورزی , با تكنولوژی مدرن آلمان تولید می‌شود و از مزایای بیشمار این لوله‌های پلی اتیلن به موارد زیر میتوان اشاره کرد :

•    مقرون به صرفه بودن و کم حجم
•    مقاوم در برابر پرتو ماورا بنفش, اسید و مواد شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی
•    ساخته شده از بهترین مواد به منظور حصول اطمینان از کارکرد دقیق و طولانی مدت
•    بهترین انتخاب برای کشت‌های فصلی
•    قابليت نصب در عمق و سطح خاك
•    مقاوم در برابر كشش در هنگام نصب
•    وزن سبك
•    كمترين فضای لازم برای نگهداری در انبار

نکته : لوله‌های پلی اتیلن در فشار‌های کاری 10 , 12.5 , 16 بار به صورت کلاف تولید می‌گردد و لوله پلی اتیلن در باقی فشارهای کاری به صورت شاخه‌‌ی 12 متری تولید و عرضه خواهد شد. ( مثال : لوله پلی اتیلن با سایز 12 با فشار 10 بار به صورت کلاف و همان لوله‌ پلی اتیلن با فشار 20 به صورت شاخه‌های 12 متری تولید می‌شود )
استفاده از لوله‌های پلی اتیلن کلاف هزینه اتصالات و زمان نصب را کاهش می‌دهد.

..:: اروپائی ها هم پارس اتیلن کیش میخرند ::..

جداول مشخصات ضخامت بر اساس استاندارد DIN8074 و استاندارد ISIRI 1331 و ISIRI 14421 برای لوله پلی اتیلن PE100 با ضریب ایمنی 1.25 و شرایط دمایی 20 درجه و 50 سال فشار کار مجاز تنظیم گردیده است.

    جدول جدید ضخامت لوله پلی اتیلن 10 الی 500
    جدول جدید ضخامت‌ لوله پلی اتیلن 630 الی 2500
    جدول اطلاعات طول عمر لوله پلی اتیلن در دما و فشارهای مختلف.

لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر
لوله پلی اتیلن آبیاری و انتقال گاز

لوله‌های پلی اتیلن سایز 25 میلیمتر ( قطر اسمی خارجی )پارس اتیلن کیش با برترین مواد PE100 در کلاف‌های 100 , 200 و 400 متری طبق جدول استاندارد Inso 14427 تولید می‌گردد.

لوله‌ پلی اتیلن 25 میلیمتری عمدتا به عنوان لوله انشعاب گاز و لوله‌ فرعی در آبیاری و انتقال آب در زمین‌های کشاورزی و آبیاری باغات و گلخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و این لوله‌ها قابلیت نصب انواع دریچه‌ و دریپرهای موجود در بازار را دارا می‌باشد و سازگاری 100 درصدی با تمامی اتصالات استاندارد را دارد.

کاربرد این لوله‌های پلی اتیلن 25 میلیمتر : انشعاب گاز , انتقال گاز , آبیاری معمولی و انتقال آب , انواع سیستم‌های آبیاری قطره‌ای , سیستم‌های آبیاری تحت فشار , سیستم آبیاری بارانی و سیستم‌‌های آبیاری سنتر پیوت، لینیر و رول لاین.
در کاربرد این لوله‌‌های پلی اتیلن به عنوان لوله گاز باید حتما از اتصالات الکتروفیوژن استفاده نمود و جهت کابردهای دیگر لوله سایز 25 روش اتصال این لوله‌‌های پلی اتیلن ( لوله‌های پلی اتیلن سایز ریز ) غالبا بوسیله اتصالات پیچی می‌باشد که البته می‌توان از روش جوش لب به لب (Butt Fusion) نیز استفاده کرد.لوله‌های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش با تكنولوژی مدرن آلمان تولید می‌شود و از مزایای بیشمار این لوله‌های پلی اتیلن به موارد زیر میتوان اشاره کرد :

•    مقرون به صرفه بودن و کم حجم
•    مقاوم در برابر پرتو ماورا بنفش, اسید و مواد شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی
•    ساخته شده از بهترین مواد به منظور حصول اطمینان از کارکرد دقیق و طولانی مدت
•    بهترین انتخاب برای کشت‌های فصلی
•    قابليت نصب در عمق و سطح خاك
•    مقاوم در برابر كشش در هنگام نصب
•    وزن سبك
•    كمترين فضای لازم برای نگهداری در انبار

نکته : لوله‌های پلی اتیلن در فشار‌های کاری 10 , 12.5 , 16 بار به صورت کلاف تولید می‌گردد و در باقی فشارهای کاری به صورت شاخه‌های 12 متری تولید و عرضه خواهد شد. ( مثال : لوله پلی اتیلن با سایز 12 با فشار 10 بار به صورت کلاف و همان لوله‌ پلی اتیلن با فشار 20 به صورت شاخه‌های 12 متری تولید می‌شود )
استفاده از لوله‌های پلی اتیلن کلاف هزینه اتصالات و زمان نصب را کاهش می‌دهد.

..:: اروپائی ها هم پارس اتیلن کیش میخرند ::..

جداول مشخصات ضخامت بر اساس استاندارد DIN8074 و استاندارد ISIRI 1331 و ISIRI 14421 برای لوله پلی اتیلن PE100 با ضریب ایمنی 1.25 و شرایط دمایی 20 درجه و 50 سال فشار کار مجاز تنظیم گردیده است.

    جدول جدید ضخامت لوله پلی اتیلن 10 الی 500
    جدول جدید ضخامت‌ لوله پلی اتیلن 630 الی 2500
    جدول اطلاعات طول عمر لوله پلی اتیلن در دما و فشارهای مختلف


شرکتهای کلایمر

قیمت دستگاه کلایمر

اجاره کلایمر برقی

انواع کلایمر

قیمت کلایمر دست دوم

قیمت بالابر کلایمر

کلایمر تهران

تعمیرات کلایمر

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی

لیست لوله های پلی اتیلن آبرسانی در سایزهای ۲۰ ,۲۵ ,۳۲ ,۴۰ ,۵۰ ,۶۳ ,۷۵ ,۹۰, ۱۱۰ ۱۲۵ ,۱۴۰ ۱۶۰ ,۱۸۰ ,۲۰۰ ,۲۲۵ ,۲۵۰ ,۲۸۰ ,۳۱۵ ,۳۵۵, ۴۰۰, ۴۵۰ ,۵۰۰,۵۶۰ ,۶۳۰ میلیمتر در انواع اتمسفرهای مورد نیاز .لوله های پلی اتیلن آبرسانی جهت مصارف آب شرب ,کشاورزی ,انتقال آبهای خام و کواردی از این دست مورد استفاده قرار میگیرند ,کیفیت این لوله ها در موارد ذکر شده بخصوص در مورد آب شرب بسیار مهم وحیاتی میباشد چرا که برخی از افراد سودجو در هنگام تولید لوله های پلی اتیلن از مواد درجه دو در ترکیبات این لوله ها استفاده میکنند که این زایعات اگر از تولید لوله های پلی اتیلن با همان مواد اولیه باشد طبق استاندارد تا ۱۰ درصد قابل توجیه میباشد اما همانطور که اشاره شد برخی از افراد سودجو زایعاتی بغیر از پلی اتیلن و یا مواد پلی اتیلن با چند دوره بازیافت را در ترکیبات خود استفاده میکنند که این زایعات به جهت بهداشتی هیچگونه ارزشی ندارند ضمن اینکه  کیفیت لوله ها به جهت نوع جوش گیری و اتصال بسیار ضعیف بوده و فاقد ارزش میباشد لذا در هنگام خرید به این مسئله بسیار توجه فرمایید .لوله های پلی اتیلن به جهت اینکه از یک منبع مانند تسویه خانه ها پمپاژ میشوند معمولا بین فشارهای ۶ الی ۱۶ بار و در مواردی جهت سیستمهای فایر فایتینگ از فشار ۲۰ بار تولید و عرضه میگردند که این فشار و یا اتمسفر ارتباط مستقیم با وزن و قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی دارد .قیمت لوله پلی اتیلن نیز بسته به قیمت روز مواد پلی اتیلن که در بورس عرضه میگردد طی یک بازه زمانی و شرایط ارزی معمولا دارای یک نوسان میباشد که این نوسان در قیمت تمام شده ی لوله پلی اتیلن تاثیر نستقیم دارد .لذا از ارائه قیمت لوله های پلی اتیلن به صورت مکتوب در این قسمت معذوریم .
لیست قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی

لیست قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی در سایزهای ۵۰ الی ۱۶۰ میلیمتر و بالاتر در فشارهای کاری ۳٫۲ الی ۵ اتمسفر.قیمت لوله های پلی اتیلن فاضلابی نیز به جهت شناور بودن قیمت مواد پلی اتیلن در هر روز متغیر بوده و قیمتها به صورت روزانه اعلام میگردد لذا خواهشمند است قیمت ها را به صورت روزانه دریافت نمایید .لوله های پلی اتیلن فاضلابی معمولا در سایزهای مشروحه فوق مورد مصرف قرار میگیرند اما در برخی موارد سایزهای بالاتر نیز مورد مصرف قرار میگیرند که بسته به نیاز پروژه ها تولید و عرضه میگردند .این لوله ها معمولا با مواد پلی اتیلن با گرید PE 80 تولید میگردند اما در سایزهای بالاتر میتوان از مواد با گرید PE 100  نیز استفاده نمود .
لیست قیمت لوله پلی اتیلن گازی

لیست قیمت لوله پلی اتیلن گازی در سایزهای ۲۵,۶۳,۹۰,۱۱۰,۱۲۵,۱۶۰,۲۰۰,۲۲۵ میلیمتر با کلیه استانداردها و تاییدیه های شرکت ملی گاز IGS-M-PL-014-01(2) ,EN 1555.لوله های پلی اتیلن گازی به جهت حساسیت بالا و آن هم نوع سیال میبایست در حین تولید مورد برخی از آزمایشات قرار بگیرند که نهایتا با تشکیل شناسنامه برای هر سایز از لوله پلی اتیلن گازی و انجام آزمایشات مختص این لوله ها اجازه خروج صادر و لوله ها به محل پروژه حمل میگردند .لوله های پلی اتیلن گازی از مواد پلی اتیلن خودرنگ که عمدتا وارداتی میباشند تولید میگردند فشار کاری در لوله های پلی اتیلن ۱۶ اتمسفر با مواد PE100  و ۱۲٫۵ بار یا اتمسفر با مواد  PE 80  میباشد که بنا به درخواست پیمانکاران تولید و ارائه میگردد .قیمت لوله های پلی اتیلن گازی نیز به جهت نوسان نرخ ارز و واردات مواد همه روزه دستخوش تغییراتی است که امکان ارائه لیست قیمت به صورت مکتوب در وبسایت را ممکن نمیسازد از این رو برای دریافت لیست قیمت و قیمت لوله پلی اتیلن گازی با شماره های این مجموعه تماس حاصل فرمایید .
لیست قیمت لوله پلی اتیلن کابلی (غلاف فیبر نوری و کابل )

لیست قیمت لوله پلی اتیلن کابلی جهت غلاف کابل برق و مخابرات و فیبرهای نوری در سایزهای ۲۰ میلیمتر الی ۴۰۰ میلیمتر و فشار کاری ۶ و ۱۰ اتمسفر.لوله های پلی اتیلن کابلی از انواع لوله های پلی اتیلن میباشند که به جهت فقدان فشار داخلی معمولا از مواد درجه دو و باصطلاح OFF  تولید میگردند .لوله های پلی اتیلن کابلی و یا برقی که به صورت غلاف کابل مورد استفاده قرار میگیرند عمدتا بین فشارهای کاریه ۶ الی ۱۰ بار تولید و عرضه میگردند .منتهای سایز در این لوله ها ۲۵۰ میلیمتر میباشد که میتوان در صورت نیاز سایزهای بالاتر را نیز در نظر گرفت . قیمت لوله های پلی اتیلن کابلی نیز به جهت نوسان قیمت مواد همه روزه دستخوش تغییرات میباشد لذا جهت دریافت قیمت لوله ه ای پلی اتیلن در سایزهای مشروحه بین ۲۰ میلیمتر الی ۴۰۰ میلیمتر با شماره های ما تماس حاصل نمایید .
لیست قیمت لوله پلی اتیلن فشارقوی

لیست قیمت لوله های پلی اتیلن فشار قوی در سایزهای ۲۰ میلیمتر الی ۶۳۰ میلیمتر با مناسبترین قیمت .۱۰ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر و ۲۰ اتمسفر .

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای بویژه لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر با مواد lowden از انواع لوله های پلی اتیلن نرم میباشند که جهت آبیاری قطره ای در موارد کشاورزی و باغداری مورد استفاده قرار میگیرند .لوله های پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر در اوزان و ضخامتهای متفاوت از یکدیگر تولید میگردند از اینرو قیمت لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر یا همان لوله آبیاری قطره ای دارای قیمتهایی متفاوت از یکدیگر و بر مبنای وزن میباشد ضمن اینکه در مواردی کیفیت لوله های پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر سبب میشود که قیمت تنزل پیدا کند به این صورت که برخی از افراد سودجو در ترکیبات این لوله های مواد پلی اتیلن  off grade  یا مواد پلی اتیلن بازیافتی و درجه دو استفاده میکنند که این مسئله قیمت لوله را به شدت پایین میاورد ضمن اینکه کیفیت لوله های آبیاری قطره ای نیز به سبب همین فرایند بسیار شکننده شده و در هنگام استفاده با شکستگی و یا روزنه های ریزی در بدنه لوله مواجه میشوید که سوای قیمت و وقت تلف شده بار هزینه ای نیز برای شما دارد .در نظر داشته باشید که کیفیت ولو با قیمت بالا بسیار ارزنده تر از نامرغوب بودن لوله هاست که این مسئله شاید در وحله اول خودنمایی نکند اما پس از گذشت مدتی متوجه علائم شکستگی و یا ترک خواهید شد .
مواد pe63 امروزه تقریبا از رده خارج شده اند و به دلیل وزن و ضخامت بالای لوله تولید شده با این مواد، قیمت لوله نیز گرانتر است.

مواد pe80 جدیدتر بوده و بیشترین استفاده را دارد. لوله تولید شده با این مواد با وزن و ضخامت کمتر تحمل فشار بیشتری را دارد.

مواد pe100 جدیدترین نوع مواد اولیه رایج در بازار است که لوله های تولید شده با آن بسیار سبک و ضخامت کمی دارند.

لوله های پلی اتیلن با توجه به میزان تحمل فشار نیز دسته بندی می شود که از 4 بار تا 16 بار در این لیست قیمت موجود است.

هر چه تحمل فشار دیواره لوله پلی اتیلن بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد
 

مازاد پروژه با تخفیف ویژه
لوله مارکت سامانه استعلام آنلاین لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن بصورت عمده جهت خریداران محترم می باشد.
لوله پلی اتیلن در سایزهای 16، 20، 25، 32، 40، 50، 63، 75، 90، 110، 125، 200، 250، 280، 315، 355، 400 تا 2500 میلیمتر با کیفیت گرید A  برای انتقال آب، کشاورزی، غلاف کابل به همراه تخفیف و ارسال به تمام کشور
سامانه استعلام قیمت لوله و اتصالات ایران با عنوان لوله مارکت تولید کننده و تامین کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن آماده ارائه قیمت روز لوله و اتصالات پلی اتیلن می باشد.

سامانه آنلاین لوله مارکت استعلام قیمت لوله پلی اتیلن 1 اینچ با کیفیت مواد P63 , P80 , P100 آماده ارائه خدمات و فروش می باشد.
مصرف کنندگان و پیمانکاران محترم جهت دریافت قیمت لوله پلی اتیلن 1 اینچ از طریق سامانه لوله مارکت اقدام به دریافت قیمت نمایند و بعد از تایید همکاران, محصول را دریافت کنند.
جهت دریافت آخرین قیمت لوله پلی اتیلن 1 اینچ از طریق سامانه لوله مارکت اقدام به دریافت پیش فاکتور کنند و یا برای سهولت به تلگرام شرکت درخواست خود را ارسال کنند.

قیمت لوله پلی اتیلن

در لیست زیر، می‌توانید قیمت روز لوله های پلی اتیلن، در سایزها و استانداردهای مختلف را مشاهده کنید. لوله‌های پلی‌اتیلن از سایز 16 تا 710 میلی‌متر با بهترین متریال پلی اتیلن داخلی و خارجی جهت مصارف آبرسانی، گازرسانی، فاضلاب، کاورینگ خطوط انتقال برق و فیبرهای نوری قابل عرضه است.

لوله های پلی اتیلن ارائه شده در این مجموعه در گریدهای مختلف و باتوجه به نیاز و سفارش مشتری با انجام مشاوره تلفنی تولید و ارسال می‌شوند.

این لوله ها دارای فشار کاری ۴ تا ۲۵ اتمسفر هستند و متناسب با نوع پروژه تعریف و تولید می‌شوند.

 بهترین پیشنهاد قیمت با توجه به محل تخلیه شما ارائه می گردد.

برای ثبت سفارش با ما در تماس باشید:

راهنمای خرید

پس از استعلام قیمت محصول توسط شما، کارشناسان فروش آهن آنلاین، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را در قالب پيش فاكتور به اطلاع شما می‌رسانند. پس از تایید پرداخت، واحد ترابری و لجستیک آهن آنلاین دستور بارگیری و ارسال بار را دریافت می‌کند؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری، اقدام می‌کند.

چند نکته در هنگام خرید

- مشخصات و ویژگی‌های هر محصول، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل (کارخانه یا بنگاه)، واحد، قیمت هر واحد و هم‌چنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی در لیست قیمت‌ها آورده شده است.

- برای مشاهده نوسانات و«نمودار قیمت محصول»، روی آیکون نمودار مرتبط با هر محصول کلیک کنید.

- با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان آهن آنلاین در تماس باشید: 

- در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و مشاوره در زمینه خرید و فروش، با کارشناسان آهن آنلاین در تماس باشید

لیست قیمت انواع لوله پلی اتیلن

لیست قیمت انواع لوله پلی اتیلن به سایز(میلیمتر و اینچ )فشار قوی، فشار بالا و در فشارهای اتمسفر و بار در گریدهای  PE 63-PE 80- PE 100 با  توجه به جدول لوله های پلی اتیلن که در زیر گرد آوری گردید در انواع استاندارد و غیر استاندارد جهت کابل (درجه دو)کلاف و یا شاخه های ۶ و ۱۲ متری و فشار کاریه ۴ اتمسفر ,۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر ,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر ,۲۰ اتمسفر و ۲۵ اتمسفر تولید و اعلام می‌گردد.لیست قیمت لوله های پلی اتیلن را به قیمت روز لوله پلی اتیلن در انواع قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی,قیمت لوله پلی اتیلن گازی ,قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی ,قیمت لوله پلی اتیلن فاضلاب ,قیمت لوله پلی اتیلن درجه یک (گریدA)قیمت لوله پلی اتیلن گرید(B)قیمت لوله پلی اتیلن کابلی و قیمت لوله پلی اتیلن کابلی جهت غلاف فیبر نوری و کابل برق و مخابرات .جهت دریافت استعلام قیمت روز لوله پلی اتیلن با ما در تماس باشید .
سایز لوله های پلی اتیلن به میلیمتر

سایز لوله های پلی اتیلن به میلیمتر عبارتند از لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۲۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۲۵ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۳۲ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۴۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۵۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۷۵ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۹۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۱۱۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۱۲۵ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۱۴۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۱۶۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۱۸۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر لوله پلی اتیلن ۲۲۵ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۲۵۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۲۸۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۳۱۵ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۳۵۵ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۴۰۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۴۵۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۵۰۰ میلیمتر لوله پلی اتیلن ۵۶۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۶۳۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۷۱۰ میلیمتر, لوله پلی اتیلن ۸۰۰ میلیمتر

سایز لوله های پلی اتیلن به اینچ و میلیمتر (جهت دریافت قیمت تماس بگیرید )

    لوله پلی اتیلن ۱۶  میلیمتر =لوله پلی اتیلن ۳/۸ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۲۰ میلیمتر = لوله پلی اتیلن ۱/۲ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر  (قیمت لوله پلی اتیلن ۲۰ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۲۵ میلیمتر =لوله پلی اتیلن ۳/۴ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۲۵ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۳۲ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۱ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر  (قیمت لوله پلی اتیلن ۳۲ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۴۰ میلیمتر =لوله پلی اتیلن ۱۱/۴ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر  (قیمت لوله پلی اتیلن ۴۰ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۵۰ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۱۱/۲ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر  (قیمت لوله پلی اتیلن ۵۰ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر =لوله پلی اتیلن ۲ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۷۵ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۲۱/۲ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۷۵ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۹۰ میلیممتر=لوله پلی اتیلن ۳ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۹۰ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۱۱۰ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۴ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۱۱۰ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۱۲۵ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۵ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلیاتیلن ۱۲۵ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۱۴۰ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۵/۶ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۱۴۰ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۱۶۰ میلیمتر =لوله پلی اتیلن ۶ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۱۶۰ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۱۸۰ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۷/۲ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۱۸۰ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۸ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۲۰۰ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۲۲۵ میلیمتر =لوله پلی اتیلن ۹ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۲۲۵ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۲۵۰ میلیمتر =لوله پلی اتیلن ۱۰ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۲۵۰ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۲۸۰ میلیمتر = لوله پلی اتیلن ۱۱ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر قیمت لوله پلی اتیلن ۲۸۰ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۳۱۵ میلیمتر =لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۳۱۵ میلیمتر )
    لوله پلی اتیلن ۳۵۵ =لوله پلی اتیلن لوله پلی اتیلن ۱۴ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر   (قیمت لوله پلی اتیلن ۳۵۵ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۴۰۰ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۱۶ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر  (قیمت لوله پلی اتیلن ۴۰۰ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۴۵۰ میلیمتر=لوله پلی اتیلن ۱۸ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۴۵۰ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۵۰۰ میلیمتر =لوله پلی اتیلن ۲۰ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۵۰۰ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۵۶۰=لوله پلی اتیلن ۲۲ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۵۶۰ میلیمتر)
    لوله پلی اتیلن ۶۳۰=لوله پلی اتیلن ۲۴ اینچ در انواع ۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر (قیمت لوله پلی اتیلن ۶۳۰ میلیمتر)

لوله پلی اتیلن

اینکه لوله پلی اتیلن چیست و چه عملکردی دارد را میتوان اینطور بیان نمود که لوله های پلی اتیلن از انواع لوله هایی هستند که جهت انتقال سیالات بیشتر با ماهیت مایع و در برخی مواقع جهت انتقال خطوط گاز به کار میروند .لوله های پلی اتیلن محفظه هایی تو خالی هستند که بسته به نوع فشار سیال ورودی و مقدار دبی آن دارای ابعاد و فشارهایی متناسب با نیاز پروژه تولید میگردند که از استحکام بالایی در مقایسه با انواع مشابه خود دارند .لوله های پلی اتیلن در مقوله ی آبرسانی کشاورزی گازرسانی و در برخی موارد جهت کاورینگ خطوط فیبر نوری و زهکشی مورد استفاده قرار میگیرند .لوله های پلی اتیلن در فشارها یا اتمسفرهای تعریف شده تحت عنوانهای ۴  اتمسفر ۶,۸,۱۰,۱۲٫۵ ,۱۶ ,۲۰ اتمسفر در شاخه های ۶,۱۲ و یا کلافهای ۱۰۰ متری تولید میگردند .

سایز لوله های پلی اتیلن به اینچ عبارتند از :

لوله پلی اتیلن ۱/۲ اینچ,لوله پلی اتیلن ۳/۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۱/۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۱/۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۱/۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۳اینچ, لوله پلی اتیلن ۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۵ اینچ, لوله پلی اتیلن ۶ اینچ, لوله پلی اتیلن ۸ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۰ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۶ اینچ, لوله پلی اتیلن ۱۸ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۰ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۴ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۶ اینچ, لوله پلی اتیلن ۲۸ اینچ, لوله پلی اتیلن ۳۰ اینچ, لوله پلی اتیلن ۳۲ اینچ, لوله پلی اتیلن ۳۲ اینچ

 برای بدست آوردن قیمت لوله های پلی اتیلن و به منظور استفاده درست از جدول لوله های پلی اتیلن به موارد زیر توجه فرمایید

لوله های پلی اتیلن تشکیل شده از مواد پلی اتیلن میباشند که قیمت این مواد در بورس همواره دارای تغییر میباشد و ثبات نسبی در قیمت لوله های پلی اتیلن وجود ندارد بنا بر این پس از دریافت قیمت هر کیلوگرم از لوله های پلی اتیلن آن قیمت را در وزن معیین هر سایز از لوله که میتواند متشکل از PE 80 یا PE 100  باشد ضرب نموده سپس حاصل بدست آمده قیمت هر متر از لوله مورد نظر را نمایان میسازد.
جدول وزن لوله های پلی اتیلن اعم از PE 80 –PE 100

موارد مصرف لوله های پلی اتیلن

از لوله های پلی اتین در موارد بسیاری مانند آبرسانی ,گازرسانی ,کاورینگ کابل و کشاورزی میتوان بهره جست خواص گوناگونی چون انعطاف پذیری بالا ,حمل و نصب راحت . قیمت مناسب از مزیتهای ویژه ی لوله های پلی اتیلن میباشد .لوله های پلی اتیلن به دو صورت کلاف و شاخه تولید میگردد که این مورد در انجام هر چه سریعتر و نصب راحتتر پروژه های آبرسانی و غیره بسیار حائذ احمیت میباشد .لئله های پلی اتیلن در فشارهای کاری متناسب با نیاز هر پروژه تولید میگردد و تولید و تامین این محصول به لحاظ شرایط ویژه مواد پلی اتیلن در ایران به سرعت انجام میپذیرد که این مسئله در روند اجرای پروژه ها بسیار مهم و حیاتی است .دامنه ی سایز بندی لوله های پلی اتیلن همانطور که در جدول بالا مشاهده میکنید بسیار وسیع میباشد که این مسئله میتواند اجرای پروژه را به سرعت پیش ببرد .
انواع لوله های پلی اتیلن به لحاظ نوع فشار و کاربری

لوله های پلی اتیلن در انواع آبرسانی ,گازرسانی ,کابلی و زهکشی در فشارهای کاریه ۴ اتمسفر ,۶ اتمسفر ,۸ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر ,۱۲٫۵ اتمسفر ,۱۶ اتمسفر ,۲۰ اتمسفر و ۳۲ اتمسفر در مقاطع سایزی بین ۱۶ میلیمتر الی ۸۰۰ میلیمتر جهت کلیه موارد ذکر شده مورد استفاده قرار میگیرند .از مهمترین موارد مصرف لوله های پلی اتیلن میتوان جهت انتقال آب در انواع صنعتی و کشاورزی نام برد که بیش از ۹۰ درصد مصرف این لوله را پوشش میدهد .امروزه با پیشرفت چشمگیر صنایع مختلف در مقوله های آبخیز داری موارد مصرف لوله های پلی اتیلن نیز به جهت قیمت مناسب لوله های پلی اتیلن افزایش چشمگیری پیدا کره است ,از اینرو لوله های پلی اتیلن را میتوان در سایزها و فشارهای کاری بالا نیز تا سایز ۲۰۰۰ میلیمتر تولید و مورد استفاده قرار داد .

محاسبه قیمت روز لوله های پلی اتیلن

قیمت لوله های پلی اتیلن بسته به میزان درخواست و نوع قیمت مواد پلی اتیلن در هر روز بستگی دارد به گونه ای که با توجه به شرایط بورس و قیمت مواد پتروشیمی در هر روز میتوان قیمت لوله های پلی اتیلن را طبق جدول استانداد تعریف شده در چند سطر بالا مورد محاسبه قرار داد.لوله های پلی اتیلن دارای گریدهای مختلفی به جهت توان تولید و نوع مواد مصرفی لوله دارا میباشند.نوع مواد مصرفی در تولید لوله های پلی اتیلن و امکان تولید آن به وسیله ی دستگاههای پیشرفته  که دقت لازم و کافی را در تولید و کالیبره کردن لوله های پلی اتیلن داشته باشند بسیار حائذ اهمیت میباشد .لوله های پلی اتیلن طبق نظر وزارت جهاد کشاورزی در دسته بندیهایی به جهت توان تولید و استانداردهای تولید لوله در کارخانه قرار میگیرند که اصطلاحا به آن گرید کارخانه یا گرید لوله های پلی اتیلن میگویند که در سه دسته A B C  قرار میگیرند .لازم به ذکر است که لوله های پلی اتیلن به جهت تراکم سایز در وسعت بالا و ابعاد فشاری و نوع مواد پلی اتیلن که pe80    pe 100  میباشد همه روزه با توجه به گرید کارخانه و لوله های پلی اتیلن و همچنین قیمت مواد پلی اتیلن دستخوش تغییراتی میگردد که امکان ارائه قیمت به صورت قیمت پایه و ٍابت را از تولید کننده صلب مینماید
انواع استاندارد در لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن تحت فشار طبق استانداردDIN-8074  ۱۴۴۲۷ در زیر مجموعه های

استاندارد ۱-۱۴۴۲۷  استاندارد ۲-۱۴۴۲۷ استاندارد ۳-۱۴۴۲۷ استاندارد ۴-۱۴۴۲۷ استاندارد ۵-۱۴۴۲۷ استاندارد ۷-۱۴۴۲۷ از جمله استانداردهای ملی میباشند که در فرایند تولید مورد استفاده قرار میگیرند
گرید لوله های پلی اتیلن چیست ؟

گرید لوله های پلی اتیلن ارتباط مستقیم با نوع مواد پلی اتیلن دارد .لوله های پلی اتیلن در انواع گرید pe63-pe80-pe100  تولید میگردند اما در این بین و با توجه به نوع مواد و استانداردهای جدید در تولید لوله های پلی اتیلن گرید pe 63  از دور رقابت خارج شده و جایگزین آن گریدهای  pe80 , pe 100  گردیده است که هم مقاومتر و هم از لحاظ وزن و قیمت مرقوم به صرفه است .
نوع سایز و فشار کاری لوله های پلی اتیلن در هر سایز

لوله های پلی اتیلن در سایزهای بین ۱۶ میلیمتر الی ۲۰۰۰ میلیمتر در فشارهای ۴ اتمسفر ۶ اتمسفر ۱۰ اتمسفر ۱۲٫۵ اتمسفر و ۱۶ اتمسفر تولید میگردند که هر کدام در انواع آبرسانی ,فاضلاب ,گاز و حتی غلاف کابل مورد استفاده قرار میگیرند .
حمل لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن بسته به انئازه و حجم لوله دارای ابعاد ۶ متر ۱۲ متر و کلافهای عمدتا ۱۰۰ متری و ۵۰ متری تولید میگردند که بسته به میزان جایگیری در هر ظرفیت از ماشینهای تک محور دو محور و ترانزیت و یا تریلی قرار میگیرند که جدول زیر میزان بارگیری در هر سایز را بیان مینماید
قیمت تمام شده لوله پلی اتیلن

قیمت لوله های پلی اتیلن بستگی به چند مورد اصلی در اعلام قیمت دارد .لوله های پلی اتیلن با توجه به وزن هر متر از لوله در سایزهای مختلف دارای وزنی برابر با استاندارد  DIN 8074  آلمان دارا میباشند که این وزن با توجه به قیمت مواد پلی اتیلن در هر روز متغایر است لذا قیمت مواد پلی اتیلن اصلیترین گزینه در این مورد میباشد که موارد دیگری چون هزینه حمل ,ارزش افزوده یا مالیات ,و هزینه های تولید در هر متر به قیمت تمام شده ی این لوله ها اضافه میگردد که نهایتا قیمت تمام شده ی این لوله در هر سایز را شامل میشود .لذا جهت دریافت قیمت لوله های پلی اتیلن این موارد را در نظر داشته باشید و صرفا قیمت مواد پلی اتیلن را در براورد قیمت لحاظ قرار ندهید .

اساس قیمت گذاریه لوله پلی اتیلن

اساس قیمت در لوله های پلی اتیلن همانطور که گفته شد قیمت مواد پلی اتیلن است که مواردی چون هزینه های حمل ,هزینه تولید و نهایتا ضایعات و نرخ مواد پلی اتیلن در هر روز را شامل میشود . اما اصلی ترین آیتم در اعلام قیمت لوله های پلی اتیلن سایز و نوع فشار کاری در این لوله های میباشد که همانطور که گفته شد و طبق محاسبات استانداردهای بین المللی وزن هر متر لوله در فشارهای مختلف مهمترین عامل در تعیین قیمت لوله های پلی اتیلن میباشد .جهت دریافت و مشاهده وزن هر متر از لوله های پلی اتیلن در فشارهای کاری منطبق با نوع مواد پلی اتیلن میتوانید از جدول وزن لوله های پلی اتیلن در همین صفحه بازدید نمایید .
قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله های پلی اتیلن آبرسانی از انواع پر مصرف در لوله های پلی اتیلن میباشند .لوله های پلی اتیلن آبرسانی در اقطار ۲۰ میلیمتر الی ۱۰۰۰ میلیمتر بسته به میزان فشار لوله های پلی اتیلن به صورت کلاف و شاخه تولید میگردند که نوع مواد پلی اتیلن که شامل pe80 /pe 100  است در قیمت نهایی این لوله ها تاثیر گذار میباشد .قیمت لوله های پلی اتیلن آبرسانی طبق جداول استاندارد و وزن لوله های پلی اتیلن دارای اوزانی میباشد که با توجه به هزینه های تولید ,حمل و نقل و زایعات میتوان قیمت نهایی را در لوله های پلی اتیلن آبرسانی طبق آن براورد نمود .قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی را همه روزه میتوانید از این مجموعه در گریدهای مورد نظر دریافت نمایید .
قیمت لوله پلی اتیلن گازی

لوله های پلی اتیلن گازی از انواع لوله های پلی اتیلن هستند که دارای حساسیت ویژه ای نسبت به انواع لوله های آبرسانی و فاضلابی میباشند لوله های پلی اتیلن گازی متشکل از مواد پلی اتیلن خودرنگ میباشند که معمولا به لحاظ قیمتی بالاتر از مواد پلی اتیلن سفید میباشند .قیمت لوله های پلی اتیلن گازی نیز مانند انواع لوله های پلی اتیلن دارای فراز و نشیبهایی است که مهمترین آنها اعلام قیمت بورس در هر روز میباشد .قیمت لوله پلی اتیلن گازی را میتوان در سایزهای ۲۵ میلیمتر الی ۲۲۵ میلیمتر در استاندار  SDR 11 که همان PN16  با مواد PE 100  میباشد از این مجموعه دریافت نمود .

قیمت لوله پلی اتیلن درجه دو آبرسانی

در برخی از موارد و در پروژه هایی که دارای حساسیت بالایی نیستند برخی از مصرف کنندگان که عموما کشاورزان هستند به لحاظ نوع بودجه ای که دارند ترجیح میدهند از لوله هایی استفاده کنند که هزینه کمتری برایشان داشته باشد لذا از لوله هایی با کیفیت پایینتر و ارزانتر استفاده میکنند به این لوله ها لوله های پلی اتیلن درجه دو و یا بدون استاندارد میگویند که البته لوله های پلی اتیلن بدون مهر استاندارد صرفا نوع مواد و هولوگرام استانداردشان کمی متغایر است و در ظاهر و ابعاد هیچ گونه مغایرتی با اقلام استاندارد ندارند از اینرو میتوان در پروژه های مختلف کشاورزی به تناوب از این لوله ها نیز بهره برد .قیمت لوله پلی اتیلن درجه دو آبرسانی به نسبت مناسبتر و ارزانتر از لوله های پلی اتیلن درجه یک و استاندارد است زیرا در ترکیبات این لوله ها از مواد درجه دو و ضایعات لولهه ی پلی اتیلن استفاده گردیده که خوب به نسبت مواد پلی اتیلن درجه یک بسیار پایینتر است .جهت دریافت قیمت لوله پلی اتیلن درجه دو با قیمتی رقابتی و کیفیتی ممتاز با ما در تماس باشید .
قیمت لوله پلی اتیلن درجه دو کابلی

لوله های پلی اتیلن کابلی از انواع لوله های پلی اتیلن هستند که از مواد درجه دو و صرفا جهت عبور کابل از آنها استفاده میگردد. قیمت لوله های پلی اتیلن کابلی معمولا به جهت آف گرید بودن مواد مصرفی در ترکیباتشان مناسبتر و ارزانتر است زیرا و به جهت نداشتن بار فشار در داخل این لوله ها به جهت عبور کابل و یا فیبر نوری لزومی بر استفاده از لولههای پلی اتیلن با کیفیت گرید  A وجود ندارد و صرفا میتوان از لوله های پلی اتیلن با حداقل کیفیت جهت این نوع از پروژه ها استفاده نمود .قیمت لوله های پلی اتیلن کابلی نیز معمولا دستخوش تغییراتی در قیمت مواد پلی اتیلن است که بسته به شرایط روز مواد پلی اتیلن در نوسان است .لوله های پلی اتیلن کابلی در سایزهای ۲۰ میلیمتر الی ۳۱۵ میلیمتر در انواع فشارهای کاری تولید میگردند . جهت دریافت قیمت لوله پلی اتیلن کابلی قابل استفاده در انتقال کابلهای مخابراتی و انواع فیبر نوری با ما در تماس باشید .

قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی

قیمت لوله های پلی اتیلن کشاورزی نیز مانند دیگر انواع لوله های پلی اتیلن طبق استاندارد و جدول استاندارد و وزن لوله پلی اتیلن بر مبنای هر متر تبیین میگردد .لوله های پلی اتیلن کشاورزی از بیشترین مصرف در این صنعت یعنی تولید لوله های پلی اتیلن برخوردارند و قیمت لوله های پلی اتیلن در مقطع کشاورزی با توجه به نیاز این صنعت به لوله های پلی اتیلن میبایست با حداقل قیمت به روز آوری گردد . لوله های پلی اتیلن کشاورزی در فشارهای ۴ اتمسفر ۶ اتمسفر ۸ اتمسفر و ۱۰ اتمسفر در انواع کلاف و شاخه های ۶ و ۱۲ متری در این مجموعه با قیمت مناسب عرضه میگردد .لوله های پلی اتیلن مورد استفاده در صنعت کشاورزی در سایزهای زیر تولید و عرضه میگردد.:

    لوله پلی اتیلن ۱۶ میلی متر جهت آبیاری قطره ای در ضخامتهای ۱٫۲ و ۱٫۴ در کلافهای ۴۰۰ متری و ۲۰۰ متری
    لوله پلی اتیلن ۲۰ میلیمتر ۲۵ میلیمتر ۳۲ میلیمتر ۴۰ میلیمتر ۵۰ میلی ۶۳ میلیمتر ۷۵ میلیمتر ۹۰ میلیمتر ۱۱۰ میلیمتر ۱۲۵ میلیمتر ۱۶۰ میلیمتر ۲۰۰ میلیمتر ۲۵۰ میلیمتر ۳۱۵ میلیمتر و ۴۰۰ میلیمتر  در فشارهای۶ اتمسفر  ۱۰ اتمسفر و ۱۶ اتمسفر
 

قیمت لوله کاروگیت

فروش و قیمت روز لوله کاروگیت فاضلابی در اقطار مختلف جهت کلیه پروژه های فاضلابی با رعایت کلیه استانداردهای لازم. لوله های کاروگیت درسایزهای۱۱۰,۱۲۵,۱۶۰,۲۰۰,۲۵۰,۳۱۵,۴۰۰,۵۰۰,۶۰۰,۷۰۰,۹۰۰,۱۰۰۰,۱۲۰۰,۱۴۰۰,۱۵۰۰,۱۶۰۰,۱۸۰۰,۲۰۰۰,۲۵۰۰ میلیمتر به همراه کلیه اتصالات لوله کاروگیت اعم از زانو ,سراهی و کوپلر کاروگیت  در این مجموعه با قیمت مناسب بفروش میرسد.

ضمن پوزش از ارائه نکردن لیست قیمت لوله کاروگیت به جهت نوسانات قیمت مواد پلی اتیلن خواهشمند است جهت خرید لوله های کاروگیت در ابعاد ذکر شده با شماره های فوق تماس حاصل فرمایید و مطمئن باشید مناسبترین قیمت را از این مجموعه دریافت خواهید نمود جهت خرید لوله های کاروگیت ۳۱/۵ کیلونیوتن ۶۴ کیلونیوتن و ۱۶ کیلونیوتن با شماره های فوق تماس حاصل نمایید.

IMG_2569

    برای مطالعه پیشنهاد میکنیم:لوله پلی اتیلن فاضلابی

قیمت لوله های کاروگیت بسته به نیاز مشتری و کمیت آن میتواند تغییر نماید. پروژه های بسیار زیادی در زمینه فاضلاب به انجام رسیده است که در شهرهای مختلفی به انجام رسیده است. تولیدات این مجموعه با توان تولید بالا و کیفیت ممتاز به همراه کلیه استانداردهای لازم و بازرسی سطح یک ارائه گردیده است که گواه کیفیت و قیمت مناسب لوله های تولیدی این مجموعه می‌باشد.

spiral111
نحوه ی محاسبه قیمت لوله کاروگیت

لوله های کاروگیت به جهت نوع متریال و میزان نیاز مواد پلی اتیلن در هر سایز و وزن هر متر لوله دارای قیمتی متفاوت از یکدیگر میباشند به اینصورت که میزان وزن هر متر لوله را در هر بازه زمانی بسته به قیمت مواد پلی اتیلن در آنروز میتوان محاسبه نمود که این قیمت مواد بعلاوه ی ارزش افزوده و میزان زایعات لوله بعلاوه مقدار سود کارخانه در هر کیلو قیمت تمام شده ی این لوله را در هر وزن و سایزی مشخص مینماید .لوله های کاروگیت علاوه بر خود لوله دارای قطعاتی ستند که واشر یک نمونه از آن متریالهاست واشر های لوله کاروگیت نیز در چند دسته به لحاظ متریالی قرار میگیرند که مهمترین آنها از لحاظ استاندارد  EPDM  میباشد که الزاما همه شرکتهای تولید کننده ی کاروگیت میبایست در تولیداتشان از این نوع متریال واشر استفاده نمایند .در هنگام خرید لوله کاروگیت حتما این مورد را لحاظ قرار دهید که قیمت تمام شده ی لوله به چه صورت تعریف میگردد اینکه لوله کاروگیت دارای کوپلر و واشر باشد و نوع جنس واشرها از چه چیزی است و نهایتا هزینه ی حمل .بنابراین حتما در هنگام خرید لوله ها را بر اساس داشتن کوپلر و اشر از نوع  epdm خریداری نمایید .

قیمت هر متر لوله کاروگیت

لوله های کاروگیت قیمتهای متفاوتی از یکدیگر دارند و این تفاوت قیمت به میزان وزن هر متر لوله پلی اتیلن در هر سایز دارد به اینصورت که مقدار ورن هر متر از لوله های کاروگیت در هر سایز مشخص ضربدر قیمت هر کیلو گرم از مواد پلی اتیلن در هر روز میگردد .قیمت مواد پلی اتیلن نیز بعلاوه ی ارزش افزوده یا مالیات ان جنس بعلاوه هزینه های تولید و ضایعات و حمل کالا تا کارخانه عددی را حاصل میشود که قیمت نهایی لوله کاروگیت در هر متر میگویند .لوله های کاروگیت در سایزهای ۱۱۰ میلیمتر الی ۲۰۰۰ میلیمتر در این مجموعه تولید و عرضه میگردد که ذیلا به وزن لوله های تولیدی اشاره میگردد .لوله های کاروگیت در سه نوع فشار حلقوی تولید میگردند که عبارتند از ۱۶ کیلو نیوتن ,۳۱٫۵ کیلو نیوتن و ۶۴ کیلو نیوتن میباشند که اختصارا SN 4 /SN 8  نامیده میشوند و بر این اساس و بر مبنای وزن هر متر از لوله کاروگیت در سایزهای متفاوت و فشار حلقوی تعیین قیمت میگردند .لوله های کاروگیت همانطور که اشاره شد در سه نوع فشار کاری تولید میگردند که بیشتر در دو نوع اول و با فشارهای SN 4 -SN 8  بیشترین مصرف را دارا میباشند .در جدول زیر میزان وزن هر متر از لولهه ای کاروگیت در سایزهای ذکر شده ارائه میگردد .
جدول وزن لوله های کاروگیت بر مبنای کیلوگرم بر متر

    لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۲ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۲٫۵ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر۳۱٫۵   کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۳٫۲ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر ۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۳٫۶۵ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۵٫۲ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۵٫۸ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۸ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۹ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۱۲٫۵ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۱۴٫۵ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۱۷٫۵ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۶۰۰میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۲۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۲۴ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۲۸ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۳۴ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۳۸ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۴۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۵۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۱۰۰۰میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۵۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۵۸ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۷۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۹۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۱۱۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۱۴۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۱۸۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر ۱۶ کیلو نیوتن ۱۸۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۱۸۰۰ میلیمتر۱۶  کیلونیوتن
    لوله کاروگیت ۱۸۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن وزن لوله کاروگیت ۱۸۰۰ میلیمتر ۳۱٫۵ کیلو نیوتن ۲۱۰ کیلو گرم در هر متر بعلاوه هزینه های حمل و تولید و قیمت مواد پلی اتیلن = قیمت لوله کاروگیت ۱۸۰۰ میلیمتر۳۱٫۵ کیلونیوتن

سایز لوله های کاروگیت

    لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۳۱٫۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشرEPDM
    لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله کاروگیت ۳۱۵میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱٫۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشرEPDM
    لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله کاروگیت ۱۲۰۰میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن به همراه کوپلر و واشر EPDM
    لوله اسپیرال کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن جوشی
    لوله اسپیرال کاروگیت ۱۶۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن جوشی
    لوله اسپیرال کاروگیت ۱۸۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن جوشی
    لوله اسپیرال کاروگیت ۲۰۰۰میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن جوشی
    لوله اسپیرال کاروگیت ۲۲۰۰میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن جوشی
    لوله اسپیرال کاروگیت ۲۴۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن جوشی
    لوله اسپیرال کاروگیت ۲۵۰۰ میلیمتر با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن و ۳۱۰۵ کیلو نیوتن جوشی
لوله کاروگیت چیست

لوله های دوجداره پلی اتیلن با همان لوله های کاروگیت همانطور که در تصویر میبینید به لوله هایی گفته میشود که دارای دو جداره ، یکی بیرونی با شکل ظاهری موجدار و یا به عبارتی حلقه حلقه و یکی لایه درونی لوله که دارای سطحی صاف میباشد که جهت عبور سیالات با ماهیتهای فاضلابی اسیدی و بازی و پسابهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند لوله های کاروگیت فشار بار داخلی ندارند یعنی سیال در حال عبور از داخل این لوله ها دارای فشار بار داخلی نیست و این لوله ها عملا به عنوان یک جوی زیر زمینی وظیفه انتقال سیالات مایع را به عهده دارند .لوله های کاروگیت دارای یک سطح بیرونی نیز میباشند که به صورت حلقه حلقه و دارای استحکام بالا یی میباشند و کلیه فشارهای سطحی و زیر سطحی اعم از  بار زنده و مرده را در زیر سطح زمین متحمل میشوند و علت این حلقه حلقه شدن سطح لوله به دلیل استحکام بخشی به لوله می‌باشد.

لوله های کاروگیت در سه بخش فشاری دسته بندی میگردند (منظور از فشار ،فشار بار خارجی است) که به ترتیب عبارتند از ۱۶ /۳۱٫۵/۶۴ کیلونیوتن که هرکدام مصرف خاصی به لحاظ نوع سطح خاک فشار بار سطحی و زیر سطحی دارند .امروزه ما لوله های کاروگیت را به این صورت در دنیای خود و در روزمرگی در خیابانها و کوچه ها میبینیم با داخلی زرد رنگ و سط مقطعی برنگ سیاه .

 

لوله کاروگیت
روشهای تولید لوله کاروگیت و لوله اسپیرال کاروگیت

لوله های کاروگیت در سایزهای مختلفی به دو صورت لوله کاروگیت و لوله اسپیرال کاروگیت تولید میگردند که در واقع فقط روش تولید متفاوت است به این صورت که در تولید لوله های کاروگیت مواد پلی اتیلن به صورت یک تکه قالبگیری و پرس میشود اما در تولید لوله های اسپیرال کاروگیت شیوه تولید بسیار فرق میکند . در این روش پروفیل یا همان برجستگیهای روی لوله توسط اکسترودری که پروفیل لوله را تولید میکند پس از سرد شدن و گذشتن از آب داخل وان خنک شده و به تدریج به صورت مارپیچ رول میگردد و توسط یکسرس فعل و انفعالات به یکدیگر چسبانده میشود .

پس از چسبیدن لایه داخلیه لوله که به رنگ زرد میباشد به جداره داخلیه لوله و روی پروفیلها مینشیند و توسط قلتکهای تعریف شده با فشار بالا بر روی لوله چسبانده میشود . این لوله ها معمولا در سایزهای بالا یعنی از سایز ۱۰۰۰ الی ۲۵۰۰ تولید میگردند .سایزهای لوله های کاروگیت و اسپیرال کاروگیت عبارتند از :

سایز لوله های کاروگیت و اسپیرال کاروگیت با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن ,۳۱٫۵ کیلو نیوتن ,۶۴ کیلو نیوتن

لوله کاروگیت ۱۱۰ میلیمتر, لوله کاروگیت ۱۲۵ میلیمتر, لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر, لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر, لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر, لوله کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر, لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر, لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر, لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر, لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر, لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر ,لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر,لوله اسپیرال کاروگیت ۱۶۰۰ میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت ۱۸۰۰ میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت ۲۰۰۰ میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت ۲۴۰۰میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت ۲۵۰۰ میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت ۳۰۰۰ میلیمتر
لوله اسپیرال کاروگیت

لوله کاروگیت و اسپیرال کاروگیت پلی اتیلن

لوله کاروگیت فاضلابی

لوله های کاروگیت به صورت کلی جهت انتقال سیالات فاضلابی و پسابهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند از این رو به لوله های کاروگیت ,لوله های کاروگیت فاضلابی نیز میگویند . لوله های کاروگیت فاضلابی نیز در دو نوع کاروگیت و اسپیرال کاروگیت تولید میگردند که از لحاظ ظاهری با یکدیگر برابرند و فقط نوع تولیدشان با یکدیگر متفاوت میباشد .لوله های کاروگیت معمولا به صورت کوپلر سرخود از سایز ۱۱۰ الی ۱۲۰۰ میلیمتر تولید میگردند اما لوله های اسپیرال کاروگیت در سایزهای ۸۰۰ الی ۳۰۰۰ میلیمتر با تکنولوژی اسپیرال کاروگیت تولید میشوند و معمولا از وزن بیشتری نسبت به لوله های کاروگیت معمولی برخوردار هستند .لوله های اسپیرال کاروگیت عموما به صورت جوش لب به لب و به روش اکتروژنی به یکدیگر متصل میگردند اما لوله های کاروگیت توسط کوپلر و واشر متصل گردیده و از استقامت و آببندی خوبی برخوردارند .

دستگاه تولید لوله اسپیرال کاروگیت

اسپیرال کاروگیت

لوله اسپیرال کاروگیت

لوله های اسپیرال کاروگیت همان لوله های کاروگیت میباشند با این تفاوت که در تولید لوله های اسپیرال کاروگیت روش تولید مقداری متفاوت است و این به جهت نوع سایز لوله های اسپیرال کاروگیت میباشد که عموما سایزهای بین ۸۰۰ الی ۳۰۰۰ میلیمتر را شامل میشوند .لوله های اسپیرال کاروگیت به صورت جوش لب به لب یا اکستروژنی به یکدیگر متصل میگردند و از استحکام بالایی نیز برخوردارند .فشار کاری یا همان فشار حلقوی در لوله های اسپیرال کاروگیت میتواند ۱۶ کیلو نیوتن ,۳۱٫۵ کیلو نیوتن ,۶۴ کیلو نیوتن باشد که این فشار ارتباط مستقیم با ضخامت کنگره ها و جداره بیرونی لوله های اسپیرال کاروگیت دارد ضمن اینکه فاصله بین کنگره های لوله های اسپیرال کاروگیت نیز در فشار حلقوی لوله های کاروگیت تاثیر گذار میباشد .لوله های اسپیرال کاروگیت را میتوان در ابعاد ۶ متری از لحاظ طولی و تا قطر ۳۰۰۰ میلیمتر برابر با ۳ متر طول دهنه خالص تولید و عرضه نمود .

۱۳۹۸
قیمت لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت

لوله های پلی اتیلن انواع مختلفی دارند که هریک متناسب با سایز و فشار تحمل بار داخلی و خارجی خود قیمت متفاوتی دارند و بسته به محل تولید که نزدیک پروژه ها باشد و یا دور میتواند در برآورد قیمت لوله های مورد نیاز یک پروژه موثر باشد.

لوله های کاروگیت این مجموعه با بهره گیری از دستگاههای تولیدی مدرن و منسب و قیمت بسیار مناسب  این امکان را به خریدار میدهد که در هر کجای ایران بتواند حداقل قیمت را داشته باشد و در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم قرار گیرد خواهشمند است جهت خرید و یا انجام سفارش با شماره های فوق تماس حاصل نمایید.

نحوه اتصال لوله های دوجداره پلی اتیلن (کاروگیت)

لوله های کاروگریت از دو نوع دو جداره هستند و ظاهر آن ها به صورت شیار های موازی است و رنگ آن مشکی است و لایه ی داخلی آن به رنگ های زرد و آبی طراحی شده است. در طی چند سال گذشته استفاده از لوله های کاروگریت HDPE دوجداره برای طوفان به طرز چشمگیری افزایش یافته است، بر اساس عوامل مانند قدرت لوله، دوام، یکپارچگی اتصال و هزینه های کم و عمرطولانی مدت از لوله کاروگیت بهره برداری شده است. لوله های کاروگریت HDPE راه حل ثابت، قابل اعتماد، مقرون به صرفه و امن برای نیازهای طولانی مدت و زهکشی شما است. نحوه ی اتصال از عوامل بسیار مهم در لوله کشی است بسیاری از خطوط لوله کشی بوده اند که از بهترین لوله ها ساخته شده اند ولی به دلیل داشتن اتصالات نادرست دچار نشتی شده اند.
روش جوش لب به لب:

در این روش فقط لوله هایی که دارای قطر یکسانی با هم هستند را می توانند به یکدیگر متصل کنند. و دمای ۲۰۴ تا ۲۳۲ درجه برای هیتر دستگاه بات فیوژن مناسب است. در این روش دو سر لوله با استفاده از دستگاه بات فیوژن گرم و ذوب می شوند و سپس دو سر لوله با فشار به یکدیگر متصل می شوند. مشکل این روش این است که دستگاه بات فیوژن در نوسانات برق کار نمی کند و برای لوله های دارای قطر خیلی زیاد کاربرد ندارد. برای لوله هایی که ضخامت آن ها حداکثر ۱۵۰ میلی متر و قطر آن ها بین ۲۵۰۰-۳۰۰ میلی متر است قابل استفاده است.
ggtf
روش جوش الکتروفیوژن:

این روش دارای سرعت و کارایی بالایی است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. در ای روش سیم جوش را در قسمت مادگی لوله قرار می دهند و سپس دو سر لوله ها را به یکدیگر متصل میکنند و دوسر سیم جوش را به دستگاه اکتروفیوژن متصل میکنند این قسمت از لوله ذوب می شود و باعث اتصال دو لوله به یکدیگر می شود. می شود در این روش می شود یک تسمه پلی اتیلنی که درون آن سیم کار گذاری شده باشد را دور قطر لوله قرار داد و دو لوله را به هم متصل کرد.
جوشکاری اکستروژن:

در این روش دو انتهای لوله با استفاده از ماده ی مذابی که دستگاه اکستروژن تولید می کند به یکدیگر متصل می شوند.
اتصال با کوپلر و واشر:

در بعضی از لوله های کاروگیت کوپلر و واشر در سر لوله وجود دارد. در این روش واشر و کوپلر باید در هم چفت شوند

558546
اتصال با استفاده از فلنج:

صفحه های دیسکی بزرگی که لوله ها را به یکدیگر متصل می کنند.
کوپلر حرارتی:

این روش برای لوله های دارای قطر زیاد مورد استفاده است.